انیمیشن توپ بی باک ! + ریگ (Rigged Sphere)

arminAnim

کاربر متخصص
سلام
این کار رو به منظور انیمیشنش نزدم. در ادامه ی تشویق دوستان به متحرک سازی، یک کُره رو ریگ کردم تا در اختیار دوستان قرار بدم تا هر کسی که خواست یک حرکت با اون بزنه. این پلان رو هم خودم بعنوان نمونه انجام دادم.

نکته ی این ریگ اینه که تمام حرکت های کُره تنها با یک کنترلر انجام شده که فرای بحث حرکتی، ریگ اون هم می تونه جنبه ی آموزش داشته باشه.

پیوست اول، کارِ رندر شده هست . پیوست دوم فایل مکس هست و پیوست سوم preview حرکت بدون جزئیات صحنه برای بهتر دیده شدن حرکت هست...

پ.ن : من آخر یاد نگرفتم از پلیر سایت استفاده کنم ...

[PLAYER]81159[/PLAYER]

پیوست ها

• jump'in.flv
    3.2 مگایابت · بازدیدها: 234
  • Rig.zip
    162.6 کیلوبایت · بازدیدها: 102
  • preview.flv
    2 مگایابت · بازدیدها: 49
  • output1 (1)[11-57-50].JPG
    output1 (1)[11-57-50].JPG
    36.1 کیلوبایت · بازدیدها: 20
آخرین ویرایش:

max vray

کاربر VIP
سلام تایم رندرش چقدر بوده؟
موتور دیفالت هستش؟
برای انیمیشن بهترین نرم افزار برای خروجی سریع و امکانات بالا چی هستش؟

arminAnim

کاربر متخصص

مرسی همراه همیشگی

سلام
ممنون که نظر دادید،

کار خوبیه. اگه میتونی یه آموزش از کارت بذار

ممنون دوست عزیز
راستش قصد آموزش دارم اما به شرطی که اول دوستان ریگ رو دانلود کنن و چند تا کار بزنن تا ببینم چقدر علاقمند به یادگیری وجود داره. درضمن اینکه من آموزش این کار رو بگذارم زیاد کمکی نمی کنه بلکه بهتر اینه که دوستان خودشون دست به کار بشن و یک حرکت رو اجرا کنن ، بعد راجع به اشکالات کار خودشون صحبت کنیم. وگرنه پیاده کردن عین این حرکت از روی آموزشی یا ویدئو زیاد حسنی نداره...

سلام تایم رندرش چقدر بوده؟
موتور دیفالت هستش؟
برای انیمیشن بهترین نرم افزار برای خروجی سریع و امکانات بالا چی هستش؟

سلام
نزدیک به 3 ساعت، خیر با منتال ری رندر شده. من روی رندرش کار نکردم ای کاش از انیمیشنش می پُرسیدین!
منظورتون رو از خروجی سریع و امکانات بالا متوجه نمی شم... بیشتر توضیج بدید لطفا

کار خوبی شده آفرین حس خوبی داره توپ

مرسی دوست خوبم:rose:

آخرین ویرایش:

K.D.G

Member
آرمین جان کارت حرف نداره....... خوشم اومد ...... اما ای کاش بیشتر شخصیت هم می دادی به توپ.مثلا حس شجاعت یا ترس رو بیشتر می شد از روی حرکاتش درک کرد....... من فعلا دارم یه کاراکتر رو انیمیت میکنم...... تموم بشه حتما با ریگ توپ شما یه کار میزنم....... بازم به خاطر زحمتای زیادت ازت تشکر میکنم :rose:

arminAnim

کاربر متخصص
آرمین جان کارت حرف نداره....... خوشم اومد ...... اما ای کاش بیشتر شخصیت هم می دادی به توپ.مثلا حس شجاعت یا ترس رو بیشتر می شد از روی حرکاتش درک کرد....... من فعلا دارم یه کاراکتر رو انیمیت میکنم...... تموم بشه حتما با ریگ توپ شما یه کار میزنم....... بازم به خاطر زحمتای زیادت ازت تشکر میکنم :rose:
مرسی از نظرت انقدرام خوب نیست شما خوب می بینی... راجع به شخصیت موافقم، بعدا خودم احساس کردم شخصیت کم داره دلیلش هم اینه که فقط تمرکزم روی اجرای ریگ و فیزیک حرکت بود و نشون دادن قابلیت های ریگ که شخصیتش از قلم افتاد وگرنه جا داشت...
منتظر انیمیشن خوب ِ خودت هستم

سلام آرمین جان

خیلی خوب شده تبریک میگم

موفق باشی

ممنون دوست خوب- نظر لطف شماست

دستت درد نکنه. نایس بود و cool!!! :cool: یکم از انیمیشنش بگو لطفا!

ممنون از نظرت دوست خوب ، حالا دیگه شمام گیر نده!

من نتونستم فایلو باز کنم:?:

با مکس 2011 به بعد باید باز بشه....

arminAnim

کاربر متخصص
دوست عزیز منظورم از آموزش، یاد دادن قدم به قدم حرکت دادن نبود و منظورم آموزش ریگ کردن بود

آهان منظورتون به ریگینگ بود...
علی جان علاقمندان به ریگ تعدادی نیستن که من رو ترقیب بکنه برای وقت گذاشتن تهیه ی آموزشی. من سالها پیش یک تاپیک آموزش ریگینگ از مقدماتی تا پیشرفته داشتم که بدلیل عدم استقبال تعطیل شد. اینجا همه رندر دوست دارن. به هر حال آدم باید وقتش رو تقسیم بکنه و طوری استفاده بکنه که بهترین نتیجه رو بگیره. و تا زمانی که همیشه 10- 15 نفر علاقمند به ریگ وجود داره من هم ترجیح میدم بجای وقت و انرژی گذاشتن تهیه ی آموزش، یک ریگ ساده بزنم و فایلش رو دراختیار دوستان قرار بدم تا خودشون مهندسی معکوس بکنن. کلن فهمیدن ریگ این کاراکتر کار ِ 10 دقیقه اس اما تهیه ی یک آموزشی ساعتها وقت من رو می گیره.

جدیدترین ارسال ها

بالا