جوملا فروشگاهی متصل به شتاب رایگان

saber110

Member
امکانات این فروشگاه که توسط پارس جوملا منتشر شده
1)ترجمه کامل لغات و اصطلاحات مربوط به سیستم
2)اتصال پارس جوملا فروشگاهی به شبکه شتاب بانکداری جمهوری اسلامی ایران از طریق درگاه بانک سامان
3)طراحی سیستم های پردازشگر مالی و آخرین تراکنش های انجام شده در سایت
4)بهینه سازی قالب اختصاصی برای پارس جوملا فروشگاهی
5)ترجمه و بهینه سازی 8 ماژول کاربردی سیستم برای کارآیی بهتر

لین دانلود
حجم : 9.5 مگابایت

لطفا هرکی نصب کرد مشکلاتش رو از هیمن جا بگه

rahpoyan.ir

Member
حاجی فوق العاده است
واقعا حال کردم
صفا کردم
زندگی کردم
.
.
.
اگه روی جوملا 1.5 درست کار کنه.
اگه یه آموزشم باشه که دیگه قیامته.
نوکریم

hadiroohi

Member
ممنون
جالبه ، اما اینکه ماژول پرداخت سامان نداره؟ من چیزی ندیدم

javadt

Member
من دانلود کردم اما وقتی می خوام نصب کنم برمیگرده تو صفحه ی اول مدیریت و نصی نمیشه
کمکم کنید من ه ین نیاز دارم

seedorf

New Member
اتصال با شتاب تو کدوم قسمتش مشخص تره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

امکانات این فروشگاه که توسط پارس جوملا منتشر شده
1)ترجمه کامل لغات و اصطلاحات مربوط به سیستم
2)اتصال پارس جوملا فروشگاهی به شبکه شتاب بانکداری جمهوری اسلامی ایران از طریق درگاه بانک سامان
3)طراحی سیستم های پردازشگر مالی و آخرین تراکنش های انجام شده در سایت
4)بهینه سازی قالب اختصاصی برای پارس جوملا فروشگاهی
5)ترجمه و بهینه سازی 8 ماژول کاربردی سیستم برای کارآیی بهتر

لین دانلود
حجم : 9.5 مگابایت

لطفا هرکی نصب کرد مشکلاتش رو از هیمن جا بگه

اتصال به شتاب تو کدوم قسمتش مشخص تره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Ali_Star

New Member
من زیپش رو ریختم رو هاست دقیقا 2.30 دقیقس داره اکسترکت میکنه.مگه چیه؟ چیکارش کنم؟ با همه مرورگر ها هم تست کردم همینطوره. البته ترنسفر من 2 کیلو هست!

mehdinasiri

پارس لند گروپ
آموزشش هم اینجاست http://forum.joomfa.org/index.php/topic,5585.0.html

سلام

یکی از عزیزان برنامه نویس ( مهندس سعید شمس پور ) ماژول شتاب مخصوص فروشگاه اینترنتی ویرتو مارت Virtue mart را توسعه دادند که جای تقدیر و تشکر داره از این دوست عزیز.
من در زیر مراحل رو قرار میدم .حتما عزیزانی که فروشگاه دارند و قرار داد دارن با بانک های عضو شتاب و سامان ، تست کنند و خبرش رو قرار بدند که این ماژول را با خود فروشگاه ادغام کنیم

مراحل

ماژول vm_sbpayment برای پرداخت انلاین با کارتهای عضو شتاب از طریق بانک سامان به کار میرود.

برای استفاده از این ماژول ابتدا باید جوملا1.5 و سپس کامپوننت 1.1 virtuemart را نصب کنید.

راهنمای نصب:

این راهنما را در پکیج اصلی قرار دادم اینجا هم میذارم.

ابتدا فایل vm_sbpayment.zip را unzip کنید این فایل را میتوانید در پایان پست دانلود کنید.

فایلهای زیر را در مسیرهای گفته شده با مجوز 777 کپی کنید .

فایل checkout.sbpayment.php را در پوشه administrator\components\com_virtuemart\html کپی کنید

فایلهای ps_sbpayment.php و ps_sbpayment.cfg.php را در پوشه administrator\components\com_virtuemart\classes\pa yment کپی کنید

پوشه sbpayment_lib را در این مسیر administrator\components\com_virtuemart\classes\pa yment کپی کنید

پوشه nusoap را نیز در این مسیر administrator\components\com_virtuemart\classes کپی کنید.

در مرحله بعد باید با استفاده از محتویات فایل sql.sql یک جدول در پایگاه داده ای که جوملا را نصب کرده اید با پسوندی که برای جدولهای جوملا در موقع نصب انتخاب کرده اید بسازید

محتوای فایل sql.sql

کد PHP:
کد:
create table jos_vm_sbpayment( order_id INT(11) NOT NULL ,
order_number CHAR(32) NOT NULL,
ref_num CHAR(32) NOT NULL,
PRIMARY KEY(order_id))
TYPE=myisam;
حال فقط نصب و پیکربندی باقی مانده که به ترتیب در زیر امده است

در این راهنما از virtuemart نسخه انگلیسی استفاده می کنم چون در نسخه فارسی برای پیکربندی اولیه هنوز مشکلاتی وجود دارد بهتر است در هنگام نصب این ماژول جوملاو ویژومارت را به زبان انگلیسی تغییر دهید و پس از نصب دوباره به زبان فارسی برگردانید

1 - وارد قسمت مدیریت جوملا شوید گزینه commponent (گسترشها)را کلیک کنید واز منو ی پایین افتادنی گزینه virtuemart یا فروشگاه را کلیک کنید.

2 - حال در قسمت مدیریت virtuemart هستید

گزینه store (فروشگاه) را کلیک کنید بعد از منوی پایین افتادنی گزینه add payment method (افزودن روش پرداخت) را انتخاب کنید .

3 - از سربرگ payment method form (شکل کلی روش پرداخت) گزینه active (فعال) را تیک بزنید

4 - گزینه payment method name (نام روش پرداخت) یک اسم برای این ماژول انتخاب کنید مثلا (بانک سامان) دقت کنید که این نام در قسمت کاربری نمایش داده می شود وسعی کنید نامی واضح باشد.

5 - در قسمت code با حروف بزرگ این گزینه را وارد کنید SBPAY

6 - در قسمت payment class name (نام کلاس پرداخت ) از منوی پایین افتادنی ps_sbpayment.php را انتخاب کنید.

7 - در قسمت payment method type (نوع روش پرداخت) گزینه html form based(e.g.paypal) را انتخاب کنید.

8 - حال سربرگ configuration(پیکربندی) کلیک کنید.

9 - فایل extra.php را باز کنید وتمام محتویات ان را در قسمت payment extra info (اطلاعات بیشتر) کپی کنید

10 - گزینه applay (به کار گیری) راکلیک کنید.

11 - بازهم سربرگ configuration(پیکربندی) کلیک کنید

12 - حالا پیکربندی اصلی را انجام دهید توضیحات در خود این فایل قرار گرفته.

در اخر اگر با خطای شبیه به این Cannot redeclare class مواجه شدید باید اکستنشن php_soap را غیر فعال کنید.

منبع :‌http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=625462
ایمیل گسترش دهنده : saidshp [at ] yahoo.com

saber110

Member
دستت درد نکنه مهدی جان

خیلی مفید بود

خدا خیرت بده چند وقتی بود دنبال این بودم

hamed.h.m

New Member
دوستان حالا چطور به پارسیان متصلش کنیم؟
جون هرکی دوسش دارین کمک کنین...

جدیدترین ارسال ها