توانایی لازم در یادگیری انگلیسی برای خواندن کتاب های it و برنامه نویسی به زبان اصلی

shervin_akh

New Member
سلام به همه ی دوستان:rose:
سوالی که برام پیش اومده بود میدونم یکم اسپم باشه ولی خب نتونستسم جای مناسبی براش پیدا کنم عذرخواهی میکنم:green:
میخواستم دوستانی که کتاب های در حوزه IT و نرم افزار به زبان اصلی مطالعه میکنند چطوری تونستند انگلیسی یاد بیگریند:|
من میخواستم برای شروع برنامه نویسی از کتاب c++ for dummies به زبان اصلیش یاد بگیرم و (و بعد برم جلو)اما هیچ دانشی از زبان انگلیسی ندارم چه طوری میتونم مهارت خوندن و درک مطلب در زبان انگلیسی به خصوص برنامه نویسی رو یاد بگیرم؟؟؟؟
با تشکر :cool:

the_king

مدیرکل انجمن
سلام به همه ی دوستان:rose:
سوالی که برام پیش اومده بود میدونم یکم اسپم باشه ولی خب نتونستسم جای مناسبی براش پیدا کنم عذرخواهی میکنم:green:
میخواستم دوستانی که کتاب های در حوزه IT و نرم افزار به زبان اصلی مطالعه میکنند چطوری تونستند انگلیسی یاد بیگریند:|
من میخواستم برای شروع برنامه نویسی از کتاب c++ for dummies به زبان اصلیش یاد بگیرم و (و بعد برم جلو)اما هیچ دانشی از زبان انگلیسی ندارم چه طوری میتونم مهارت خوندن و درک مطلب در زبان انگلیسی به خصوص برنامه نویسی رو یاد بگیرم؟؟؟؟
با تشکر :eek:ol:
قطعا از روز اول نمی توانید کتاب تخصصی بخوانید، مخصوصا که قبل از یادگیری زبان انگلیسی تخصصی، زبان انگلیسی عمومی تون رو باید تا حدی بلد باشید.
توصیه می کنم قبل از اینکه مطالعه کتاب رو شروع کنید یک دوره ابتدایی آموزش زبان انگلیسی رو طی کنید. بعد هم قبل از خواندن کتابی که تسلطی به موضوع اش ندارید از کتابی شروع کنید که بلدید.
مثلا مبانی کار با کامپیوتر یا کار با ویندوز یا هر کتاب دیگری که به آن تسلط دارید و مواردی که ترجمه می کنید رو از قبل می دانید.

جدیدترین ارسال ها

بالا