ثبت شرکت

esmahdi

Member
سلام
می دونم شاید مکان سوالم رو درست انتخاب نکردم ولی خوب جای دیگه ای پیدا نکردم، اگر صلاح می دونید انتقال بدید پستم رو.
من برای رسمیت بخشی به یک کسب و کار آنلاین نیاز به ثبت شرکت دارم ولی متاسفانه هیچ شناختی در این زمینه ندارم. تو شهرمون زنگ زدم به شرکتی که می گفت برای موضوع شما شرکت ثبت می کنیم با قیمت 550 هزار تومن. مساله قیمتش نیست ولی خواستم بدونم ثبت شرکت به چه شکلی انجام می شه، حتما باید این کار رو به شرکت های واسط بدی و یا نه خودت هم می تونی انجامش بدی. اگه بخوای خودت انجامش بدی هزینش چقدر می شه.
مساله بعدی که برام سواله اینه که وقتی داری شرکت ثبت می کنی باید بگی که من قراره دقیقا تو فلان زمینه فعالیت می کنم، مثلا فرض کنید من می خوام یه شرکت ثبت کنم که تو حوزه فعالیت بگم من قصد دارم کار برنامه نویسی انجام بدم، این قضیه به این معناست که من دیگه نمی تونم کار طراحی تو شرکت انجام بدم؟
برای ثبت شرکت حتما باید یک مکانی رو اجاره کنم یا می تونم بدون این که جایی داشته باشم شرکت ثبت کنم؟
و کلا اگر راهنمای جامعی در این زمینه دارید خوشحال می شم من رو راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز ثبت شرکت اصلا کاری نداره بسته به درخواستتون که سهامی هاص باشه یا مسئولیت محدود برید اداره ثبت فرماش رو بگیرید همرا یا اساس نامه و شرکت نامه و اضهار نامه پر کنید تکمیل کنید و به همراه چهار تا اسم که اولش باید بدید تا یک اسم ثبت بشه اسم رو وارد اساسنامه میکنید و در اداره ثبت ثبتش کنید بعد از یک ماه شماره ثبت میاد که روزنامه رسمی اعلام میکنید و تمام پول مفت ندید یلی راحته

esmahdi

Member
سلام دوست عزیز ثبت شرکت اصلا کاری نداره بسته به درخواستتون که سهامی هاص باشه یا مسئولیت محدود برید اداره ثبت فرماش رو بگیرید همرا یا اساس نامه و شرکت نامه و اضهار نامه پر کنید تکمیل کنید و به همراه چهار تا اسم که اولش باید بدید تا یک اسم ثبت بشه اسم رو وارد اساسنامه میکنید و در اداره ثبت ثبتش کنید بعد از یک ماه شماره ثبت میاد که روزنامه رسمی اعلام میکنید و تمام پول مفت ندید یلی راحته

سلام
می خواستم بدونم برای ثبت شرکت حتما باید دو نفر شریک باشیم، به هیچ وجه نمی شه یک نفری شرکت ثبت کرد؟

سلام دوست عزیز

برای کسب اطلاعات از نحوه ثبت شرکت با شماره 021-88880727 تماس بگیرید تا به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره داده شود و همچنین شما میتوانید بدون حضور در محل و فقط با ارسل مدارک لازم شرکت خود را ثبت نمایید

fardasabt.ir

موسسه حقوقی فردا

[email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا