جلوگیری از تکرار متریال

amir.nemati63

کاربر VIP
سلام.... اگر تکسچری داشته باشی که اونقدر سایز بالا و رندوم باشه که با استفاده ی اون این حالت پیش نمیاد ولی زیاد کار منطقی ای نیست.
به نظر من از روشهای پارامتری برای ساخت این جور تکسچر ها استفاده بشه جواب خوبی میشه گرفت... هم از لحاظ سبکی کار و هم رندوم بودن و عدم تکرار.
فعلا دو روش برای این کار معرفی میکنم:
1- استفاده از مپ تایل در تریدی مکس
2- استفاده از نرم افزار قدرتمند Substance Designer و پلاگینهاش برای نرم افزار مقصد که میتونه مایا و یا تریدی مکس باشه.
موفق باشید

sallarmelli

Active Member
سلام.... اگر تکسچری داشته باشی که اونقدر سایز بالا و رندوم باشه که با استفاده ی اون این حالت پیش نمیاد ولی زیاد کار منطقی ای نیست.
به نظر من از روشهای پارامتری برای ساخت این جور تکسچر ها استفاده بشه جواب خوبی میشه گرفت... هم از لحاظ سبکی کار و هم رندوم بودن و عدم تکرار.
فعلا دو روش برای این کار معرفی میکنم:
1- استفاده از مپ تایل در تریدی مکس
2- استفاده از نرم افزار قدرتمند substance designer و پلاگینهاش برای نرم افزار مقصد که میتونه مایا و یا تریدی مکس باشه.
موفق باشید

ممنون از راهنمایی تون فکر کنم چون تکسچرم یه بخشی از دیواره نشه از روش 1 استفاده کرد
برای روش 2 توضیحی دارین یه کم بیشتر تا من برم دنبالش
ممنون از لطفتون.

amir.nemati63

کاربر VIP
ممنون از راهنمایی تون فکر کنم چون تکسچرم یه بخشی از دیواره نشه از روش 1 استفاده کرد
برای روش 2 توضیحی دارین یه کم بیشتر تا من برم دنبالش
ممنون از لطفتون.

خواهش میکنم....
نه توضیح اضافه ای نمیتونم بدم...چون من این برنامه رو دانلود کردم ولی چون سیستمی که روش نصب کردم ضعیف بود و هنگ میکرد، باهاش کار نکردم و فقط محیطش رو دیدم.
فقط میتونم بگم توی خود فایل دانلودی اون اموزش برنامه و قسمتهاش رو داره و اینکه کمپانی DT یه آموزش برای مایا شاخته.
این هم لینک تورنت خود برنامه و آموزشهاش
http://cgpeers.com/torrents?searchstr=Substance&order_by=time&order_way=desc

روی گزینه ی DL سبز رنگ هرکدوم از عناوین که خواستید کلیک کنید و بعد از دانلود تورنت اون رو بذارید برای دانلود.
ضمنا عضویت سایت رایگان هست.
موفق باشید.

madmaster_3d

Well-Known Member
3تا آموزش گزاشتم ببین کارت راه میفته
designfestival.com/creating-seamless-textures-without-even-leaving-your-browser
cg-blog.com/index.php/2009/11/12/how-to-make-tileable-texture.htm
cgdigest.com/tileable-texture

amir.nemati63

کاربر VIP
اگر کسی برنامه رو دانلود کرد و کرک یا کی جن یا سریال نامبر براش داشت ، لطف کنه اون کرک یا کی جن یا سریال نامبر رو آپلود کنه.
ممنونم

جدیدترین ارسال ها

بالا