تورو خدااااااااااااااااااااااا ااااااا کمکم کنین

Barizn

Member
سلام من دارم توی Cpanel یک تراوین میسازم الان خودشو آپلود کردم اس کیو ال چیه باید از کجا دانلود کنم تو فیلم آموزشیش فقط میگه باید آپلود کرد از کجا بیارم از جایی باید آپ کرد تورو خدا جواب بدین کمک

hassancd

Active Member
این cms که داری روی سیستم نصب میکنی یا آموزششرو داری میبینی دارای یک بانک اطلاعاتی هست که باید فایلشو دریافت کنی به سایت ارائه دهنده آموزش مراجعه کنی و روی phpmyadmin ایمپورتش کنی

Barizn

Member
من یه کلمه از حرفتو نفهمیدم داداش نیگا کن رفیقم بم گفت میخوام تراوین درس کنم کمک میکنی گفتم ببینم چکار میکنم رفتم اول یه هاست رایگان xzn.ir گرفتم (تراوین هایی که درس شده گفتن اینجوری درست میکنیم) بعد فایل پی دی اف آموزشش رو دانلود کردم چیزایی که نوشته بود مو به مو عمل کردم اسکرپتم آپ کردم و بعد گفت میریم اس کیو ال رو آپلود میکنیم من اصلا نمیدونم اس کیو ال چی هست؟

ممنون

zeinabdream

New Member
Behetoon pishnahad midam aval kami darmorede sql motalee konid,sql ye bqnke etelaatiye k ziyadam sade nis,,midunid banke etelaati chiye?

bestdata

Active Member
داداش توی cpanel یه جایی هست نوشته MySQL فک کنم شکل دلفین باشه اون جا دیتابیس میسازی و یه یوزر و پسورد هم براش تعریف می کنی (آموزش ساختش هم باید تو سی پنلت باشه)
بعد جفت همین دلفینه یه چیزی هست نارنجی رنگه نوشته phpmyadmin اون رو میزنی وارد بخش مدیریت دیتابیست میشی
حالا دو حالت داره یا یه دیتابیس رو قبلا ذخیره کرده که باید وارد کنی برای اینکار کنار کدی که آپلود می کنی فایلی که توی اسمش sql باشه اون رو توی phpmyadmin وارد import می کنی
یا اینکه اطلاعات دیتابیست رو به کدی که داری نصب می کنی میدی خودش دیتا بیس رو کامل می کنه که این دومیه معمول تره

Barizn

Member
آقا خیلی ممنون مشکلم حل شد دمتون جیییییییییییییییز

جدیدترین ارسال ها

بالا