قالب تویوتا

reza4018

Member
با سلام

من مدتی هست که دارم تری دی کار میکنم و این اولین مدل ماشینیه که می سازم. البته مدل ناقصه و ضعف هم زیاد داره چون تا حالا ماشین مدل نکردم ولی خب خیلی خوشحال میشم نظرتون رو راجب همین مدل ناقص بدونم. رندر هم تقریبا همون خروجی اصلی برنامس و تقریبا کاری روش انجام نشده (به علت ضعیف بودن سیستم نمیشد با رزولیشن بالاتری رندر گرفت)

ضعف های کار رو بذارید به حساب تجربه و سن کم:green:

پیوست ها

• Car.jpg
    Car.jpg
    121.9 کیلوبایت · بازدیدها: 70
  • Car_Wire01.jpg
    Car_Wire01.jpg
    663.6 کیلوبایت · بازدیدها: 41
  • Car_Wire02.jpg
    Car_Wire02.jpg
    434.8 کیلوبایت · بازدیدها: 33
آخرین ویرایش:

Ali.3D

کاربر متخصص
خسته نباشی
تلاشت قابل تحسینه از نظر تکنیکی خوب مدل کردی ولی به خاطر نبود تجربه اصلا شبیه تویوتا نشده
دوست من شما که تازه شروع کردی بهتره اول هدفتون از کار سه بعدی سازی رو برای خودت مشخص کنی
ذهنت رو درگیر اتومبیل نکن سعی کن هر چیزی که تو خونه می بینی مدل کنی از چیزای ساده مثل میز گرفته تا کیس کامپیوتر و هر چیز دیگه اینجوری آینده خوبی خواهی داشت و می تونی از این راه کسب درآمد کنی
ادامه بده موفق باشی

homayoon_fattah

Well-Known Member
دقیقا ، مدلسازی اشیاء دوروبر خیلی کمک میکنه و تنها توصیه ای که میتونم بکنم تمرین زیاد هست و اگر انگلیسیتون خوبه خوندن توتوریال های آموزش مدلسازی . مدلتون هم خوبه تنها چیزی که نیاز دارین فقط تمرین بیشتر هست .

Ultra3D

Well-Known Member
ایول پسر .... یک آموزش مدل سازی ماشین تو مکس ببین روش کار کن .... شرکت digital tutorials آموزش های خوبی تو این زمینه داره

مطمئن باش نتیجه می گیری ... کارت با توجه به مدت زمان کارت و سنت خیلی خوبه

reza4018

Member
خسته نباشی
تلاشت قابل تحسینه از نظر تکنیکی خوب مدل کردی ولی به خاطر نبود تجربه اصلا شبیه تویوتا نشده
دوست من شما که تازه شروع کردی بهتره اول هدفتون از کار سه بعدی سازی رو برای خودت مشخص کنی
ذهنت رو درگیر اتومبیل نکن سعی کن هر چیزی که تو خونه می بینی مدل کنی از چیزای ساده مثل میز گرفته تا کیس کامپیوتر و هر چیز دیگه اینجوری آینده خوبی خواهی داشت و می تونی از این راه کسب درآمد کنی
ادامه بده موفق باشی

لطف دارین، بخاطر راهنمایی تون ممنونم:rose:

دقیقا ، مدلسازی اشیاء دوروبر خیلی کمک میکنه و تنها توصیه ای که میتونم بکنم تمرین زیاد هست و اگر انگلیسیتون خوبه خوندن توتوریال های آموزش مدلسازی . مدلتون هم خوبه تنها چیزی که نیاز دارین فقط تمرین بیشتر هست .
سلام تلاشتون قابل تقدیر هست. ادامه بدین موفق باشید

ممنون

ایول پسر .... یک آموزش مدل سازی ماشین تو مکس ببین روش کار کن .... شرکت digital tutorials آموزش های خوبی تو این زمینه داره

مطمئن باش نتیجه می گیری ... کارت با توجه به مدت زمان کارت و سنت خیلی خوبه

متشکر. اتفاقا آموزش Automotive Modeling in 3ds Max 2015 از Digital Tutors رو تهیه کردم و سر فرصت حتما نگاهی بهش میندازم

Matin.B

Member
کارت خوبه آفرین
منم هم سن تو هستم
نمونه کار هامو ببین
:)
کجا زندگی میکنی ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا