جن و روح

saalek110

Well-Known Member
جن و روح

اگر به جن اعتقاد ندارید ، سریع از این تاپیک خارج شوید و نظر ندهید. به نظر شما احتیاجی نداریم.

ولی هر کس هر تجربه ای در مورد جن دارد ، اینجا بنویسد تا کمک به دیگران بشود.مهم نیست اون تجربه عجیب یا غیرقابل باور باشد ، ما بررسی می کنیم و جمع بندی می کنیم. با اکانت دیگری غیر اکانت اصلی خود می توانید بنویسید، یا هر طوری دوست دارید. از مدیر سایت خواهش می کنم اجازه این کار را به ما بدهد تا امنیت افراد حفظ شود.

خیلی ها الان مشکل دارند با جن و نیاز به کمک دارند. و من می خواهم در این تاپیک نتایج تحقیقاتی را جمع کنم برای کمک به این افراد. ممکن است بعضی مطالب این تاپیک اشتباه باشد ، چون من در شروع کار ، در مورد جن ، اطلاعاتم در حد صفر است ، و این تاپیک محل جمع آوری اطلاعات و بررسی آنهاست.

همین دیشب شخصی با من صحبت کرد که جن باعث متلاشی شدن زندگی اش شده.
در افغانستان آلودگی به جن بالاست ، احتمالا یک سری جن آزاد می کنند و روی افراد می اندازند ، در
فیس بوک اگر وارد می شوید که برادران افغان زیاد هستند ممکن است موقت دچار آلودگی شوید. یا شاید دائمی ، من اطلاعات کمی دارم.

در این تاپیک ، خبری از عکس جن و داستانهایی که مشخص است ساختگی است نیست.
یا تصورات اشتباه مردم ، را منعکس نمی کنیم. با اعتقادات مردم کاری نداریم...بدنبال کار علمی و مستدل هستیم.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
جن به انگلیسی:

the genii fairies
fairyhood
genius
fairy

jinni, jinn, sprite, spirit, pixie, pixy, leprechaun

سالک: من فعلا نمی دانم کدام کلمه درست است بعدا با کلمات آشنا می شویم.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
ابن سینا در کتاب «حدود» در تعریف جن می‌گوید: «موجود زندهٔ هوایی ناطق [به معنی نطق درونی یا همان اندیشیدن] دارای جرم شفاف است و به اشکال گوناگون متشکل می‌شود». وی در کتاب پنج رساله می‌افزاید: «جن مخلوق مستور خدا هستند. به خاطر پوشیده بودنشان به جن نامیده شده‌اند.»[۱۸]

saalek110

Well-Known Member
چند روز بعد:
شاید جن و روح با ابزارهای علمی قابل رصد نباشد ،
پس چگونه من تحقیق کنم؟ به چه مطالبی می توانم اعتماد کنم؟

از کجا بفهمم یک مطلب راست است یا ساختگی؟

saalek110

Well-Known Member
یک نفر گفته ذکر و یاد خدا موثر است.
سالک: شاید درست گفته باشه.
یعنی جن قادر به نزدیک شدن به اون فرد نباشد.
البته فکر کنم ذکر توک زبانی منظور نیست و توجه نیاز است.

جدیدترین ارسال ها

بالا