جذب نویسنده و مدیر فعال با حقوق متغیر

tak-graph

New Member
سلام دوستان .

من به دو تا سه نویسنده برای سایتم نیاز دارم که برای هر مطلب 100 تومان هم میدم و هر 100 مطلب میشه 10.000 تومان

شرایط برای نویسنده شدن :
سن بالای 17 سال
مجرد بودن
گرافیک دان

در ضمن ساین بنده گرافیکی میباشد و اصلا نیازی به نویسنده که کپی کنه نداریم ...

پس در صورت تمایل به سایتم به آدرس زیر برید و به موضوعات سایت دقت کنید که اگر مایل بودید در این موضوعات پست بدهید نه موضوع دیگر...

سایت ما تخصصی میباشد ...

باز هم میگم که نیازی به نویسنده کپی کن نیست و هر نویسنده باید حداقل برای هر مطلب 10 دقیقه وقت بزاره که مطلب از خودش باشه ...

در ضمن ارسال مطلب در سایت ما به این صورت میباشد که حداقل دارد و این حداقل 50 ارسال در ماه (5هزار تومان) و حداکثر 200 ارسال در ماه (20 هزار تومان)
تسویه حساب به دو صورت : 1- کارت شارژ 2- کارت به کارت

نویسنده ما نیز میتواند در انجمن تازه تاسیس ما نیز فعالیت کند که در این صورت مدیر بخش مربوطه خواهد شد ...

من در حال ترجمه چند قالب برای سرویس های وبلاگدهی هستم و وقت آپلود کردن ندارم و متاسفانه سایت آشیانه هم که هک شده بود و در حال بروز رسانی آن میباشیم و یه گوشمالی کوچیک ...

در صورت تمایل همین جا اعلام کنید ...

ســایــتـــــ تکـــ گرافـــ
انــجــمــن تکـــ گرافـــ

hamed70

Member
سلام
این حقوق خیلی کمه...
الان برای هر پست دارم توی سایت های گرافیکی 500 می گیرم
معلومه هیچ کس نمیاد،چون کپی پیست نیست باید وقت بگذاریم برای متن،عکس و آپلود فایل ها

moh1370

Member
سلام دوست عزیز
قیمت رو خیلی کم در نظر گرفتی؟
می گی کپی پیست نباشه بعد می گی 100 تا 200؟!:-?

tak-graph

New Member
من با دوستان هم که صحبتی داشتم این حرفو زدم و حالا به شما میگم ...

رفیق شما هر پست که میزارید به نظرتون چند بازدید دارد؟

اگر آمار بازدید از اون مطلب بالا باشه خب من حاظرم این مبلغو پرداخت ...

حالا اگر تمایلی دارید من در خدمتم ...

محض اطلاع : رفیقی بود که قیمت 600 هر پست رو پیشنهاد دادند و گفتند که به این شرط که هر پست روز اول 4 تا 5 هزار بازدید و آخر ماه هم بیش از 30 هزار بازدید ...

الان پشیمونم چرا قبول نکردم اما خب ...

یاعلی

جدیدترین ارسال ها

بالا