تنظیم مودم m@xnet

arashmmm

New Member
سلام یه مودم m@xnet دارم ،،
برای وارد شدن به تنظیمات باید چه IP رو بزنم ؟
مثلا باسه TP Link میزنم 192.168.1.1 یوزر : admin پسورد : admin
باسه m@xnet به چه طریقه ؟؟؟

the_king

مدیرکل انجمن

همون رو امتحان کرده اید؟ در برچسب زیر مودم یا داخل کتابچه راهنمای اش ننوشته؟

arashmmm

New Member
همون رو امتحان کرده اید؟ در برچسب زیر مودم یا داخل کتابچه راهنمای اش ننوشته؟

سلام ، بله 192.168.1.1 رو امتحان کرده ام وارد نمیشه 192.168.1.2 رو هم وارد کرده ام نمیشه ،،،
مودم رو به صورت دسته 2 از کسی قرض گرفته ام ، دفترچه راهنما و زیرش هم برچسبی با عنوان ip نداره ،،

the_king

مدیرکل انجمن
سلام ، بله 192.168.1.1 رو امتحان کرده ام وارد نمیشه 192.168.1.2 رو هم وارد کرده ام نمیشه ،،،
مودم رو به صورت دسته 2 از کسی قرض گرفته ام ، دفترچه راهنما و زیرش هم برچسبی با عنوان ip نداره ،،

ترکیب کلیدی کلید ویندوز + کلید R را فشار دهید (
WinR.gif
) تا پنجره Run باز بشه، عبارت cmd را بنویسید و OK کنید.
در پنجره Command Prompt دستور ipconfig رو بنویسید و Enter را فشار دهید. یک یا چند مورد رو لیست می کنه، احتمالا IP مورد نظر تحت عنوان Default Gateway اونجا هست.

در ضمن اگه تنظیمات فعلی مودم اهمیتی نداره می توانید با اون سوراخ مربوطه روی بدنه تنظیمات اش رو Reset کنید.

maff21

Member
با سلام این در حقیقت این آدرسی که شما می فرمایید در حقیقت همون local network شماست که میتونید اونو از network Connection اگه ایک پی داری اگه 7داری sharing center قسمت Local Area Connection سربرگ Support گزینه ی defult getway میشه همون local network شما که تومرورگرتون می نویسین و وارد تظیمات مودم میشین اگه زدین جواب نداد موئمو ریبوت دستی کنید همون دکمه کوچیکرو 5 ثانیه نگه دار این روش دوستمون که فرمان cmd هست هم کار سازه اگه هر دو جواب ندادن گزینه ی lan setting رو از سر برگ connection چک کن تیک اتوماتیک خورده باشه این قسمت تو کنترل پنله تو internet option

جدیدترین ارسال ها

بالا