تیزر ساده فلش

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Jim Jim

Well-Known Member
سلام دوستان
یه فایل لایه باز می خوام که اسم و توضیخات رو خیلی ساده به صورت تیزر نمایش بده که بتونم متن رو تغییر بدم و این رو اول کلیپ ها قرار بدم
لطفا راهنمایی کنید

armanbm

کاربر VIP
دوست عزیز!
اینجا انجمن سفارش دادن کار هست نه انجمن سوال یا در خواست!
شما سوالتون رو درست و کامل تو قسمت مورد نظر بپرسین.
خبرگان فلش هم که چند سال بیشتر نیست راه افتاده. یک زمانی کسی به فارسی سوال میپرسید هیچ کسی پاسخ درستی نمیداد. به لطف کسانی مثل مدیران این انجمن این موضوع شکسته شد....

موفق و پیروز باشی عزیز.

Jim Jim

Well-Known Member
مرسی
کلا یه تیزر 20 ثانیه ای بود که با پلاگین، چند عبارت به نمایش در میاد!
یکی از دوستان زحمتش رو کشید
حل شد

Jim Jim

Well-Known Member
در شاخه بندی انجمن، جایی با عنوان درخواست نداریم! و البته درخواست هم نوعی سفارش هست!
سوال رو صحیح و کامل مطرح کردم (نمی دونم درستش چجوری باید باشه، ضمن اینکه عرض کردم راهنمایی کنید... یعنی اگر هم صحیح نیست، بفرمائید)
خبرگان فلش هم لطف می کنند سوال مخاطبین رو پاسخ می دن (مثل سایر انجمن های این سایت)
ولی نمی دونم مثلا چند سال باید باشه که الان "چند سال بیشتر نیست راه افتاده"
و اینکه الان به چه زبانی می پرسند و جواب می دهند، که "یه زمانی به فارسی می پرسیدند"
به هر حال خیلی سنگینش کردید!

armanbm

کاربر VIP
خوب الحمد لله که مشکل حل شد.
بله جایی برای درخواست وجود نداره. دلیلش اینه که کلا درخواست انجام کار رایگان تو انجمن ممنوعه. چون کسی که کاری آماده بخواد باید در اینجا به سفارش بده و هزینه اش رو هم مشخص کنه.
من نمیخواستم سنگینش کنم. قصدم راهنمایی بود.
در پناه خدا باشید...

akherat

مدیر انجمن
در شاخه بندی انجمن، جایی با عنوان درخواست نداریم! و البته درخواست هم نوعی سفارش هست!
سوال رو صحیح و کامل مطرح کردم (نمی دونم درستش چجوری باید باشه، ضمن اینکه عرض کردم راهنمایی کنید... یعنی اگر هم صحیح نیست، بفرمائید)
خبرگان فلش هم لطف می کنند سوال مخاطبین رو پاسخ می دن (مثل سایر انجمن های این سایت)
ولی نمی دونم مثلا چند سال باید باشه که الان "چند سال بیشتر نیست راه افتاده"
و اینکه الان به چه زبانی می پرسند و جواب می دهند، که "یه زمانی به فارسی می پرسیدند"
به هر حال خیلی سنگینش کردید!
دوست عزیز !
مگه اینجا انجمن خیریه هست؟
شما فرق بین درخواست و سفارش رو میدونی؟
تو این انجمن هیچ کاره آماده ای قرار نمیگیره
تو این انجمن هیچ کاره رایگانی به صورت پاپلیک انجام نمیشه
آقای البرز مدیا بهترین پیشنهاد رو به شما دادن
بسته شد !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا