جایزه بزرگ برای جواب این سوال من

Unity

Member
من ميخواستم اين دوستمون با من تماس بگيره تا زودتر به نتيجه برسه، بهرحال راهي که من امتحان کردم و جواب داده اينه که (غير از مراحلي که بايد کلا نرم‌افزارهاي CS3 از روي سيستم پاک بشه)
1-ايلاستريتور رو نصب کنيد (اگه روي CD يا DVD هست احتمالا مجبوريد براي نصب، سورس برنامه رو روي هاردتون کپي کنيد و بعد نصب کنيد). هم در اين مرحله و هم بعد از مرحله 2 ميتونيد برنامه رو اکتيو کنيد.
2-محتويات فولدر Payloads نرم افزار PhotoShop CS3 ME رو داخل فولدر Payloads يکي از مجموعه‌هايAdobe CS3 Master، Design Premium و يا هر مجموعه ديگه CS3 (که اون رو هم از قبل روي هاردتون ريختيد) کپي کنيد و Setup کل مجموعه رو بزنيد و حالا فوتوشاپ رو انتخاب کنيد و نصب کنيد. با همون کيجون اون مجموعه فوتوشاپ رو اکتيو کنيد.
ضمناً اگه کسي براي نصب همزمان Indesign CS3 با اين دو نرم افزار راهي ميدونه، همينجااعلام کنه لطفا. البته يه راهي هست که خيلي عقلاني نيست و موقع اجراي بعنوان مثال Indesign بايد يه سري فايلي که يوزر ebivaali84 پيشنهاد دادند رو هربار کپي پيست کرد.

موفق باشيد.

Soldier

Member
من امروز میخوام برم Ill cs3 بخرم .... اگه نمیشه نسخه قبلی اش رو بگیرم
cry2.gif

Hooshi Online

New Member
معمولاً نرم‌افزار adobe-illustrator-cs3-me اين تداخل را بوجود مي‌آورد.
قبل از هر چيز تمام نسخه هاي cs3 را از روي سيستمتون uninstall كنيد و بعداز ريست كردن سيستم مراحل زير را دنبال كنيد.
( حتماً ) ابتدا نرم‌افزار adobe-illustrator-cs3-me را بطور كامل نصب كرده و آنرا اكتيو كنيد.
سپس پوشه‌هاي زير را از مسيري كه ذيلاً ذكر شده است cut كرده و در پوشه‌اي با نام دلخواه مثلاً adobe illustrator بريزيد.
c:\program files\common files\adobe\backup
c:\program files\common files\adobe\caps
c:\program files\common files\adobe\installers
مثل شكل زير: ( يادتون باشه حتماً cut كنيد)
b65953c.1.png

6335aeb.3.png

6335aeb.2.png

بعد تمام نرم‌افزارهاي ويرايش cs3 meرا روي سيستم نصب كنيد و بعد از نصب هركدام حتماً اونو اكتيو كنيد ( كه بعداً مشكلي پيش نياد ).
و درپايان پوشه‌هايي را كه انتقال داده بوديد با copy و past به جاي اولشون برگردونيد. ( اگه اين كار را نكنيد ايلاستريتور كار نميكنه )

ياحق

سلام دوست عزیز مرسی ازراهنماییت من موفق شدم که ازروشی که شما گفتید این برنامه ها رونصب کنم وازتمامی دوستانی که درنصب این نرم افزارها مشکل داشتند پیشنهادمیکنم ازاین روش استفاده کنن.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
من روش این دوستمون رو تست نکردم اما خوب تا این لحظه به راحتی نشده بود Adobe Illustrator CS3 ME رو در کنار Adobe Photoshop CS3 ME نصب کرد. اون دوستانی که در حالت نرمال اینا رو دارن مثل من یکیش رو انگلیسی خالص نصب کردن.من ILL رو انگلیسی نصب کردم و PS رو ME و هر دوتا CS3 اما حتما روش این دوستمون رو هم امتحان می کنم.

MEGA WAVE

Active Member
توی پک نرم افزار لرد یه بسته گرافیکی هست که تمام محصولات CS3 شرکت Adobe داخلش هست به نام Adobe Creative Suit (اگه اسمشو اشتباه ننوشته باشم )
من از اون استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداره .
در ضمن از فتوشاپ تا ایلستریتور و فلش و ... همش با هم نصب میشه. و میتونی هر کدومو که نیازی نداری نصب نکنی.

آخرین ویرایش:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
توی پک نرم افزار لرد یه بسته گرافیکی هست که تمام محصولات cs3 شرکت adobe داخلش هست به نام adobe creative suit (اگه اسمشو اشتباه ننوشته باشم )
من از اون استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداره .
در ضمن از فتوشاپ تا ایلستریتور و فلش و ... همش با هم نصب میشه. و میتونی هر کدومو که نیازی نداری نصب نکنی.

دوست عزیز دعوا سر نسخه های me هست وگرنه انگلیسی ها مشکلی نداره

Morteza76

Member
من خیلی وقته از این دو تا نرم افزار استفاده می کنم تا حالا هم چنین مشکلی برام پیش نیومده
اول ps نصب می کنم بعد ai و هر دو هم نسخه خاور میانه هستند!
همین.

آخرین ویرایش:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
من خیلی وقته از این دو تا نرم افزار استفاده می کنم تا حالا هم چنین مشکلی برام پیش نیومده
اول ps نصب می کنم بعد ai و هر دو هم نسخه خاور میانه هستند!
همین.

اگر ممکنه از About Screen یه Print Screen بزارید!

Hooshi Online

New Member
دوستان فکرنکنم راهی داشته باشه که بشه بصورت عادی این دوتا رو پیش هم داشت البته me رومیگم باید از روش دوستمون استفاده کنیم مرسی ازهمگی دوستان.

MEGA WAVE

Active Member
داشتم به جانفشانی هام در این زمینه شک می کردم!!

سلام <
مهدی الان دیگه باید شک کنی <
بالاخره امروز من هر دوتا نسخه فتوشاپ و ایلستریتور ورژن Me رو باهم و بدون هیچ دستکاریی تو فایلها نصب کردم <

اگر ممکنه از About Screen یه Print Screen بزارید!
my Adobe.jpg

تستشم کردم تو هر دوتا راحت فارسی مینویسم <<

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام <
مهدی الان دیگه باید شک کنی <
بالاخره امروز من هر دوتا نسخه فتوشاپ و ایلستریتور ورژن me رو باهم و بدون هیچ دستکاریی تو فایلها نصب کردم <

مشاهده پیوست 23915

تستشم کردم تو هر دوتا راحت فارسی مینویسم <<

اووووم عرض کنم که شما بدون کوچکرتین تغییری تونستید نصب کنید؟ هر دو در یک درایو هستند؟ سرویس پک ویندوز شما چنده؟ از چه سی دی استفاده کردید برای نصب یا از کدوم سایت دانلود کردید. در ضمن تبریک میگم

MEGA WAVE

Active Member
اووووم عرض کنم که شما بدون کوچکرتین تغییری تونستید نصب کنید؟ هر دو در یک درایو هستند؟ سرویس پک ویندوز شما چنده؟ از چه سی دی استفاده کردید برای نصب یا از کدوم سایت دانلود کردید. در ضمن تبریک میگم

بله من هیچ تغییری توی برنامه ها ندادم و نصب کردم <
هر دو هم توی درایو ویندوزم هستند <
ویندوزمم Vista ورژن Ultimate هست <
برای نصب هم از آخرین ورژن پک لرد استفاده کردم که 8 تا دی وی دی هست ( دقت کن لرد 2007 هم 8 تا دی وی دی هست اما اینی که استفاده کردم ورژن بعدشه )
آخرشم خواهش میکنم <<

mehdinasiri

پارس لند گروپ
یکی دیگه از دوستان هم تونسته این ها رو بدون تغییر نصب کنه.الان دارم میرم ازش بگیرم.نتیجه رو خدمت دوستان اعلام میکنم.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
و آنگاه که انتظار ها به پایان می رسد!
بعد از اینکه دوست عزیزمون به من گفت که تونسته بدون کوچکترین دستکاری و با همون روش معمول هر 2 تا نسخه ام ای رو کنار هم نسب کنه بالاخره تونستم سی دی های اورجینال رو پیدا کنم و در تایید فرمایشات دوست عزیزمون باید بگم که بله بدون کوچکترین دستکاری و ادیت در کنار هم روی ویندوز Xp هم روی PC هم روی Lap Top نصب کردم و کاملا هم درست دارن کار میکنند.
بزودی روی نت آپلود میکنم تا همه دوستان بتتونن استفاده کنن

Count Dracula

New Member
من هم از همون لرد 6 استفاده می کنم
قبلا مشکلی نداشتم اما از وقتی ویندوز رو از سرویس پک 2 به 3 تغییر دادم این مشکل پیش اومد!
مطمون نیستم اما فکر کنم سرویس پک 3 و ویستا با این قضیه مشکل داشته باشند!
اگر میشه ورژن ویندوز های خودتون رو هم بنویسید

جدیدترین ارسال ها

بالا