جزئیات اینترنت وایمکس ایرانسل: ارائه اینترنت پرسرعت تا سقف دو مگابیت

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6


مدیر روابط عمومی ایرانسل با اشاره به واگذاری وایمکس ایرانسل از 64 کیلو بیت در ثاینه تا دو مگابیت در کشور گفت:این خدمات در هفت شهر به کاربران ارائه می شود و کاربران خانگی علاوه بر استفاده از خدمات وایمکس در منازل می توانند در محل کار خود نیز از آن بهره مند شوند.


آرش کریم بیگی در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه اینترنت بی سیم وایمکس ایرانسل مستقل از سیمکارت ارائه می شود، افزود: خدمات وایمکس با سرعت 64 کیلوبایت تا دو مگابیت برای هفت شهر تهران، اصفهان، تبریز، شیراز، کرج، مشهد و اهواز راه اندازی شده است.


وی با تاکید بر اینکه خدمات اینترنت بی سیم وایمکس ایرانسل مستقل از سیمکارت و موبایل است، اظهار داشت: شرکت ایرانسل برای کاربران اینترنت وایمکس دو مدل مودم indoor با قیمت 110 هزار تومان و outdoor با قیمت 220 هزار تومان ارائه می کند که برای نصب آن مبلغ ۸هزار تومان دریافت می شود.


کریم بیگی عدم تداخل امواج، امنیت تبادل اطلاعات و بی نیازی از کابل کشی را از مزیتهای این خدمات عنوان کرد و ادامه داد: با راه اندازی و نهادینه کردن این خدمات می توان در جهت ایجاد دولت الکترونیکی اقدام کرد.


وی با تاکید بر اینکه کاربران خانگی علاوه بر استفاده از خدمات وایمکس در منازل می توانند در محل کار خود نیز از آن بهره مند باشند، اضافه کرد: به منظور قرار گرفتن خدمات اینترنت وایمکس در سبد هزینه خانوارها خدمات مختلفی از وایمکس با سرعتهای 64 کیلوبیت، 128 کیلوبیت، 256 کیلوبیت، 512 کیلوبیت، یک و دو مگابیت با هزینه های متفاوت ارائه شده است و کاربران می توانند با مراجعه به نمایندگی های این شرکت نسبت به دریافت این خدمات اقدام کنند.


به گفته مدیر روابط عمومی شرکت ایرانسل، خدمات ایرانسل در دو کلاس ترافیک محدود و نامحدود ارائه می شود.


به گزارش مهر، شرکت ایرانسل در حالی تا سقف دو مگابیت سرعت در اختیار کاربران قرار می دهند که سقف سرعت اینترنت در کشور 128 کیلوبیت تعریف شده است.


از سوی دیگر کاربران خانگی در صورتی می توانند از اینترنت با سرعتهای بالاتر از 128 کیلوبیت استفاده کنند که دانشجو و یا عضو هیئت علمی دانشگاهها باشند و یا دارای مجوز از محل کار خود باشند.منبع
 

جدیدترین ارسال ها

بالا