جذب نویسنده در زمینه آی تی

سلام به یک یا چند نویسنده در زمینه فناوری اطلاعات نیازمندیم، جهت اطلاعات بیشتر و دستمزد و... پیام خصوصی بدید.

آخرین ویرایش:

mss76

New Member
استخدام نویسنده

سلام به یک یا چند نویسنده در زمینه فناوری اطلاعات نیازمندیم، جهت اطلاعات بیشتر و دستمزد و... پیام خصوصی بدید.
با سلام و خسته نباشید خدمت شما. بنده آگهی استخدام شما مبنی بر نیاز به یک فرد برای نویسندگی بخش دانلود و مطالب کامپیوتری سایت تان را مطالعه کردم. بنده تقریبا تمامی شرایط مورد نیاز شما را دارم. من به طراحی به فتوشاپ و نرم افزارهای طراحی و افکت دهی مسلط هستمو نمونه کارهای هر چند کوچک در این زمینه دارم. با وجود سن کم خودم(حدوداً 17 سال)ولی تا کنون ده ها مقاله و کتاب نوشته ام. سه کتاب بنده با نام های : لذتی بیشتر با تبدیل پاورپوینت به فیلم، ساخت آلبوم دیجیتال و تکنیک های pes13 را به صورت پولی و رایگان در یک سایت معروف دانلود کتاب منتشر کرده ام. هم اکنون هم نگارش و ویرایش و ترجمه چند کتاب آموزش فتوشاپ،آموزش رتوش عکس با فتوشاپ، آموزش اکسل، ترفندهای ویندوز، پروژه آماری،تدوین فیلم ، چگونه لاغر شویم؟ و... را در دست کار دارم.در صفحه آرایی و تایپ و طراحی کتاب هم تقریبا آشنا همستم و با ترکیب این موارد تا کنون چندین پروژه آماری طراحی و به فروش رسانده ام. در زمینه تدوین فیلم هم حدودا آشنا هستم و یک فیلم هم تدوین کرده ام. و موارد دیگر که سرتان را درد می آورد! با زبان انگلیسی هم تا حدودی آشنا هستم ولی کار با سایت های خارجی ، ترجمه حرفه ای و برگردان به زبان و فرهنگ فارسی را بیشتر بلدم. تا کنون چند وبلاگ داشته ام و کار آپلود و دانلود و بارگزاری مطالب روی وبلاگ و نوشتن برچسب های مناسب برای موتورهای جست و جو را خوب بلد هستم. کار با وردپرس را بلدهستم. مبلغ پیش نهادی آن چنان خاصی ندارم و بستگی به مقالات خودم دارد ولی قیمت 700 تا 1000 به ازای هر مقاله و مطلب قیمت معقولانه و مناسبی است و به این قیمت رضایت کامل دارم. اگر نمونه کار از من می خواهید لطفا حوزه آموزشی مورد نظرتون را برایم مشخص کنید حتما برایتان ارسال خواهم کرد. در ضمن وقت آزاد من برای کار با کامپیوتر در طول روز حدودا 2 ساعت می باشد. و حتی در ایام امتحانات مدرسه ام هم می توانم دو ساعت در روز را برای نوشتن مقاله و مطالب کار می کنم. در ضمن مقاله های آموزشی کامپیوترو نرم افزاری برای دستم روان است و می توانم آنها را می نویسم. در طول روز می توانم 2 تا 4 مقاله در روز بنویسم. اینترنت پر سرعت مخابرات با سرعت 128 کیلوبایت با دانلود 1 تا 3 گیگ در ماه را دارا هستم. در ضمن با گروه های نرم افزاری هم آشنا هستم. بنده در سایت های تلاش برای دانلود و مرجع ارور کار می کنم.
این رزومه کاری من در طی یکی دو سال کار با کامپیوترم بود. بقیه ماجرا با شما که به من با این شرایط و رزومه کاری نیاز دارید یا نه؟ (در ضمن اگر می شود نظرتان را در طی این هفته برایم ارسال نمایید)
به ارحال در هر جا که هستید شادکام و پیروز باشید.
محمدسجادشهباز

جدیدترین ارسال ها

بالا