جلوه های ویژه تصویری - جلوه آتش و خاکستر

با عرض ادب به تمامی دوستان

کاری که میخواهید ببینید جلوه های ویژه فیلم مستند داستانی تصمیم کبری ست
که درباره خودکـشیـه و داستـان بمـاند ، آتـش و خـاکـستر ساخته شده سه بعدیه و
حرکت دوربین و شخصیت هـم داره و البته تصـحـیح رنـگ ، میتونید تو فورشرد ببینید
کارو و یا دانلود کنید ، به خاطـر حـجـم کـار و اینکه تصحیح رنگ ابتدا میاد منو ببخشید
ولی درخواست میکنم صبـر کنید تا جلـوه ها رو ببینید ؛ پیشاپیش ممنون که میبینید

آخرین ویرایش:

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
کتک میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:
لینکو درست کن مومن:oops:

meysam333

Well-Known Member
کار خوبی شده و معلومه که براش وقت گذاشتی. اگه توضیحاتی بدی که با چه برنامه هایی و پلاگینهایی کار کردی بهتره
موفق باشی :rose:

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام سعید جان،این قسمتی از کار بود؟
واسه من که یه مقدار نامفهوم بود
کارت درسته اما توی ویژوال همونطور که خودتون میدونید اجرای رئال تکنیک ها خیلی اثر گذار هستش
همیشه من توی کاراتون احساس غیر واقعی بودن رو حس میکنم،به لحاظ تکنیکی و تفکر فوق العادست کاراتون اما کاش یه کوچولو روی نحوه مچ کردن و خروجی رئال گرفتن از پروژه هاتون بیشتر کار میکردید
در نهایت ما کوچیکتون هستیم:rose:

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سعید جان کارت درسته . :paint:
قشنگ بود . :wink:
اولش فکر کردم color correction نزدی . ولی بعد که فهمیدم breaking down هست خیلی حال کردم.:cool:
آتیش ها و همینطور رتوسکوپی قشنگ بود .
آتیش رو با rayfire زده بودی ؟

ممنون که وقت گذاشتین و کار رو دیدین ، مشکلاتی داره که
امیدوارم بتونم تو کارای بعدی جبرانشون کنم
همگی موفق باشید

میثم جان برنامه ها همون مکسوافتر همیشگی و البته کمی فوم اف ایکس ، خاکستر ها و زرات ریز آتش با پارتیکل خود مکس ؛ بــــعد.. حرکت دوربین هم بوژور

سبلان عزیز ، جلوه های ویژه و تصحیح رنگ فیلمی بود مستند داستانی اینم قسمتهایی از جلوه هاش ، داستانشو بعدا خواستی برات تعریف میکنم :wink: ؛ درباره واقعی بودن نکته قشنگی گفتی ، متاسفانه شاید از خیلی تمیز بودن کارامه که احساس میشه واقعی نیستن ... سعی میکنم درستش کنم ممنون

اسپکتر 1369 -- آره بعــــضی از پلانا خوب شدن :wink:

دی جی جان لینک زیر عکسهاست ، یه کلید آبی یا میتونی این آدرس بورو :
http://www.4shared.com/video/HsIcxj2i/Tasmime_Kobra_-_VirtualEffects.html

حسین چطوری ؟ البته تصحیح رنگش به کارای شما نمیرسه عزیــزی ، آتیش رو هم توضیح دادم

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سعید جان به جرأت میتونم بگم جز بهترین کارایی بود که دیدم من میدونم تو چجوری کار میکنی راه سختش اما قشنگش

کل یه توضیحی راجه به اینکه چطور ساختیش هم اگه میتونی بده

آخرین ویرایش:
سهیل جان لطف دارن ، من توضیحاتی به خودشون دادم که همونارو اینجا مینویسم برا دوستان که روش
رو بدونن ، این بهترین روش نیست ، درست ترین روش نیست ، کار هم کار شاقی نیست ، فقط روشیـه
که طی شده ... کار بعد از فیلمبرداری با بوژور به صورت دسـتی track شـده و حـرکت سه بعدی دوربین
بـه مـکس منتقل شده ، حرکت شخصیت به صورت دستی شبیه سازی شده و همچنین مکان قرارگیری
اشیاء ... آتـش ، گـدازه و خـاکـسـتر در مـکس با پارتیکل خود مکس و پلاگین Fume Fx ساخته و خروجی
همه با فیـلم اصلی داخل افتر افکت ترکیب و مچ شده و در آخر به وسیله RGB color curve پریمییر رنگ
کار تصحیح شده ...

_lind_

New Member
سلام....:-?
3 تا سؤال فوری داشتم...:cry:
1- Bp در زبان ++C از چه تکنیکی استفاده می کند؟
2- Bp در زبان پاسکال از چه تکنیکی استفاده می کند؟
3- مبنای 1 چگونه است؟

« ممنون میشم به من میل کنین جواب ها رو...»:rose::paint::)
[email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا