تکثیر عکس

iruni

New Member
سلام دوستان به چه روشی میشه توی فتوشاپ بصورت اتوماتیک یک عکس رو به تعداد دلخواه در یک صفحه جدید مرتب چیند مثلاً فرض کنید میخواهم یک عکس را بیست بار داخل یک صفحه A4 نمایش بدم آیا روش بهتر و تمیزتری نسبت به کپی پیست هست؟

با تشکر :rose:

ARAsoftware

Member
تو فتوشاپ CS2 یه قابلیتی بود با اسم Contact Sheet II که دقیقا همین کارو میکرد

الانم این قابلیت به Bridge اضافه شده که میتونید تو اینجا توضیحاتشو ببینید

کد:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=170827

iruni

New Member
سلام و ممنون از راهنماییت اتفاقا منم با همون CS2 کار میکنم
Contactsheet رو پیدا کردم ولی اینجور که فهمیدم با این میشه کاری کرد که مجموعه عکسهای یک فولدر و یا مجموعه عکس های باز شده توی فتوشاپ رو همونجوری که میخوام پکیج کرد

ولی من میخوام فقط یک عکس 3*4 اتوماتیک تکثیر بشه البته هدفم داشتن اون عکس نیست و فقط هدفم چاپه عکس ها در A4 هست
(منظور: اگر با تنظیمات پرینت پریویو هم بشه تکثیر کرد کارم راه میفته)

ممنون میشم راهنماییم کنید
با تشکر

ARAsoftware

Member
سلام و ممنون از راهنماییت اتفاقا منم با همون cs2 کار میکنم
contactsheet رو پیدا کردم ولی اینجور که فهمیدم با این میشه کاری کرد که مجموعه عکسهای یک فولدر و یا مجموعه عکس های باز شده توی فتوشاپ رو همونجوری که میخوام پکیج کرد

ولی من میخوام فقط یک عکس 3*4 اتوماتیک تکثیر بشه البته هدفم داشتن اون عکس نیست و فقط هدفم چاپه عکس ها در a4 هست
(منظور: اگر با تنظیمات پرینت پریویو هم بشه تکثیر کرد کارم راه میفته)

ممنون میشم راهنماییم کنید
با تشکر

شما درست متوجه شدید، میشه عکسای یه فولدر رو بهش داد و اون همه این هارو کنار هم بچینه

با یه حساب سرانگشتی میشه محاسبه کرد که چند تا عکس تو یه صفحه جا میشه، بعدش میتونید به همون تعداد از عکستون کپی بگیرید و داخل یه پوشه قرار بدید، و اون فولدر رو به برنامه بدید

iruni

New Member
باز هم ممنون برای کار راه اندازی روش خوبیه
البته در روز بارها باید این کار رو برای عکس های گوناگون انجام بدم
و اگر احیانا روزی جایی اکشنی یا پلاگینی برای این کار دیدید اینجا قرار بدید ممنون میشم

مخسی :rose:

parse.chap

New Member
سلام
چرا با کرل کار نمیکنی خیلی راحت با یه دکمه کارت راه میفته
البته کرل فایل فتوشاپ رو هم باز میکنه که خیلی خوبه

جدیدترین ارسال ها

بالا