جاوا در سويش مكس

mosi20

Active Member
سلام اگه كسي اين دستوراي جاواي سويش مكس را بلده يه توضيحي بده مخصوصا if

mosi20

Active Member
دو ماه و خورده اي بعد----------------------------

آقا اگه مي شه يه توضيحي بدين آخه من كه با فلش كار نكردم من فقط با سويش كار ميكنم
اگه امكان داره چند تا از اين دستوراتشو بنويسيد تا ما هم ياد بگيريم
اگر هم بتوني يه مثال هم براش بنويسي ديگه خيلي توپ ميشه

anti-life

Active Member
خب اخه خيلي اسكريپ داره .....ولي مثلا Suond رو انتخاب كني ميتوني يه اهنگ رو انتخاب كرده و دو تا دكمه ساخته و رو هر كدوم به ترتييب Stop و Play رو بزاري .....

با Move Control ميتوني مثلا يه LOOP بسازي ...به صورتي كه مثلا يه تيكه رو چند بار تكرار كنه .....

با ‌Browser مثلا ميتوني يه عكسي يا هر چيز ديگه رو لينك كني يا مثلا كاري كني كه بعد اينكه چيزي كه ساختي تموم شد يه دفعه بره تو يه صفحه ديگه كه خودت تعيين كردي .

با IF و Movie Control خيلي راحت ميتوني يه Preloader براي فلش خودت بسازي .....

فرمان زياد نداره ولي بايد حوصله داشته باشي و همه رو امتحان كني ....... آخه اين فرماناش از قبل نوشته شده و مثل فلش ام ايكس نيست ......

mosi20

Active Member
مي شه بگين چطوري مي شه براي صدا يه دكمه ي pause ساخت و يه دكمه كه باهاش صدا را بشه كم و زياد كرد
در ضمن حالا ما گفتيم هيچي بلد نيستيم اما بالاخره يه دو تا فرمان هاي ساده را كه بلديم اگه مي تونيد در مورددستورات if بيشتر توضيح بدين

تو swish نميشه اين كارو بكني ولي تو فلش بايد حال stream رو براي فريمهايي كه توش صدا گذاشتي اننخاب كني بد وقتي بخواهي puase بشه از اكشن stop استفاده كني

anti-life

Active Member
مصطفي كي گفته با سويش اين چيزي كه ايشون ميگن نميشه ساخت ..

اقا شما يه بار بنويس Play بعد روش رايت كليك كن و بعد رو Script برو و Sound و بعد هم انتخاب كن Play sound و بعد ميري تو يه صفحه جديد كه اونجا Import رو انتخاب ميكني و موزيكي كه ميخواي پخش بشه رو ميزني ..... بعد مينويسي Stop و روش رايت كليك ميكني و ميزني Script و بعد Stop All Sound .....تموم

Masih

Well-Known Member
mostafa_dadgar گفت:
تو swish نميشه اين كارو بكني ولي تو فلش بايد حال stream رو براي فريمهايي كه توش صدا گذاشتي اننخاب كني بد وقتي بخواهي puase بشه از اكشن stop استفاده كني

در ورژن 2004 سويش مكس امكان استريم كردن صدا هم افزوده شده (به تاپيكي كه در همين رابطه در اين انجمن با عنوان <مشكل صدا در سويش حل شد> زده شده توجه كنيد).
روشش رو هم آنتي زحمتش رو كشيده و كاملا صحيح و كامل توضيح داده.

مسيح.

با سلام اتتي جون اينكه ميشه stop نه puase مسيح جونم اينا با پيغامش تاييد كرد

anti-life

Active Member
ميدونم ولي ديگه بابا برنامه سويش گفتن ...اگه قرار بود كه مثل فلش باشه كه نميشد ..... ديگه با همينش هم بسازيد ....... راستي مسيح ميگم من سويش مكسم بر ميگرده به دوراني كه تازه سخته شده بود .... خب ميگم اين جديده رو با كركش نداره ..... آخه كرك اين لامسب خيلي بد گير ميياد ..... آخه زارتو زوورت ميگيره طرز كرك رو عوض ميكنه ....

در كل بابا از هر برنامه انتظار خواست خودش رو داشته باشيد ...... اين برنامه هم براي كسايي هست كه يه كار سريع و قشنگ ميخوان نه اينكه يك كار حرفه ايي باشه .

Masih

Well-Known Member
anti-life گفت:
ميدونم ولي ديگه بابا برنامه سويش گفتن ...اگه قرار بود كه مثل فلش باشه كه نميشد ..... ديگه با همينش هم بسازيد ....... راستي مسيح ميگم من سويش مكسم بر ميگرده به دوراني كه تازه سخته شده بود .... خب ميگم اين جديده رو با كركش نداره ..... آخه كرك اين لامسب خيلي بد گير ميياد ..... آخه زارتو زوورت ميگيره طرز كرك رو عوض ميكنه ....

در كل بابا از هر برنامه انتظار خواست خودش رو داشته باشيد ...... اين برنامه هم براي كسايي هست كه يه كار سريع و قشنگ ميخوان نه اينكه يك كار حرفه ايي باشه .

اگر منظورت كرك ورژن 2004 هست من اينجا گذاشتمش:
http://forum.majidonline.com/viewtopic.php?t=10180&postdays=0&postorder=asc&start=15

مسيح.

naeim_crack

Active Member
سلام
درستور if رو به چند شكل ميشه استفاده كرد
کد:
1- 

if(  شرط) { 
   statement(s); 
} 

مثال:

if (a > b) { 
   trace("a > b"); 
}
نوع دوم
کد:
if (شرط){ 
   statement(s); 
} else if (شرط){ 
   statement(s); 
} 

???? 

if (a > b) { 
   trace("a > b")
} else if (a < b) { 
   trace("a < b")
}
در اين نوع دوم ميشه به اين شكل هم نوشت
کد:
if (a > b) { 
   trace("a > b")
} else { 
   trace("a < b")
}
و از اين دستورات هم در if استفاده ميشه
AND === &&
OR ==== ||

anti-life

Active Member
نعيم جان اين همه گفتي ولي خوب اين دستورات رو بايد يه توضيح ميدادي كه مثلا چه معني ميده و كجا به كار ميره.

naeim_crack

Active Member
سلام

سلام
anti-life جان دستور if وقتي بكار ميره كه بخواي يك شرط رو داخل يك اسكريپت فعال كني مثل ساختن preload و خيلي كار هاي ديگه
:arrow:
ووفق باشي

anti-life

Active Member
اينو كه عزيز خودمم اون بالا گفتم .... ولي من منظورم اين بود كه براي بچه ها بگي ...و دوم اينكه خب براي دوستان بگو كه هر شرط چه كاري رو انجام ميده ...مثلا نمييان از if trace براي preloader اثتفاده كنن .....

يكم بالا رو بخون متوجه بشو من چي نوشتم خب ...

mosi20

Active Member
آقا نعيم دستت درد نكنه من دقيقا مي خواستم يه نفر اين طوري جواب بده اما بهتر ميشد اگه يه فايل سويش هم براي مثال ميزاشتي
اما من واقعا متشكرم

mosi20

Active Member
ميشه درباره ي بقيه دستوراتش يكم ديگه مثل همين توضيح بدي؟

naeim_crack

Active Member
سلام
mosi20 جان اگه خودت دستورات رو انتخاب كني كه توضيح بديم خيلي بهتره جون من نمي دونم چه دستوري به درد كار شما مي خوره
موفق باشي

mosi20

Active Member
مثلا اين چيه ؟
duplicateSprite
يا function
فعلا اگه ميشه اين ها را توضيح بده
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا