جشنواره های انیمیشن ایران و حومه

ehsun3d

Member
این بحث رو نخواستم تو قسمت جشنواره مطرح کنم چون اعلام فراخوان نبود.

با نگاه به قسمت جشنواره سایت متوجه شدم زمان 99 درصد جشنواره ها گذشته.

کسی میدونه چه جشنواره های انیمیشن رو در داخل ایران پیش رو داریم که مهلت ارسال آثارش شهریور یا مهر به بعد باشه؟

آخرین ویرایش:

animations

Active Member
اون سایت جشنواره کانون رو داره که جشنواره مهمیه.

ولی سایت دیگه ای که لینک جشنواره های ایران رو بذاره نمی شناسم و فکر نمی کنم اصلا باشه! البته تازگیها سرچ نکردم.

احسان جان، ممنون می شم فارسی بنویسید.

ehsun3d

Member
ممنون مدیر جان. ولی نتونستم جشنواره کانون رو ببینم. فقط جشنواره فیلم مستند تهران تو اون سایت بود. شما از چند و چون جسنواره کانون اطلاعی نداری؟ شاید بد نباشه یه انیمیشن کوتاه تهیه کرد و به جشنواره های کشورهای همسایه مثل ترکیه فرستاد.

animations

Active Member
دو سالانه ست. قبلیش همین زمستون گذشته بود.
بلوط یه تاپیک توی همین بخش انیمیشن زده بود و چند تا عکس توش آپلود کرده بود. اگه خواستی سرچ کن و ببینش.
کار آقای صالحی که سه تا جایزه برد رو می تونی توی این سایت ببینی:
http://themuddyhanded.com

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام به همگی

متاسفانه جشنواره انیمیشن تهران با اینکه جزو فستبوال های نسبتاً مهم به حساب میاد ولی بیشتر به دلایل مالی ، هر دو سال یک مرتبه برگذار میشه .:-?
سال 89 هم که برگذار شده مثل دورهای قبل ، نامزد های جایزه اسکار هم شرکت داده شده بودند که در بین اونها کار لوگوراما در روز آخر اکران شد و سالن اصلی فلسطین دیگه جای نشستن نداشت !
همونطور که Animaions عزیز گفتند ، وقتی انیمیشنی تولید کردید ، به تمام جشنواره های متناسب بفرستید ، خیلی خوب خواهد بود .
در دورهای پیش ،در جشنواره دوسالانه تهران چندان غربالگری روی کارها انجام نمیشد ولی به دلیل تعداد واقعاً زیاد کارهای ارسالی ، از سال 89 دیگه هر کاری رو در جشنواره اکران نخواهند کرد .

ehsun3d

Member
بلوط یه تاپیک توی همین بخش انیمیشن زده بود و چند تا عکس توش آپلود کرده بود. اگه خواستی سرچ کن و ببینش.

واقعا ممنونم.

:rose:

ehsun3d

Member

واقعا کار زیبایی بود. خیلی عالی کار شده. این آقای صالحی کی هست؟ کجا کار می کنن؟

ehsun3d

Member
سلام به همگی

متاسفانه جشنواره انیمیشن تهران با اینکه جزو فستبوال های نسبتاً مهم به حساب میاد ولی بیشتر به دلایل مالی ، هر دو سال یک مرتبه برگذار میشه .:-?
وقتی انیمیشنی تولید کردید ، به تمام جشنواره های متناسب بفرستید ، خیلی خوب خواهد بود .
در دورهای پیش ،در جشنواره دوسالانه تهران چندان غربالگری روی کارها انجام نمیشد ولی به دلیل تعداد واقعاً زیاد کارهای ارسالی ، از سال 89 دیگه هر کاری رو در جشنواره اکران نخواهند کرد .

این مهمه که بدونم جشنواره ها کی برگزار میشن تا بدونم چقدر وقت واسه ساختن انیمیشن دارم. چون بسته به زمانی که دارم داستان و انیمیشن فرق می کنه. مثلا اگه فقط سه ماه واسه ساخت یه انیمیشن وقت داشته باشم حتما میرم سراغ کارتونی ولی اگه تا زمستون سال آینده وقت دارم که باید فکر دیگه ای کرد.

animations

Active Member
جشنواره های انیمیشن همیشه برگزار می شن. زمانهاشون هم با هم فرق داره. انیمیشنت رو که ساختی، بعد ببین به کدومشون می خوره.

آقای صالحی یه شرکت داره نزدیک میدون ولیعصر. چند ساله که انیمیشن کار می کنه و تا جایی که می دونم هنوز هیچ پروژه ای رو مستقیم از صبا نتونسته بگیره!

ehsun3d

Member
آقای صالحی یه شرکت داره نزدیک میدون ولیعصر. چند ساله که انیمیشن کار می کنه و تا جایی که می دونم هنوز هیچ پروژه ای رو مستقیم از صبا نتونسته بگیره!

من هنوزم نفهمیدم این صبا که مافیای انیمیشن ایرانه، آیا شرکته ، موسسه یا ارگان خاصیه یا اینکه یه عده آدم مثل دولت در سایه ، دارن پشت پرده مافیا بازی درمیارن بدون اینکه مکان یا آدرس خاصی داشته باشن.

اینکه پروژه ای رو مستقیم از صبا نگرفته یعنی چی؟ منظورت اینه که هنوز هشتش گروئه هفتشه و خودش از جیبش خرج کاراشو میده بدون اینکه پولی دربیاره و حتمن باید از صبا پروژه بگیره تا موفق بشه؟ یا اینکه با واسطه هایی که خودشون هم درصدی از پول رو به جیب میذارن از صبا پروژه می گیره؟

(می بخشی من انقد در مورد مسایل ایران خنگ میزنم) :sad:

آدرس دقیق شرکت یا شماره تماسشو داری؟

movafeg

New Member
سلام یعنی تو ایران فقط همین 1 جشنواره است ؟
(اون هم که هر 2 سال یک بار برگزار می شه که )

جدیدترین ارسال ها

بالا