تیم مدیریت وب سایت 98 جوان به دنبال یک هاست با فضای 1 گیگ و پهنای بالا(ترجیحا نامحدود

shadmehrnews

New Member
تیم مدیریت وب سایت 98 جوان به دنبال یک هاست با فضای 1 گیگ و پهنای بالا(ترجیحا نامحدود)
مشکل قبلی که ما با چند شرکت هاست داشتیم که بعد از یه مدت اعلام کردن که سایت به روی سرور فشار میاره.پس لطفا سایت رو چک کنید که هم از لحاظ محتوا و هم از لحاظ دیگه به سرور فشار نیاره!
دوستانی که حاضر هستن به ما میزبانی بدن قیمت های خودشون رو اعلام کنند.واسه ما سرعت و آپتایم مهمه.

webmizban.com

Active Member
سلام
آدرس سایت رو بفرمایید
ما میزبان وب سایت های دانشگاهی و دولتی مهمی هستیم مشکلی در این مورد نیست انشاالله, مگر اینکه سایت شما بقدری usage داشته باشد که سرور توان میزبانی سایت شمارا نداشته باشد در این صورت شما باید vps تهیه بفرمایید
آدرس را محبت کنید تا بررسی شود.

Reza G

New Member
من یه هاست سی پنل 1 گیگ دارم. یکساله. پهنای باند نامحدود. چون رو دستم مونده حاضرم زیرقیمت بدمش به شما. اگه خواستید بهم ایمیل بزنید. (به این آدرس : [email protected])

sarir19

New Member
بنده به شما سرویسی رو پیشنهاد میکنم که پهنای باند و میزان فضای نامحدود رو در اختیار شما میگذاریم و همینطور باندازه ۵۰ دلار هم تبلیغات در فیسبوک به شما ارایه میکنیم با قیمت ۱۷۰ هزار تومان به مدت یکسال. اگر تمایل داشتید با شماره ۰۲۱۸۸۴۸۶۴۵۵-شرکت سیمیا تماس بگیرید
قطبی

جدیدترین ارسال ها

بالا