جشنواره دبی کوییک‌هیل

sadra-ITE

New Member
شرکت تکنولوژی‌های کوییک‌هیل اعلام کرده است به خریداران ایرانی نسخه‌های خانگی و سازمانی آنتی‌ویروس کوییک‌هیل که تا ۳۰ آبان ۹۰ اقدام به خرید محصول نمایند به قید قرعه سفر به دبی، اهدا می‌کند.

attachment-74721d1315989915-n00019528-b.jpg

امتیاز شرکت در قرعه‌کشی برای خریداران کوییک‌هیل آنتی‌ویروس پرو ۱ امتیاز، کوییک‌هیل اینترنت سکیوریتی ۲ امتیاز و کوییک‌هیل توتال سکیوریتی ۳ امتیاز به ازای هر کاربر در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایتنا، اصغری مدیر اجرایی شرکت فناوری ارتباطات و اطلاعات فانوس نماینده انحصاری محصولات امنیتی کوییک هیل در ایران ضمن اعلام این خبر، افزود کوییک‌هیل امنیت تسهیل شده، تکنولوژی‌های بر‌تر جهت مقابله با انواع تهدیدات، سرعت و توانایی شناسایی انواع مختلف بدافزار و پشتیبانی فنی مستقیم و بدون واسطه با شرکت اصلی، را از هدایای اعطایی به همه خریداران دانست. وی همچنین یادآور شد که برنده خوش‌شانس این سفر به صورت رسمی از طریق سایت http://www.quickheal.ir معرفی خواهد شد.

برنده جشنواره پاریس کوییک‌هیل ضمناً در جشنوارهٔ پیشین کوییک‌هیل جناب آقای عارف بهادری از شیراز خریدار کوییک‌هیل اینترنت سکیوریتی با کد خرید ۱۱۱۱۷۷۸ به عنوان برنده جشنواره پاریس اعلام گردید.

گفتنی است چندی پیش کوییک‌هیل توانسته با استفاده از پتانسیل تکنولوژیک خود، بزرگ‌ترین سرمایه‌گذار IT جهان (Sequoia Capital) و حامی مالی شرکت‌های بزرگی مانند اپل، گوگل، اوراکل، سیسکو، یاهو، ان‌ویدیا و... را جذب خود نماید، که این گواهی بر قابلیت‌های فراوان این شرکت فناورانه می‌باشد.

شرکت QuickHeal به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های توسعه‌دهنده سیستمهای امنیتی توانسته توسط مجله معتبر آمریکایی CRN در سه سال اخیر جایگاه نخست را در بین همهٔ آنتی‌ویروس‌ها کسب نماید.​
 

جدیدترین ارسال ها

بالا