تيزر بانك مسكن چه جوري ساخته شده؟؟؟

سلام دوستان گلم
خوبيييييييييييييييد؟؟؟
بازم با اين پستم نهايت بي تجربگيم رو توي افتر دارم نشون ميدم... :lol:
ميگم اين تيزر تبليغاتي بانك مسكن (سپرده سرمايه گذاري ممتاز) كه تصوير اجسام يه دفه از زمين بيرون ميان چه جوري كار شده؟
اين روزا خيلي از اين جلوه و اين نوع كارا تو تيزرها استفاده ميشه... :-?
اگه بشه جوابمو كامل بديد...
متشكرم

آخرین ویرایش:

1835ali

Well-Known Member
چه جوری ساخته شده یعنی چی ؟ منظورتون رو دقیق تر بفرمائید ؟
اگه منظورت اینه که مراحل ساخشو بگیم که یه توضیحاتی رو من میدم دوستا اگه اشتباه یا کم بود تصحیح کنن اونم اینه که هر قسمتی که جابجا میشه (بالا پائین میپره ، می چرخه و تیکه تیکه میشه ) در افتر اول قسمت ها رو جدا می کنی حال یا با خود افتر و یا با فتوشاپ
دقیق نگاه کنی متوجه میشی مثل اون فرشه که میاد پائین اول یه عکسه بعد عوض میشه البته بعضی ها هم مثل دیوار یا چیز های دیگه که تیکه تیکه و به حالت کاشی مانند میان و میرن با نرم افزار های سه بعدی مثل مکس و مایا می سازن بعد وارد افتر می کنن.
من مایا کار می کنم و لی تا اونجایی که می دونم در مکس ( شنیدم) یه پلاگین هست و اسه مکس که این کارو می کنه توی چند تا تبلیغ هم فکر کنم دیده باشی کارشو حالا اگه بازم سوال هست بپرس ؟

اگرم منظورت اینه که با چه نرم افزاری ساخته شده کارهای سه بعدیشو نمیدونم ولی دیگه تمام دنیا ( تقریباً 90 % ) واسه دوبعدی و واسه کامپوزیشنهای این چنینی و افکتهای اصلی از افتر استفاده می کنن البته نرم افزار هایی مثل کامبوشن ( اگه درست نوشته باشم ) و اپل شیک برای افکت گذاری هم وجود داره که کمتر کسانی استفاده میکنن در کل سلیقه ای هست ولی واقعاً افتر جدایی از سلیقه حرفه ای تر هم هست

بسی کفیدم
بازم سوال بود بپرس ؟؟؟؟

سلام
ممنونم از پاسخت 1835ali جان
فقط دقیقا نمیدونی که آیا این تیزر فقط با افتر هستش یا با دخالت مایاو مکس؟!!!
اگه بشه بگی که این تصویر یه دفه لرزش پیدا میکنه، چه جوری درست شده؟؟؟

HamidSHS

Active Member
آرش جان
اين كار با نرم افزار هاي سه بعدي و افتر درست شده
يعني يه تصوير بايد از پرده سبز داشته باشي كه همون تصوير اشخاص هست
دوم بايد اون المنت هايي كه ميچرخه و جمع ميشه رو در يه برنامه سه بعدي مثل مكس و يا مايا درست ميكنن
بعدش براي حذف پرده سبز و كامپوزيت كردنش و تصحيح رنگ كليپ ميان سراغ افتر افكت و يا نرم افزار هاي مشابه
خلاصه توي اين كار با ماسك هم كار ميكنن
اون شوك و لرزش صفحه هم خيلي راحت قابل انجام هست در افتر .
خلاصه اين يه كارگروهي سنگين هست
تبليغ جالبي هم بود
در ضمن يه بار ديگه اگر ببينم گفتي :
بازم با اين پستم نهايت بي تجربگيم رو توي افتر دارم نشون ميدم... :lol:
حسابتو ميرسم هااااا :snap:
100000 دفعه گفتم من و اشخاص من كه از 2 سالگي افتر كار نميكرديم:D
از بس كار كرديم و پرسيديم و گشتيم و تحقيق كرديم ، آخرش يه چيزايي ياد گرفتيم
شما هم مثل ما داري اين راه رو ميري :)
اميدوارم كه موفق باشي:rose:
ياعلي

1835ali

Well-Known Member
سلام
ممنونم از پاسخت 1835ali جان

خواهش می کنم من معتقدم باید داشته هامون رو در اختیار هم بدیم تا به نداشته هامون برسیم

فقط دقیقا نمیدونی که آیا این تیزر فقط با افتر هستش یا با دخالت مایاو مکس؟!!!

اگه پستم رو دقیق بخونی گفتم که برای ساخت بعضی از قسمتها مثل برداشت دیوار به صورت کاشی ، کاشی اول دیوارو با نرم افزار سه بعدی مثل مکس می سازن بعد با یه پلاگین هست که اگه بری توی بخش تری دی مکس قسمت ابزار ها پیداش میکنی من زیاد با مکس کار نکردم و دقیق نمی دونم (دوستان کسی کار کرده یه کم راهنمائی کنه لطفا) اما میدونم که احتمال 90 % با این پلاگین کار شده
اگه بشه بگی که این تصویر یه دفه لرزش پیدا میکنه، چه جوری درست شده؟؟؟

نگاه کن برای لرزش از اکسپرشن (یا همون دستور خودمون ) wiggle استفاده می کنن نحوه کارش هم به این شکل هست که هم می تونی فریم ابتدا و انتهای فریمی که می خوای لرزش داشته باشه رو انتخاب میکنی بعد تغییرات رو در wiggle اعمال می کنی (چون سلیغه ای هست ) و apply کنی در مورد اون خاک هم که موقع افتادن اون فرش یا در جاهای دیگه استفاده شده بگم که با پلاگین trapcode particular استفاده شده توی ویدئو کوپایلت نگاه کنی چندین آموزش واسش هست

امیدوارم همیشه واست سوال پیش بیاد چون باعث پیشرفت میشه و نشون دهنده اینه که شما به جلو تر نگاه می کنی

آخرین ویرایش:
من اگه شما دوستان گل رو نداشتم چکار میکردم؟!!!!
هیچی با افتر آشنا نمیشدم!!! و دوستان گلی مثل شما پیدا نمیکردم...
ممنونم از راهنمییتون

جدیدترین ارسال ها

بالا