پشتیبانی تیامی

Jackbil

Well-Known Member
سلام به همه!
این کاراکتر رو همین امشب تموم کردم حدودا سه ساعت هم زمان برده.
ساختار خیلی ساده ای داره.:neutral:
در مورد اسمش هم بیشتر سعی کردم شبیه کار های کارتونی بشه
هر مشکلی که در اینکار می بینید خیلی خوشحال می شم که بگید و دوست دارم نظرتون رو دربارش بدونم:rose:
توجه:
در ضمن در پیوست می تونید لینک مدل با پسوند 3dmax دانلود کنید.
موفق باشید:rose:

پیوست ها

• Tiami_Otherview.png
    Tiami_Otherview.png
    497.8 کیلوبایت · بازدیدها: 59
  • tiami_MODEL_Masoudzamani.rar
    76.8 کیلوبایت · بازدیدها: 12
آخرین ویرایش:

K.D.G

Member
سلام عزیز کارت خوبه اما قابل تعریف نیس.......چرا؟

من فک میکنم شما تو ساخت کاراکتر عجله میکنی.............. سعی کن به افق های بالا فک کنی به مدل سازی در سطح بین المللی........

پیشنهاد مبدم برو دنبال زیبراش و کاراکتر پیچیده که روش کار شده باشه......حتما سعی کن آرتیست باشی نه کسی که فقط نرم افزار بلده....:rose:

arminAnim

کاربر متخصص
من بر خلاف دوستان قضاوتم بر اساس جزئیات نیست
شخصیت باید شخصیت داشته باشه، کار بهتری ازت انتظار داشتم. موافقم که عجله می کنی. کمی بیشتر نگاه کن بعد بساز. اگر به طراحی دستی مسلط هستی اول روی کاغذ چندین شخصیت اجرا بزن بعد یکیش رو بساز

Jackbil

Well-Known Member
ممنون دوستان از نظراتتون:rose:
سلام عزیز کارت خوبه اما قابل تعریف نیس.......چرا؟

من فک میکنم شما تو ساخت کاراکتر عجله میکنی.............. سعی کن به افق های بالا فک کنی به مدل سازی در سطح بین المللی........

پیشنهاد مبدم برو دنبال زیبراش و کاراکتر پیچیده که روش کار شده باشه......حتما سعی کن آرتیست باشی نه کسی که فقط نرم افزار بلده....
خوبه ولی جزییات کمی داره .
برا سه ساعتم خوبه
من بر خلاف دوستان قضاوتم بر اساس جزئیات نیست
شخصیت باید شخصیت داشته باشه، کار بهتری ازت انتظار داشتم. موافقم که عجله می کنی. کمی بیشتر نگاه کن بعد بساز. اگر به طراحی دستی مسلط هستی اول روی کاغذ چندین شخصیت اجرا بزن بعد یکیش رو بساز
ممنون امین:rose:
حتما جزیاتی به کار اضافه می کنم

من هم دقیقا عقب موندگی انیمیشن ایران رو توی همین می بینم که توقع بیجا داریم تا یکروزه انیمیشنی مثل تین تین یا بیوولف بسازیم.
اما با خودمون فکر نمی کنیم کشوری که(آمریکا) حدودا 80 سال در حال ساخت انیمیشن بصورت حرفه ای است و مردم آن کشورم انیمیشن خوب درک کردند.
و اما کشوری(ایران) که در روز حداکثر دو ساعت انیمیشن بی کیفیت به مردم ارائه می دهد آن مردم انیمیشن خوب رو نمی تونند درک کنند.
حالا منظور من از این حرف چی بود؟ این بود که ما نباید کاری رو که نمی تونیم انجام بدیم بلکه کاری رو که می تونیم انجام بدیم.
برای مثال کشور ژاپن کاری را که خودشون در اون توانایی داشتند رو انجام دادند و الان سبک انیمیشن اونها با انیمیشن های آمریکا برابری می کنه!
من یه حرفی رو توی همین فروم شنیدم که خیلی معنا دار بود.
یک کار ساده اگه خوب انجام بشه ارزش بیشتری نسبت به کار بزرگی داره که بد انجام بشه.
موفق باشید
:rose:

آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
من خوشم اومد. تو 3 ساعت عالیه. ولی یکم با جزئیات بیشتر بسازی بهتره. مثل اون سرباز بختیاریت. یا همین عکس آواتارت. موفق باشی

arminAnim

کاربر متخصص
ممنون دوستان از نظراتتون:rose:

حتما جزیاتی به کار اضافه می کنم

من هم دقیقا عقب موندگی انیمیشن ایران رو توی همین می بینم که توقع بیجا داریم تا یکروزه انیمیشنی مثل تین تین یا بیوولف بسازیم.
اما با خودمون فکر نمی کنیم کشوری که(آمریکا) حدودا 80 سال در حال ساخت انیمیشن بصورت حرفه ای است و مردم آن کشورم انیمیشن خوب درک کردند.
و اما کشوری(ایران) که در روز حداکثر دو ساعت انیمیشن بی کیفیت به مردم ارائه می دهد آن مردم انیمیشن خوب رو نمی تونند درک کنند.
حالا منظور من از این حرف چی بود؟ این بود که ما نباید کاری رو که نمی تونیم انجام بدیم بلکه کاری رو که می تونیم انجام بدیم.
برای مثال کشور ژاپن کاری را که خودشون در اون توانایی داشتند رو انجام دادند و الان سبک انیمیشن اونها با انیمیشن های آمریکا برابری می کنه!
من یه حرفی رو توی همین فروم شنیدم که خیلی معنا دار بود.
یک کار ساده اگه خوب انجام بشه ارزش بیشتری نسبت به کار بزرگی داره که بد انجام بشه.
موفق باشید
:rose:
گرچه روی سخنت به همه بود اما من از طرف خودم جواب میدم.
اول بگم نظرم از روی مقایسه ی خودت با خودت بود نه با آمریکا و اون مسائلی که گفتی، یا اصلا قضاوت ما رو هم که بگذار ی کنار، حد اقل خودت که باید خودتو با افرادی که از شما سطح بالاتری دارن مقایسه کنی یا نه؟ چون اگر فقط خودت رو ببینی زود از خودت راضی می شی و پیشرفتی نمی کنی. کارت بعنوان تجربه و زمانی که گذاشتی کار خوبیه، اما شنیدن نظرات دیگران، درست یا غلط این تجربه رو کاملتر و پخته تر می کنه

و دوم به اون جمله ای که در آخر صحبتت اوردی این رو هم اضافه کن : You Can't rush Art - هنر عجله بردار نیست - دیالوگی از داستان اسباب بازیهای 2

آخرین ویرایش:

Jackbil

Well-Known Member
گرچه روی سخنت به همه بود اما من از طرف خودم جواب میدم.
اول بگم نظرم از روی مقایسه ی خودت با خودت بود نه با آمریکا و اون مسائلی که گفتی، یا اصلا قضاوت ما رو هم که بگذار ی کنار، حد اقل خودت که باید خودتو با افرادی که از شما سطح بالاتری دارن مقایسه کنی یا نه؟ چون اگر فقط خودت رو ببینی زود از خودت راضی می شی و پیشرفتی نمی کنی. کارت بعنوان تجربه و زمانی که گذاشتی کار خوبیه، اما شنیدن نظرات دیگران، درست یا غلط این تجربه رو کاملتر و پخته تر می کنه

و دوم به اون جمله ای که در آخر صحبتت اوردی این رو هم اضافه کن : You Can't rush Art - هنر عجله بردار نیست - دیالوگی از داستان اسباب بازیهای 2
و اما درباره ی حرفهام اونها تماما حرفهای شخصیم بود و به نظراتی که دوستان گفته بودند مرتبط نبود.
من درباره ی چیزی غرور ندارم و از تمام نظرات دوستان استفاده می کنم و از نظرات انتقادی بیشتر استفاده می کنم
امیدوارم موفق باشید :rose:

آخرین ویرایش:

arminAnim

کاربر متخصص
من که گفتم به جزئیات اهمیت نمی دم پس چرا جواب منو با بقیه دادی ! پس معلومه دقیق نظراتو نمی خونی....

Jackbil

Well-Known Member
لینک دانلود خود مدل. تا ریگ بشه و ... تا اگه خواستی تو چند تا پوروژه ازش استفاده بشه. البته اگه مشکلی نداره؟
اینم از لینک کاراکتر توی 3dmax
این مدل با مجوز CC-BY-SA هست یعنی تنها با ذکر سازنده ی مدل (مسعود زمانی) مجاز است.
امیدوارم موفق باشید

پیوست ها

• tiami_MODEL_Masoudzamani.rar
    76.8 کیلوبایت · بازدیدها: 11
آخرین ویرایش:
ممنون. فقط فایل با فرمت max رو نداری؟ آخه اینی که گذاشتی یه سری باگ داره

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا