تکرار هدر در تمامی صفحات به صورت لوکال

baviran

Member
با سلام و خسته نباشید یک سوالی داشتم ، برای (تکرار هدر و عباراتی چون صفحه بعدی و ...)در تمامی صفحات در حالت لوکال چه باید کرد . اگر جواب بدهید ممنون میشم.

sharktech

کاربر فعال
برای این کار باید یا php و یا asp بلد باشید.

ساده ترین روش توی php استفاده از دستور include هست.

این لینک میتونه کمکت کنه :

کد:
http://webnevis.net/1388/09/14/build-web-pages-with-include-in-php/

baviran

Member
سلام از پاسخی که دادید ممنونم ولی من می خواستم این کار را با html انجام بدهم اگر بشود. البته بجز استفاده از فریم. چون شنیده ام با فریم میشود این کار را انجام داد .(ولی متاسفانه برخی مرورگرها از ان پشتیبانی نمی کنند . )اگر کسی در این مورد اطلاعاتی دارد لطفاٌ راهنمایی کند.ممنونم

baviran

Member
با سلام . ببینید من می خواهم از مطالبی که در سایت می گذارم یک نمونه ساده هم بصورت لوکال داشته باشم و برای این منظور می خواهم یک صفحه ای داشته باشم که در بالا هدر و در وسط جایی برای درج مطالب و در پایین هم قسمتی باشد که در آنجا صفحه بعدی یا قبلی را بنویسم .چون تعداد صفحات زیاد می باشد برای اینکه برای هر صفحه ای مجبور نشویم تنظیمات فوق را اعمال کنیم و فقط با باز کردن صفحه جدید ، قسمت مربوط به درج مطالب عوض شود ، آیا راهی برای این وجود دارد؟ ممنون می شم اگر کمکم کنید.

rayka

Well-Known Member
دوست عزیز شما قضیه رو پیچیده کردی یکم واضح تر توضیح بده ببینیم شما چی میخوای یعنی شما چیزی میخوای که هدر و فوتر ثابت باشه و محتوای وسط با مرور عوض بشه اگه همینه بگید تا بگم چکار کنید ولی بطور کلی html برای نمایش محتوا استفاده میشه و این کارها توسط زبان های مکمل از جمله php , .....انجام میشه درخواست شما یکم واضح تر باشه حتما من و دوستای دیگه کمکتون میکنیم
تا اونجا که من دستگیرم شد شما یه صفحه خام لازم داری که قالب ساییت رو خام واسط اماده کنه و شما فقط محتوای اونو عوض کنید یا ویرایش کنی درسته؟ حالا تا اینجا بگو اگه اینه که توضیحات تکمیلی رو واست بزارم

آخرین ویرایش:

baviran

Member
با سلام و تشکر . از اینکه نمی توانم منظورم را خوب بیان کنم بدلیل تازه کار بودنم می باشد چون خیلی تازه کارم باید ببخشید . همانطور که شما گفتید یک صفحه خام لازم دارم (البته خیلی ساده تر از قالب سایتمان است برای استفاده در گوشی لازم دارم)فقط هدر و فوتر و متن ساده. با تشکر

baviran

Member
با سلام . پس چی شد قرار بود کمک کنید . لازم به توضیح است قسمت استفاده در گوشی باعث سردرگمی نشود .فقط یک راهی برای تکرار هدر و فوتر در کل صفحات مد نظر می باشد .با تشکر

sharktech

کاربر فعال
دوست عزیز html توانایی این کار رو نداره و شما حتما باید از یک زبان سمت سرور مثل php و asp استفاده کنید!

البته میتونین از js و iframe هم استفاده کنید که توصیه نمیشه چون باعث پایین اومدن سئو سایت میشه.

از این روش استفاده کنید ببینید که جواب میده :

کد:
<!--#include virtual="path to file/include-file.html" -->

البته پیشنهاد من باز هم همون php هست که سختی و چیز پیچیده ای نیست.

baviran

Member
با سلام مجدد و تشکر . دلیل استفاده نکردن از php این است که در گوشی جواب نمی دهد . (البته php هنوز کار نکرده ام در آینده نزدیک با کمک شما دوستان حتما آنرا هم یاد خواهم گرفت ) کد شما را امتحان می کنم ببینم جواب می دهد یا نه. بازهم ممنون.

آخرین ویرایش:

rayka

Well-Known Member
دوست عزیز اگه این سایت هست که php کاری به گوشی نداره چون php تحت سرور هست و روی سرور اجرا میشه و خروجی متن و html تولید میکنه کاری که شما لازم داری با html که یه زبان برای نمایش محتوا هست ممکن نیست و این کارراو با زبان های ساید سرور انجام میدن تنها را همون هست که sharktech عزیز گفتن که منم توصیه نمیکنم چون توی همه مرورگرا درست اجرا نمیشه سعی کنید با php اشنا بشید ضرر نمیکنید

amiri184

New Member
سلام.این کارو به راحتی بوسیله visual studio میتوان انجام داد.به عبارتی شما باید از add item گزینه master page را انتخاب کنید و شکل ثابت خودتونو طراحی کنید سپس قسمت متغییر صفحات بعدی رو با استفاده از content place holder ایجاد کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا