جشنواره کشوری دانشجوی بازی ساز

Hamzeh.Azad

New Member
دبیر انجمن علمی بازی های رایانه ای دانشگاه مازندران از استقبال دانشجویان برای ارسال آثار خود برای جشنواره خبر داد

همچنین حمزه آزاد خاطر نشان کرد که به تمامی شرکت کنندگان در جشنواره لوح یادبود و هدیه ای تعلق خواهد گرفت و به نفرات برتر نیز تندیس افتخار، لوح یادبود و جوایزی نفیس اهدا خواهد شد

وی افزود که این جشنواره، زمینه ی خوبی برای شکوفایی و معرفی دانشجویان نخبه بازی ساز به صنعت-هنر بازی سازی در کشور است

همچنین افزود که برای این دوره جایزه ویژه ای در نظر گرفته شده است که به بهترین بازی سال دانشجویی تعلق خواهد گرفت و جوايز نفرات برتر به صورت تقريبي بالاي يك ميليون تومان فعلا در نظر گرفته شده است كه با حمايت معاونت فناوري رياست جمهوري تأمين مي شود

داوری آثار ارسالی نیز توسط بازی سازان مطرح ایران انجام خواهد گرفت که از جمله آنها می توان به جناب آقای فرهود فرمند، مهدی خداشناس، سید محمدعلی وزیری، مهدی زنگنه، سید علی سیداف و... اشاره کرد

همچنین در پایان تمدید فراخوان ارسال آثار را تا 20 دی ماه اعلام کردند

خبر جذاب تر اينكه دبير اين جشنواره خبر داد كه اگر آثار غير از اين چهار بخش براي ما ارسال شود اگر از 10 اثر بيشتر باشد ما بخش آزاد جشنواره را ايجاد مي كنيم و از برگزيدگان تقدير بعمل مي آيد و دوستان هر اثري در زمينه ي بازي هاي رايانه اي دارند، مي توانند براي ما ارسال كنند

اين جشنواره متفاوت خواهد بود چرا كه يك كنسول ايراني هم در اين جشنواره رونمايي خواهد شد
.
لازم به ذکر است این جشنواره در چهار بخش زیر برگزار میشود:
بازی بزرگ
بازی کوچک
طراحی کاراکتر
بازی نامه نویسی
.
منبع: www.irgames.ir

samd_110

New Member
خیلی خوشحالم که این خبرو میشنوم، خواستم بدونم کارگاهی یا چیزی شبیه به اون برگذار نمیشه که بچه ها دور هم جمع بشن و بیشتر با هم آشنا بشن، شایدم شرکتها واسه سفارش کار اومدن و یه درآمدی هم بچه ها کسب کردن

Hamzeh.Azad

New Member
روز اختتامیه یه نشست بین داوران و بازی سازان و مسئولین برگزار میشه

Hamzeh.Azad

New Member
دقیق نمیشه گفت چون احتمال داره فراخوان دوباره تمدید بشه
اگر تمدید نشد اسفندماه میشه وگرنه یا فروردین یا اردیبهشت برگزار میشه

Hamzeh.Azad

New Member
خوب دوستان تمدید نهایی جشنواره هم اعلام شد;)
آخرین مهلت ارسال آثار تا 10 اسفند ماه !!!
بجنبید تا از جوایز خوبش غافل نشید;)

حیف شد !
اگه جشنواره سرباز بازی ساز بزارید خودم شخصاً در تمام زمینه ها شرکت میکنم :green:
ولی دانشجو...

Hamzeh.Azad

New Member
حیف شد !
اگه جشنواره سرباز بازی ساز بزارید خودم شخصاً در تمام زمینه ها شرکت میکنم :green:
ولی دانشجو...

مشکلی نیست دوست عزیز اگه مطالب سایت جشنواره رو خونده باشید اونجا گفته شده اگه غیر دانشجوها از ده نفر بیشتر شرکت کرده باشن بخش آزاد جشنواره فعال میشه تا بتونید شرکت کنید
حالا شما آثارتون رو بفرستید احتمالا این بخش هم فعال بشه;)

mehdyrabieey

New Member
سلام منم بازیهای زیادی دارم اما دانشجو نیستم میشه کمکم کنید؟؟؟
aq8o3uyarerv2dm8qy4k.jpg

Hamzeh.Azad

New Member
سلام دوست عزیز
خیلی عالیه
مشکلی نیست شما یه سری به سایت جشنواره بزنید و آثارتون رو با مشخصات کاملی که در سایت گفته شد بفرستید منهای مشخصات دانشجویی چون دانشجو نیستید
شما لطف کنید در جاهای دیگه اطلاع رسانی کنید تا شرکت کنندگان در بخش غیر دانشجویی بیشتر بشن تا بتونیم ازتون تقدیر کنیم
با این حال ما از تمام کسانی که در جشنواره شرکت میکنند قدردانی بعمل می آوریم
منتظر شرکت پرشور شما هستیم
www.irgames.ir

Hamzeh.Azad

New Member
خبر داغ جشنواره:

رونمایی از دو کنسول ایرانی در روز اختتامیه جشنواره

مراسم اختتامیه فروردین یا اردیبهشت برگزار خواهد شد

اخبار بیشتر در:
www.irgames.ir

2تا کنسول ایرانی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو سایتتون ازش خبری نبود !
میشه اینجا بیشتر توضیح بدین ؟

Hamzeh.Azad

New Member
بله دو کنسول ایرانی!!!
کار دانشجوهای عزیز ایرانی است
فعلا نمیتونم جزئیات زیادی بگم
توی روز اختتامیه در کنار یه نمایشگاه کوچیک از آثار ارسالی از این اختراعات هم رونمایی خواهد شد.
منتظر اخبار بعدی جشنواره باشید
www.irgames.ir

Hamzeh.Azad

New Member
کمتر از یک ماه برای ارسال آثار به جشنواره فرصت دارید
.
جوایز نفرات برتر بالای یک میلیون تومان می باشد.
.
اخبار بیشتر در وبسایت جشنواره:
www.irgames.ir

جدیدترین ارسال ها

بالا