توپک تنهای تو اتاق

zotiastu

Well-Known Member
سلام من امروز « توپک تنهای تو اتاق » رو ساختم لطفن نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــظــــــــــــــــــــــــــــــــــر بدتن

پیوست ها

• yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.jpg
    yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.jpg
    127.8 کیلوبایت · بازدیدها: 24

hrgh2010

New Member
جعبه هه از چندجا باز شده ضمناً بیشتر شبیه تخم مرغه نه توپ!ولی اون گوشه ی بالای سقف که ترک خورده خیلی خوب شده .
موفق باشی.

zotiastu

Well-Known Member
اون جعبه که از چند جا باز شده خودم هم میدونم سبکمه ممنون:green:

MOSTAFA

کاربر فعال
خوب اگه یه توضیحی درباره نحوه ساختش و ... میدادی بهتر بود،
چون نظر خواستی منم نظرات شخصیم رو میگم ، امیدوارم ناراحت نشی!
تکستچر ها برای نشون دادن یک اتاق اصلا خوب نیست به علاوه اینکه تکستچر زمین و سقف هماهنگ نیستند، اگه میخواستی اتاق رو مکعب نشون بدی خیلی بد این کار رو کردی، اما اگه اون گوشه اتاق زاویه بیشتر از 90 خست که هیچ...
نور پردازی روی دیوار خوب نیست و با منبع نور که خیلی هم مشخص نیست، مطابقت نمیکنه، همچنین نور سایه ی جعبه غیر طبیعی کار شده و خیلی جالب نیست...
جعبه هم که به قول معروف Bug داره:green:!!! هم کجه هم بینش فضا خالی هست، کلا خوب نیست... البته نمیدونم منظورت از سبک، چه سبکیه!!! هر چی که هست میتونه بهتر باشه:wink:
نمی دونم خودت دیوار رو برای عمق دادن Blur (محو کردن) دادی یا نه، در هر صورت به نظر من فاصله بیننده تا دیوار روبه رو اون قدر نیست که بخوای Blur بدی!!!
ترکیب رنگ خیلی جالبی نیست، اگه سبک کارت فانتزیه بهتر بود از رنگ های بهتر و شاد تری به جای خاکستری انتخاب میکردی...
درباره اون خرابی سقف اصلا نمی فهمم منظورت چی بوده! همچنین که میتونست بهتر باشه، من خودم اولش نفهمیدم مثلا خرابی سقفه!!!!
کادر بندی هم که تنها چیزی که توی اثر نیست فضای مثبت مربوط به کارکتره...بگذریم!!!
محتوی هم که ولش کن!!!
اون تخم مرغ هم که اصلا جذاب نیست!!! یک کارکتر جذاب تر طراحی کن...

شرمنده به خاطر لحن تندم، امیدوارم هر روز پیشرفت کنی :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا