توجه توجه توجه !!!!!!!!!! آموزش دوره ciw( دوره طراحي صفحات وب )

mhofayyaz

Member
با سلام خدمت همه دوستان و عزيزان
انشاءالله به زودي به آموزش دوره ciw (دوره آموزش طراحي صفحات وب ) خواهم پرداخت . (البته اگر دوستان اجازه مي دهند . ) اين دوره را از html شروع مي كنيم و گام به گام با يكديگر پيش خواهيم برد و با زبان برنامه نويسي php پايان خواهيم داد . اميدوارم كه در اين راه دوستان و اساتيد گرامي مرا ياري كنند .
در ضمن دوستاني عزيزي كه در رابطه با دوره ciw ( در هر يك از برنامه هاي مربوط ) اطلاعاتي دارند ، دريغ نكنند . زيرا هدف ما آموزش است . اگر دوستان اجازه مي دهند ، از فردا شب شروع كنيم .
كلاس را در زير انجمن html شروع خواهيم كرد و سپس توضيحات لازم را مي دهيم .

amirlol

Well-Known Member
منم هستم رو کمکام حساب کنید
ببینید بهتره 2 تا تاپیک باشه یکیش فقط آموزش و نکات
یکیشم فقط سوالات

mhofayyaz

Member
دوست عزيز با تشكر از شما !
همون طور كه قول داده بودم اموزش رو شروع مي كنم . دوستان بايد منو به خاطر اينكه خيلي زود از كنار اچ تي ام ال مي گذرم ببخشند. چون اكثراً‌ كم و بيش اشنايي دارند .
ولي دوستان بدانند كه ممكن است در بسياري از بخش ها ، آموزش را به صورت كامل ندهم . اگر در جاهايي با اين موارد بر خورديد ، متوجه باشيد كه من آموزش را طوري مي دهم كه چيزهايي كه نياز داريد ، بيان شوند . نه طوري كه همه چيز را بگويم و بعد معلوم نشود در كجاها به درد ميخورد ؟ ممكن است كه من نكته اي يا بخشي را در اچ تي ام ال ندهم ، ولي آن نكته يا بخش را در جاي خودش در css بدهم .
به هر حال بخش اول را در قالب ورد و كتاب الكترونيكي ( pdf ( آماده كردم كه مي تونيد دانلودش كنيد.
اين وردش :
http://mhofayyaz.ifastnet.com/html.doc

اينم پي دي افش :
http://mhofayyaz.ifastnet.com/html.pdf

mhofayyaz

Member
منم هستم رو کمکام حساب کنید
ببینید بهتره 2 تا تاپیک باشه یکیش فقط آموزش و نکات
یکیشم فقط سوالات
دوست عزيز با سلام . خوشحال مي شوم كه مرا در اين راه كمك كنيد . چون آدمي جدا از خطا نيست . شايد من چيزهايي را ندانم و شما دوست عزيز بدانيد و شايد بلعكس . به هر حال هدف آموزش و بالا رفتن سطح اطلاعات است و در اين راه هر كس مرا ياري كند ، يك دنيا ممنونش مي شوم .

amirlol

Well-Known Member
برای شروع عالی بود ولی فایل Doc ات باز نمی شد
در ضمن اگه میشه فایل هارو همینجا بزاری بهتره

mhofayyaz

Member
خيلي عاليه ، من هم html رو به زودي تمام مي كنم .
سپس اگر شما اجازه بديد از مطلب شما هم كمك مي گيرم .

mhofayyaz

Member
خيلي عاليه ، من هم html رو به زودي تمام مي كنم .
سپس اگر شما اجازه بديد از مطلب شما هم كمك مي گيرم .
اين هم آدرس اي دي من در ياهو
mhofayyaz
اميدوارم كه بتوانيم همكاري و رابطه خوبي با هم داشته باشيم

reza_pa48

Active Member
سلام
ممنون از زحمتتون
فقط یه پیشنهاد داشتم.اگه امکان داره فایلهای بعدی رو شکیل تر درست کنید.
البته می دونم که کاری که شما انجام می دین یه کار علمی هست ولی اگه اینو هم لحاظ کنید کار بهتر می شه
یه چیزی مثل مقالات pdf سایت iranphp
با تشکر

mhofayyaz

Member
دوستان عزيز مشكل فايلها حل شد . و نوع نگارش نيز عوض شد . هم اكنون مي توانيد آن را دانلود كنيد .

amirlol

Well-Known Member
من که برای آژاکس از دکمه باتوم بجای سابمیت استفاده می کنم و براش آنکلیک تعریف می کنم و فانکشنم رو لود

mehdi_25

Member
آقا دمت گرم همین طوری خوبه وارد جزعیاتی که بدرد نم یخوره یا خیلی کم استفاده می شه نشدی .

mehdi_25

Member
من که برای آژاکس از دکمه باتوم بجای سابمیت استفاده می کنم و براش آنکلیک تعریف می کنم و فانکشنم رو لود
امیر جان یه نمه پستت رو اشتباهی اینور تر ارسال کردی
4.gif
قفط یه ذره ها نه بیشتر

mhofayyaz

Member
از اظهار نظر دوستان خيلي متشكرم
همان طور كه در اول مقاله گفتم ، چيزهايي را به شما آموزش مي دهم كه به درد بخورد ، اگر هم چيزي را نگفتم ، مطمئن باشيد ، در جاي خودش به بررسي هر كدام اشاره مي كنيم . يا اگر چيزهايي كه استفاده ندارند و يا استفاده كمتري دارند ، را اصلاً بيان نمي كنيم .

سلام
دوستان اگه میشه توی این تاپیک تشکراتتون رو ننویسید
این تاپیک رو فقط برای اموزش قرار بدید
mer30

جدیدترین ارسال ها

بالا