توليد گوشي موبایل رژیم صهيونيستي در ايران تكذيب شد

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6


اخبار مربوط به توليد گوشي تلفن همراه رژيم صهيونيستي در ايران كذب بوده و اين شايعه ساخته و پرداخته دلالان واردكننده تلفن همراه است.


محمد ليائي - مديركل صنايع برق، الكترونيك و فن‌آوري اطلاعات وزارت صنايع و معادن - در گفت‌وگو با ایسنا، با بيان مطلب بالا افزود: اخيرا در برخي از رسانه‌ها عنوان شده كه گوشي تلفن همراه رژيم صهيونيستي با كاربرد جاسوسي در خوزستان توليد مي‌شود.


وي با بيان اين‌كه در حال حاضر يك شركت ايراني در خوزستان در حال توليد گوشي همراه است، خاطرنشان كرد: به نظر مي‌رسد ايجاد و پخش اين شايعه از سوي واردكنندگان گوشي‌هاي تلفن همراه و براي از دور خارج كردن اين شركت ايراني از بازار است.


او خاطرنشان كرد: اين شركت ايراني اخيرا توليد و فروش خوبي در زمينه تلفن همراه داشته و محصولاتش از نظر كيفيت و قيمت در حد مناسبي به بازار عرضه مي‌شود.


ليائي با بيان اين‌كه به جاي شايعه پردازي بايد از توليدكنندگان داخلي حمايت كنيم، ‌تصريح كرد: اين شركت داخلي قطعات گوشي تلفن همراه را به صورت سي‌.كي‌.دي وارد و در خوزستان توليد مي‌كند كه احتمالا موفقيت اين شركت در بازار داخلي و لطمه به بازار واردكنندگان موجب پخش شايعه توليد گوشي تلفن همراه رژيم صهيونيستي در خوزستان شده است.


گفتني است، اخيرا اخباري غير رسمي منتشر شده بود، مبني بر اين‌كه نوعي گوشي تلفن همراه طراحي شده از سوي رژيم صهيونيستي در يكي از كارخانه‌هاي داخلي در استان خوزستان توليد و به بازار عرضه مي‌شود. حتي عنوان شده بود كه اين گوشي علاوه بر فيلمبرداري و قابليت نصب دو سيم كارت تلفن همراه، يك قابليت ويژه نيز دارد كه آن ارسال مستقيم اخبار و اطلاعات است.منبع
 

جدیدترین ارسال ها

بالا