تیزر کنفرانس مهندیس برق

saladin0511

Member
تیزر کنفرانس مهندسی برق

من یک تیزر برای کنفرانس دانشگامون درست کردم .
این تیزر رو دو ماه پیش ساختم , بیش تر کارش رو داخل cinema 4d ساختم وبا افتر رنگ بندی و کامپوزیت کردنش رو انجام دادم البته هنوز صدا گذاریریش مونده
خواهشا هر مشکلی ,هر جا که به نظرتون میاد بهم بگید ممنون.
http://www.aparat.com/v/6c248c413b83...1abf85df205131

آخرین ویرایش:

yas_d

Member
چون کیفیت پایینه نمیشه دقیق نظر داد
یه پیشنهاد: نرم افزار Xilisoft Video Converter رو دانلود کن . بعد میتونی یه فایل با حجم 900 مگ و کیفیت 720 و فرمت Mov رو به چیزی حدود کمتر از 10 مگ با همون کیفیت تبدیل کنی که کلی میتونه کمکت کنه.
تو کاری که دیدم ار MoGraph خیلی خوب استفاده کردی. ایده دوربین خوب بود
اگه تونستی کیفیت بهتر بزار :rose:

GoOoD LuCk

آخرین ویرایش:

saladin0511

Member
ممنون از نظرت با کیفیتش رو پایین گذاشتم.:)

پیوست ها

• new biieninig.c4d 3_1.flv
    9.6 مگایابت · بازدیدها: 202

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام دوست عزیز خسته نباشی

شروعش خوب بود خصوصا که 3d بود اما یه کم شلوغ تر باید باشه وقتی نما رو میاری بالا ، خلوته پایین، در حالی که موضوعاتی مثل الکترونیک به فضاهای پیچیده ای احتیاج داره یکی از راه ها اضافه کردن پارتیکولار با تکسچری از موضوعاتی مثل اعداد و ... که به صورت Random اجرا بشه میتونه باشه 0 و 1 ]ای آخر هم همینوطر کمی ساده هست محیطش از خطوط نورانی بیشتر استفاده کن اما رنگ بندی کار رو درست انتخاب کردی - آبی

در مورد آخر هم OP ها کمی بلاتکلیف هستن بهترین استفاده ازش میتونی 3 ثانیه باشه و برای رد شدن سریع که همزمان نوشته ات بیاد موفق باشی

saladin0511

Member
سلام دوست عزیز خسته نباشی

شروعش خوب بود خصوصا که 3d بود اما یه کم شلوغ تر باید باشه وقتی نما رو میاری بالا ، خلوته پایین، در حالی که موضوعاتی مثل الکترونیک به فضاهای پیچیده ای احتیاج داره یکی از راه ها اضافه کردن پارتیکولار با تکسچری از موضوعاتی مثل اعداد و ... که به صورت Random اجرا بشه میتونه باشه 0 و 1 ]ای آخر هم همینوطر کمی ساده هست محیطش از خطوط نورانی بیشتر استفاده کن اما رنگ بندی کار رو درست انتخاب کردی - آبی

در مورد آخر هم OP ها کمی بلاتکلیف هستن بهترین استفاده ازش میتونی 3 ثانیه باشه و برای رد شدن سریع که همزمان نوشته ات بیاد موفق باشی

ممنون از نظرتون
اره منم می خواستم شلوغ ترش کنم ولی به خاطر رندر طولانی که داشت نتونستم , البته دیدم توی تیزر های شلوغ بخش بخش رندر میکنن و با نرم افزار مثل nuke این قسمت های سه بعدی رو اضافه میکنن البته خود این نرم افزار میتونه object رو هم وارد کنه ولی من به این نرم افزار وارد نیستم.
اره در مورد اخریشم میخوام بعد بیشتر باحرکت دوربین بیشتری بهش بدم.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من دوست داشتم ایده را خوب بود فقط اون زمینه براق زیر اصلاً هماهنگ نبود اگر از متریال مدار الکترونیکی استفاده میکردید خیلی بهتر بود در کل خوب بود

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
خیلی جالب شده بود. دوستش داشتم. ایول که بچه های CInema 4D کار دارن بیشتر و حرفه ای تر می شن توی سایت :green:
به حرکت دوربینت حال کردم، اما با ساده بودن مدلات و جزئیات نداشتن مدل ها و تکسچر ها نه.
اما خسته نباشی و موفق باشی، جالب و قشنگ بود کارت، چند بار دیدمش من که.
شاد باشی و موفق.

بابا کیفیتشو ببر بالا بشه ریزه ریز بهش نگاه کرد . با حرکت دوربینت حال کردم به نظر من بعضی جاهها میشه به جای شلوغ کاری که دوستمون نوشتن از تمیز کاری و ظرافت استفاده کرد . مچ کردن آهنگ با کارت باید خیلی تمیز در بیاد . موفق باشی داداش . کیفیت بالا ترشو یه جا آپ کن بشه بهتر نظر داد

saladin0511

Member
بابا کیفیتشو ببر بالا بشه ریزه ریز بهش نگاه کرد . با حرکت دوربینت حال کردم به نظر من بعضی جاهها میشه به جای شلوغ کاری که دوستمون نوشتن از تمیز کاری و ظرافت استفاده کرد . مچ کردن آهنگ با کارت باید خیلی تمیز در بیاد . موفق باشی داداش . کیفیت بالا ترشو یه جا آپ کن بشه بهتر نظر داد

ممنون از نظرتون .
توی پست سوم کیفیت بالاش رو گذاشتم می تونی دانلود کنی.

همه چی آرومه تو چقدر خوشبختی ..... نه جدی کارت خوبه ولی باید کارتو ببری بالاتر توقعات اینجا بالاست . شروعشو خیلی حال کردم

saladin0511

Member
سلام
این یکی یک تجدید نظر کلی روش انجام گرفته و به نظرم بهتر شده,خواهش میکنم نظرتون رو در موردش به من بگین.
نرم افزار های مورد استفاده:
cinema 4d 13,after effects cs5.5
پلاگین های مورد استفاده:
transform,Lenscare,TWIXTOR,rsmb,particular,optical flare

البته کیفیت رو اوردم پایین تا بشه دانلود کرد.

پیوست ها

• demoreel_2011_3.flv
    9.8 مگایابت · بازدیدها: 149

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام خیلی خوب شده بود استفاده بجا از ضرب آهنگ و سایر تکنیکهای آماده اما به جا

اصلاح رنگت خوب بود

saladin0511

Member
سلام
ممنون از نظراتتون
لینک پلاگین transform

لینک فایل افتر

پیوست ها

• GSG Transform [Single User License].rar
    17.8 مگایابت · بازدیدها: 52
  • p3.rar
    160.8 کیلوبایت · بازدیدها: 45

amingolestaneh

New Member
خیلی خوب شده ، بر خلاف نظر دوستان با توجه به اینکه دنیای مدرن به سمت مینیمال رفته خوب تونستی با افکت های نور ی در بیاری کارتو ایده هم خلاقانه بود . تبریک می گم

NARANJTORANJ

Well-Known Member
واقعا خسته نباشی
کار خوبی در اومده
شرمنده که دیر جواب میدم

من فکر می کنم sohil جان تمام نکات رو گفتن البته این نکنه رو هم اضافه کنیدکه
داستان از این قراره که دوربین از روی مادربرد حرکت می کنه
ولی اصلا کیت وجود نداره
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا