جاوا در فلش

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

اینم نمونه !!

البته نمی دونم خودشه یا نه ولی 99% خودش باید باشه آخه برنامه فلش ندارم نصب شده .

موفق باشید

پیوست ها

• drop_shadow_dog.zip
    25.5 کیلوبایت · بازدیدها: 21

amir_h_a

Member
دوست عزيز ممنون از زحمتي كه كشيدي ولي اين كه فقط يه لينك رو بصورت فول اسكرين باز ميكنه و هيچ كد جاوايي داخل فلش run نميشه !!

amir_h_a

Member
دوستان من تو خود سايت Adobe عينا اين سوال اينجا رو مطرح كردم و ضمن عملي بودن اينكار من رو به اين صفحات ارجاع دادند ولي از اونجايي كه من انگليسيم زياد خوب نيست و زيادم تجربه اكشن نويسي ندارم لطفا يكي من رو با خوندن اين صفحات راهنمايي كنه ، مطمئن هستم اين كار نه تنها به من بلكه به خيلي هاي ديگه هم كمك ميكنه ، پس لطفا اگر ميتونيد كمك كنيد اين هم جوابي كه من دريافت كردم :

web link گفت:

آخرین ویرایش:

mohsensemsarpour

کاربر فعال
سلام دوست عزیز
این سه تا لینکی که دادید به جاهای نامشخصی لینک شدند که هیچ کدوم در مورد مسئله ای که فرمودید نیستند لینک ها رو اصلاح کنید لطفا

موفق باشید

amir_h_a

Member
دوست عزيز

با عرض پوزش من همينطوري كپي كرده بودم ، لينك ها اصلاح شد.

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

خوب در اينجا براي فول اسكرين كردن پنجره ie از كدهاي جاوا استفاده شده !

موفق باشيد

amir_h_a

Member
همين دوست عزيز "براي فول اسكرين كردن پنجره ie "

من با همين انگليسي دست و پا شكستم مي تونم بفهمم كه اين نحوه استفاده از External interface براي كدهاي جاوا و از جمله ، براي مثال ايجاد "Pop-up" براي يك صفحه در فلش هست، من فقط نميدونم چطوري دستور رو واسه كد خودم كه در صفحه اول هست تغيير بدم، اين لينك ها رو هم من هم اينجوري ننوشتم ارجاعي هست كه خود سايت Adobe داده، لطفا قبل از راه اندازي انجمن تخصصي فلش 4 تا راهنمايي درست در همين انجمن انجام بديد.

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

راهنمايي درست در همين انجمن انجام بديد.

خوب شما چه راهنمایی می خواید بگید !

این انجمن فقط برای حل مشکلات دوستان فلش کار راه اندازی شده و اگه هم میبینیدکسی جواب نمی ده این نیست که از روی لج کردنه

اینه که نمی خوان شما رو با جواب دادن اشتباهی شما رو به اشتباه بندازن !

در مورد اون نمونه ای که من گذاشتم هم باید بگم که منم گفتم که قبلا یادمه از با این متد ها کار کردم ولی الان حضور ذهن ندارم

و اون نمونه ای که دادم از یک سایت بعنوان Sampel برداشتم و تست نکردم

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا