جلوه های فیلم شب واقعه

راستش من هنوز تو کف این پوروژتم. گفتم اگه میشه یه تایپیک آموزش قدم به قدم همچین پروژه ای رو درست کنی و بعد یه چیزی تو مایه های مسابقه راه بندازیم و...

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
آقا کارت واقعا واقعا عالی شده. به نظر من در سطح جهانی کار کردی. واقعا ایول داره. من وقتی کارتو دیدم تازه فهمیدم که چقدر مبتدیم و چه قدر شما حرفه ای. واقعا خسته نباشی. بی صبرانه منتظر کارهای جدیدت هستیم

نه دیگه عزیز همه لطف داشتن و منو شرمنده کردن تو زدی منو ترکوندی :lol:
خیلی خیلی لطف داری عزیز. من هم از شکم مادرم این کار در نیومدم عزیز این کاره که چه عرض کنم تازه نوپام. خودتم دست کم نگیر عزیز :rose:

آخرین ویرایش:

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
طبق صحبتهایی که توی تاپیک زیر شد (البته من فقط نگاه میکردم :green:) پیشنهاد تاپ گالری واسه این اثر میدم :rose:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=189015&page=7

bubo3d جان، که متاسفانه اسمتم نمیدونم :-? از این به بعد کارهاتو تو گالری سه بعدی بزار ،چون مدیران عزیز، به بخشهای دیگه کم لطفی دارن و احتمال اینکه کارت دیده نشه زیادِ

موفق باشی

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
طبق صحبتهایی که توی تاپیک زیر شد (البته من فقط نگاه میکردم :green:) پیشنهاد تاپ گالری واسه این اثر میدم :rose:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=189015&page=7

bubo3d جان، که متاسفانه اسمتم نمیدونم :-? از این به بعد کارهاتو تو گالری سه بعدی بزار ،چون مدیران عزیز، به بخشهای دیگه کم لطفی دارن و احتمال اینکه کارت دیده نشه زیادِ

موفق باشی

اسم: سید علی حسین. هر کدوم رو خواستی استفاده کن :green:
در مورد پیشنهادت هم همین نظر لطفت برام تاپ گالریه. به جون تو ریفیق که الکی به جون احدی قسم نمیخورم خیالم نیست بره تاپ یا نره خودت رو عشقه و همه بچه های با معرفت. جون تو :rose: :lol: لاتیش رو پر کردمآآآآ

آخرین ویرایش:

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
راستش من هنوز تو کف این پوروژتم. گفتم اگه میشه یه تایپیک آموزش قدم به قدم همچین پروژه ای رو درست کنی و بعد یه چیزی تو مایه های مسابقه راه بندازیم و...
عزیز نمیدومن چرا این تاپیکت رو ندیدم. شرمنده ریفیق
در مورد آموزش من در خدمتم ولی الان تا چند هفته سرم بد شلوغه وگرنه خودت که میدونی تا اونجا که تو توانم باشه از دوستان درغیق نمیکنم.
ولی باز اگه تونستم چشم در خدمتم آموزشی ای میذارم. الان که هم کار میکنم اون به شدت روزی 30 ثانیه انیمیشن تا اونجا هم که بتونم جواب بچه های اینجا رو میدم واسه این بخش هم فعالیت میکنم سرم بد شلوغ شده.

ولی نظر لطف زیادهته که انقدر واسه کار من ارزش قاعل شدی عزیز. :rose:
حق یارت

aakooma

Member
نمی خوام بگم کدوم بهتره ولی این طوری نگو!!! در ضمن این کار قدرت fume fx هست بیشتر تا خود مکس. خواستم یه لحظه طرف مایا رو بگیرم فقط!! :green: ولی بی شوخی هر کدوم جا خودشونو دارن. یکم تحقیق کنی به نظرم به حرفم میرسی :wink:
تخصص من افتر افکت هست.برای حرفه ای تر شدن کارم به نظر مکس بهتره تا مایا.نه ؟

سلام جلوهای ویژه شب واقعه واقعا عالیه بهت تبریک میگم . من چندین وقته دنبال قاصدک آماده با رزولیشن فول اچ دی یا اچ دی میگردم . اگه میشه یه آدرس بزارید واسه دانلود . کارتون حرف نداره

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام جلوهای ویژه شب واقعه واقعا عالیه بهت تبریک میگم . من چندین وقته دنبال قاصدک آماده با رزولیشن فول اچ دی یا اچ دی میگردم . اگه میشه یه آدرس بزارید واسه دانلود . کارتون حرف نداره

سلام و ممنون از محبتت عزیز دل.
عزیز این قاصدک ها آماده نیستن من اینا رو با Particle Flow مکس ساختمشون. به دلیل تغییر شدید زاویه دوربین نمیشد از تصاویر آماده استفاده کرد عزیز دل. شرمندتم که نتونستم مکمت کنم.

mnh40

Well-Known Member
کارت عالی بود فقط نمیدونم چرا این قاصدکات خیلی بزرگ بودن( البته به نظر من )
در هر صورت خسته نباشید و موفق باشید:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا