تيزر باغچه شهر

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام خدمت دوستان گرامي:rose:
كار مال فراخوان طراحي نشان يه رستوران هستش
به نظر خودم كار يه مقدار ضعيف شد(نسبت به اون چيزي كه قبل از اجرا داخل ذهنمون بود)
راستي اين اولين كار گروهي من و دوستم CG.Milad بود
همش با نرم افراهاي ادوبي كار شده(افتر افكت،فتو شاپ،ايليستريتور و پريمير)
زمان طراحي و ساخت تقريبا 3 روز
منتظر نقد هاي تخريب كننده همه ي دوستان هستيم:wink:
اين هم لينك دانلود:

آخرین ویرایش:
سلام

من عاشق سیبلم!:green:
محمد آقا سلام
خدمت با سعادت شما عرض شود بنده چند تا تیر بزنم اگه شانس بیاری بهت میخوره!:rose:
یه کار شلوغ رو با تراکم یکدست اجرا نکن. برای هیجان و جلب نظر آرامش ایجاد کن.
به بیننده فرصت بده با کار همراه بشه.
اول باید خودنمایی نکرد. باید سوال ایجاد کرد
از چیزی که تو دید اول فهمیده نمیشه یجا ظریفانه استفاده کردی اما از چیز ساده ای که تکراری و خیلی کلیشه هست تو زمان زیاد بهره نگیر.
پیوستگی اجرا و نمایش جالبه اما خیل مکث رو یه چیز و یه حرکت بدون دلیل و اندک اذیتم میکنه.
افکت ها رو جوری به کار بگیر که خوانایی کار بیشتر بشه.
تو کارت رو انتخاب های بهتر فکر کن:
اون گرادینت ستاره ای مرکزش بره پشت تایتل بهتر نیست.
از حرکت های سریع برای نوشته پرهیز کن مگر اینکه الکی باشه.
یه روبان رنگی پایین کمی کلفت تر و کمی با کنتراست بیشتر که متن های خلاصه و مهم به صورت ثابت و نوبتی نمایش داده بشه چطوره
از رنگهای بیحال زیاد استفاده نکن. تو رقابت شما باید قدرت و جذابیت مسابقه رو به رخ بکشی.

کارت یه جذابیت عمومی برا مردم داره. برای تبلیغ اون باغچه خوبه اما اگه هدف واقعی و اولویت آرتیست ها هستن باید از چیزهای آماده و ایده های دم دستی دور بشی.
من یکمی خجالتی ام اما وای به حال کسی که باهام تعارف کنه.
شرمنده از اولین خشاب

یا علی

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام دوست عزيز،استاد گراميborhani59
آقا بدجور گذاشتي روي رگبار،مگه شما نرفتيد سربازي،واسه اثر گذار بودن بايد آدم تك تك شليك كنه كه طرفو از پا در بياره
چند تا نكته:حركات سريع تنها واسه كم كردن زمان هستش به طور مثال در همچين كاري حركات سريع تونسته تقريبا 4 يا 5 ثانيه تايم را كمتر بكنه(خودتون استاد هستيد اما در آگهي 1 ثانيه هم حياتي هستش)
در مورد رنگ ها هم چون سيستم پخش به جزء شبكه هاي سراسري هنوز آنالوگ هست رنگ گرم استفاده كردن دل و جرات خاص ميخواد
(رنگ هاي گرم يه جور خاصي ميشكنه)
آدم هميشه دست و بالش باز نيست مخصوصا اگر كارفرما يه كم سرش تو كتاب باشه شروع ميكنه به ايده دادن و اينا
در كل ممنونم از دقتي كه به خرج دادين

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
خسته نباشيد بالاخره تمامش كرديد!!‌
آورين
كار ساده و جالبي شده
البته ميتونست خيلي قوي بشه !!
مثل تبليغات شبكه rtl يا viva !!
اما طبق اون صحبتتون كه .....
قانع شديم
در كل خيلي خوب شده لذت برديم خسته نباشيد:rose:
موفق باشيد

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
ممنون gilasجان
واي مگه شما هم اون شبكه ها رو ميبينيد؟:lol:
آره كارشون فوق العاده هستش مخصوصا آر تي ال اون هم از نوع 2
گفتم به نظر خودمون هم ضعيف شده
ممنون كه ديديد و نظرتون را گفتيد

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
به به. بالاخره تموش شد. تبریک. زیبا شده به نظر من هم و به نظرم قابل قبوله به عنوان یه کار تبلیغاتیه سطح متوسط. اما زیاد با این حال نکردم که کلا کار 2 بعدیه و از زیبایی و قدرت 3d غافل ششدید توی این کارتون. جلوه ای که 3d به کار می ده یه امتیاز محسوب می شه و استفاده از اون در بالا بردن سطح کار و زیبا شدن چند برابرش لازمه به نظر من.
اما در کل بازم می گم من از کار خوشم اومد، مخصوصا از رنگ بندی و سبک کار.
شاد باشید و موفق.

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
به به. بالاخره تموش شد. تبریک. زیبا شده به نظر من هم و به نظرم قابل قبوله به عنوان یه کار تبلیغاتیه سطح متوسط. اما زیاد با این حال نکردم که کلا کار 2 بعدیه و از زیبایی و قدرت 3d غافل ششدید توی این کارتون. جلوه ای که 3d به کار می ده یه امتیاز محسوب می شه و استفاده از اون در بالا بردن سطح کار و زیبا شدن چند برابرش لازمه به نظر من.
اما در کل بازم می گم من از کار خوشم اومد، مخصوصا از رنگ بندی و سبک کار.
شاد باشید و موفق.
بله آقا تموم شد،امين جان و همه ي دوستان گلم يه چيزو در نظر بگيريد اون هم اينه
اكثر كارفرماهاي تيزر به جزء شركت هاي بزرگ و داراي سازمان منظم همينجوري شب مبخوابن صبح ميخوان تيزر بسازن عصر هم كارشونو ميخوان و اين خودش باعث ميشه آدم مجبور بشه زمان اجرا يه سري چيزا را فاكتور بگيره،من هيچ وقت كميت را فداي كيفيت نميكنم(منظورم اينه كه حتي اگر پول كم هم بگيرم تمام سعيم را مي كنم)اما زمان چيزي هست كه خيلي دست و بال آدمو ميبنده:)
تازه من 3دي زياد حاليم نميشه،قراره ياد بگيرم:green:
موفق باشي حاجي و شتر هم .........:lol::oops:

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام
كارت خيلي ساده و قشنگه
چقدر اعتماد به نفست پايينه!! به نظر من كه خيلي جذابه
موفق باشي...
سلام دوست عزيز
ممنون از لطفت،اين نظر لطف شماست
بحث اعتماد به نفس نيست اصن،ايده اي كه تو ذهن داشتيم به مراتب بهتر از چيزي بود كه پياده شد
گفتم كه دوستان در جريان باشند،همين
موفق باشي دوست عزيزم
:green: نه فکر نکنم اعتماد به نفسشون پایین باشهه بیشتر دارن شکست نفسی میکنن :rose:
ممنون دوست عزيز و هميشه حاضر در صحنه،راستي رفتيد جشن تولد جاي ما رو هم خالي كنيدا:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا