توضيحات مخابرات در خصوص دلایل اختلال sms در برنامه 90

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6

ICTna.ir - مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات در تشریح دلایل اختلال پیامک در برنامه 90 که مورد اعتراض طرفداران تراکتورسازی تبریز قرار گرفت با بیان اینکه 5 تا 6 مرکز SMS در کشور وجود دارد گفت: این مراکز سرویسهای لازم را ارائه می دهد از این رو اختلالات مربوط به این حوزه مربوط به شهر یا منطقه خاصی نیست.

داود زارعیان در گفتگو با مهر با تاکید بر اینکه مراکز SMS مانند مراکز تلفن نیست اظهار داشت: در کل کشور 5 تا 6 مرکز SMS در کل کشور وجود دارد. وی با بیان اینکه احتمال اختلال همواره وجود دارد، افزود: این مراکز کلیه خدمات مربوط به حوزه SMS را برای کل کشور ارائه می دهند و اختلالاتی که در این زمینه ایجاد می شود مربوط به حوزه و یا شهر خاصی نمی شود. زارعیان ادامه داد: این تعداد مرکز SMS کل کشور را تحت پوشش دارند و احتمال اختلال در هر منطقه ای وجود دارد.

مسابقه پیامک برنامه تلویزیونی 90 که با اجرای عادل فردوسی پور پخش می شود در هفته گذشته به پرطرفدارترین تیم لیگ برتر کشور اختصاص یافت. در این نظرسنجی که دوشنبه شب گذشته برگزار شد نزدیک به 2 میلیون و 500 هزار نفر با ارسال پیامک به برنامه 90 از بین گزینه‌های استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی، سپاهان، شاهین بوشهر و سایر تیم‌ها یک گزینه را به عنوان تیم محبوب خود انتخاب کردند.

در پایان تیم پرسپولیس با کسب 51 درصد از آرا عنوان پرطرفدراترین تیم فوتبال ایران را به خود اختصاص داد و تیم‌های استقلال با 33 درصد آرا و تراکتورسازی با 11 درصد آرا به ترتیب دومین و سومین تیم پرطرفدار ایران شدند. همچنین در این نظرسنجی تیم‌های سپاهان و شاهین بوشهر به ترتیب با کسب 3 و یک درصد آرا دیگر تیم‌های پرطرفدار فوتبال ایران شدند. از بین نزدیک به 2 میلیون و 500 هزار شرکت کننده، یک درصد نیز به سایر تیم‌ها رای دادند.

این نظرسنجی مورد اعتراض طرفداران تیم فوتبال تراکتورسازی قرار گرفت به نحوی که علاقمندان به این تیم نسبت به اختلال SMS انتقاد کردند.

منبع
 

جدیدترین ارسال ها

بالا