جدول کشیدن در فتوشاپ

moejeze2007

Member
با سلام و تشکر از سایت خوبتون بی زحمت یه سوالی داشتم می خواستم بدونم بهترین راه برای کشیدن جدول تویه فتوشاپ چیه هر چی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم منظورم جدول واسه فاکتور و این چیزاست خیـــــــــــــــــــــــــــلی ممنونم :)

h-akhavan

Member
سلام:)
من پیشنهادم اینه که توی ورد جدولت رو بکشی بعد پرینت pdf بگیری و ببری توی فتوشاپ بقیه طراحی رو انجام بدی! اینطوری فکرر کنم خیلی راحت تر باشی!! اگه میخای جدولت رو حتما توی فتوشاپ کار کنی بگو تا یه سری نکاتی رو بهت بگم.
راستی این اولین پستم بعد از چند هفته غیبت بودش:D

مخلص همه مجید افلاینی ها - اخوان:oops:

MeyGraph

دستیار مدیر انجمن گرافیک وکتوری
این روشی که دوست عزیزمون h-akhavan گفتن خیلی خوبه.

+ داخل فتوشاپ نمیشه به صورت مستقیم جدولی کشید !ولی به صورت دستی می تونید این کار را بکنید.

بهترین ابزار ها برای این کار ابزار Rectangle Tool و Line Tool و Single Row/Column Marquee Tool است.

moejeze2007

Member
از این روشهایی که دوستان گفتند استفاده کردم اما هم سخته هم جالب در نمیاد تازه رنگ کردنشونم هست کسی راه بهتری سراغ نداره راستی توی کارل هم میشه ولی من زیاد وارد نیستم

lavan

Member
با سلام
پشنهاد میکنم ابتدا با استفاده از Guides خطوط مربوط به جدول رو رسم کن بعد ابزار براش رو انتخاب کن و Master Diameter اون رو روی 2 ( بسته به نیاز شما این عدد تغییر میکنه ) قرار بده و در ابتدای هر خط یکبار کلیک کن و با پائین نگه داشتن کلید shift کیبورد در انتهای همون خط یکبار دیگه کیلک کن میبینی که یک خط راست رسم شد. با این روش میتونی جدولتو رسم کنی
امیدوارم به کارتون بیاد .

تو فتوشاپ نشد نداریم...

می شه جدول کشید

ولی با خفت و بدبختی ....... :wink:

مثل مثل اخوان عزیز بهت پیشنهاد می کنم که تو ورد دولت رو بکشی و بهد تو فتوشاپ ازش استفاده کنی
شاد باشید همیشه

سلام دوستان من این انجمن رو تازه پیدا کردم..
مطالب بالا رو خوندم.. میشه بگین توی wordیا فتوشاپ چجوری جدول لبه گرد بکشم؟؟
ممنون میشم

جدیدترین ارسال ها

بالا