جلوه های ویژه کلیپ rain over me ؟

babak_ghaem66

New Member
سلام میشه راهنمایی کنید که تو این کلیپ صورت مارک انتونی رو با چه روشی در اوردن

آخرین ویرایش:
اگه منظورت صحنه اي هست كه صورت مارك آنتوني توي آبشار نمايش داده ميشه اين كار رو با تغيير مود ويدئو انجام دادم البته يه كم پيشرفته تر.
به اين ترتيب كه ويئدو مربوط به صورت رو روي آبشار قرار دادن و مود (Mode) رو عوض كردن ه با آبشار تلفيق بشه و بعد (يا بصورت دستي و يا با استفاده از پلاگين ) رنگ و نور رو تنظيم كردند.
موفق باشي

babak_ghaem66

New Member
ممنون از راهنمایی که کردین ولی من همین کار رو انجام داده بودم با luma ولی به اون تمیزی در نیومده بود

babak_ghaem66

New Member
البته من از particle استفاده کردم اگه شما fotage یا پلاگینی برای در اوردن ابشار میشناسین به من بگین ممنون می شم

بستگي به تجربه و حرفه اي بودن خود شخص داره و همچنين استفاده صحيح از پلاگين ها
من خودم پلاگين مشخصي رو نميشناسم تو اين زمينه ولي يه پروژه كار كردم تقريبا مثل همين بود و با دستكاري مود و تنظيم نور و رنگ به هدفم رسيدم. در ضمن سعي كن تمامي پلاگين هاي particle رو گير بياري . با تلفيقشون به هدفت ميرسي.
موفق باشي

SPOURMORADI

New Member
اگه منظورت صحنه اي هست كه صورت مارك آنتوني توي آبشار نمايش داده ميشه اين كار رو با تغيير مود ويدئو انجام دادم البته يه كم پيشرفته تر.
به اين ترتيب كه ويئدو مربوط به صورت رو روي آبشار قرار دادن و مود (Mode) رو عوض كردن ه با آبشار تلفيق بشه و بعد (يا بصورت دستي و يا با استفاده از پلاگين ) رنگ و نور رو تنظيم كردند.
موفق باشي

سلام
دوست عزیز شما در مورد تصویر آبشار صحبت کردین . سایتی رو میشناسید که بشه فوتیج آبشار رو دانلود کرد ؟
http://www.free-video-footage.com/
http://www.criticalpast.com/?gclid=CLaQy-mQ3K4CFQW_zAodTiYgZg

تو این سایتها تصاویر مربوط به طبیعت موجود نیست

بخوايد تو اينترنت بگرديد گيج ميشيد ! پيدا كردن فوتيج هاي خاص سخته به نظر من از يه فروشگاه نرم افزاري معتبر مجموعه اي تهيه كنيد
البته نميدونم كجا زندگ ميكنيد ولي من تو خود اصفهان فروشگاه هاي خوبي رو ميشناسم كه اين برنامه ها و افزونه هاشون رو بصورت كامل و جديد دارن.

SPOURMORADI

New Member
دوست عزیز اسم این برنامه ها و یا پلاگینها که شما میفرمایید از فروشگاه تهیه میکنید رو اعلام کنید ممنون میشم .

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
ترکیب لایه ها با استفاده از Mode در بخشی که شما منظورتون بود
( صورت مارك آنتوني توي آبشار نمايش داده ميشه )
فقط و فقط یکی از بخش های کار هست و بخش مهمتر تصحیح رنگ و Color Correction نهایی هست
که این خودش یک مبحث خیلی تخصصی و پیچیده هست
در صحنه ذکر شده بیشترین بازدهی از طریق تصحیح رنگ بوده

aakooma

Member
دوستان عزیز
با یه ویدئو پروژکتور تصویر رو بندازید روی آبشار
فکر کنم کلیپ هم همین کار رو کرده

*ANGEL*

Member
اگه دوسنمون یه مقدار بیشتر دقت بکنه توی کلیپ کاملا ویدئو پروجکشن معلومه و آبشار هم رئال هست .
اصلا نیاز نیس لقمه رو دور دهنت بچر خونی و با کلی دردسر به یه نتیجه پایین تر برسی

جدیدترین ارسال ها

بالا