توسعه سایت های خرید و فروش

doniishere

New Member
با سلام. من مدتی هست که روی سایت خرید و فروش انواع دزدگیر ماشین و تامین سیستم ایمنی خودرو کار می‌کنم. در طی این مدت بخش‌های زیادی به سایتم اضافه شده اما الان برای بخش دزدگیر خودرو ساختار سایت عوض شده و کاملا شکل ظاهری سایت و css بهم ریخته. ممنون میشم اگه فردی رو معرفی کنید که در این زمینه تجربه داشته باشه و بتونه بهم کمک کنه

nseyedin

New Member
سلام ما یه سایت در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو داشتیم با شرکت آرسااپ همکاری کردیم میتونید یه مشاوره ازشون بگیرید، ما خیلی از خدماتشون راضی بودیم.

amircb

New Member
سلام
ما می تونیم در زمینه‌ی طراحی وب سایت و رفع مشکلات وب سایت با شما همکاری کنیم. در صورت صلاح دید یک مشاوره با ما داشته باشید، اگر نظرتون مساعد بود می‌توانیم مشکلات وب سایت شما را رفع کنیم.

amircb

New Member
با سلام. من مدتی هست که روی سایت خرید و فروش انواع دزدگیر ماشین و تامین سیستم ایمنی خودرو کار می‌کنم. در طی این مدت بخش‌های زیادی به سایتم اضافه شده اما الان برای بخش دزدگیر خودرو ساختار سایت عوض شده و کاملا شکل ظاهری سایت و css بهم ریخته. ممنون میشم اگه فردی رو معرفی کنید که در این زمینه تجربه داشته باشه و بتونه بهم کمک کنه
سلام مجدد و وقت بخیر
مشکل سایتتون رفع شد؟

alikah

New Member
مهاجرت به آلمان یکی از کشورهای معتبر جهان برای تحصیلات عالی است و دارای بسیاری از دانشگاه‌های برتر و معروف است. در زیر، چند نمونه از دانشگاه‌های برجسته آلمان آمده است:

1. دانشگاه هضلبرگ: دانشگاه هضلبرگ (Heidelberg University) یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های آلمان و جهان است و در شهر هضلبرگ واقع شده است. این دانشگاه در زمینه‌های مختلف از علوم انسانی تا علوم طبیعی فعالیت دارد.

2. دانشگاه فرایبرگ: دانشگاه فرایبرگ (Freiburg University) یکی از دانشگاه‌های برجسته آلمان در زمینه تحصیلات عالی و تحقیقات علمی است. این دانشگاه در ایالت بادن-وورتمبرگ واقع شده و مشهور به برنامه‌های مطالعاتی در زمینه‌های علوم زیستی و تکنولوژی است.

3. دانشگاه مونیخ: دانشگاه مونیخ (Ludwig Maximilian University of Munich) یکی از بزرگترین و معتبرترین دانشگاه‌های آلمان است و در شهر مونیخ قرار دارد. این دانشگاه در بسیاری از رشته‌های تحصیلی از جمله علوم انسانی، علوم طبیعی و پزشکی فعالیت دارد.

4. دانشگاه هامبورگ: دانشگاه هامبورگ (University of Hamburg) یکی از دانشگاه‌های معتبر آلمان در شمال کشور است. این دانشگاه دارای ارتباطات بین‌المللی قوی است و در مقام دانشگاه‌های جهانی نیز شناخته می‌شود.

5. دانشگاه تکنیکی مونیخ: دانشگاه تکنیکی مونیخ (Technical University of Munich) یکی از دانشگاه‌های برتر آلمان در زمینه مهندسی، علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات است. سرمایه گذاری در آلمان

این فهرست تنها چند نمونه از دانشگاه‌های آلمان است. آلمان دارای بیش از 300 دانشگاه و مؤسسه تحصیلات عالی مختلف است که به دانشجویان از سرتاسر جهان فرصت‌های تحصیلی و تحقیقاتی فراهم می‌آورد. هر دانشگاه دارای برنامه‌های تحصیلی متنوعی است، از مقطع کارشناسی تا دکترا.

جدیدترین ارسال ها

بالا