تنظیمات فیلمبرداری Nikon D300s

sinashez

New Member
سلام
من دوربین Nikon D300s دارم.
وقتی دارم فیلم برداری میکنم، تصویر خروجی، نویز زیادی داره. نمیدونم مشکل ایزو داره یا نه. کسی میتونه کمکم کنه در مورد رفع نویز تصویر؟ مخصوصاً فضاهای تاریکم نویزش بالاتره.

ضمناً Nikon D300s چند فریم بر ثانیه فیلمبرداری میکنه؟ و میشه افزایش داد این مقدار رو؟
خیلی ممنون اگه راهنمایی کنین.

سلام
دوست عزیز من خودم d3100 دارم . به طور کلی سرعت فریم هاشو فکر نمی کنم بشه تنظیم کرد،البته اونجا تنظیم شده نشون می ده اما من امتحان کردم انگار تنظیم نمی کنه.
اما دیافراگمش برای فیلمبرداری تنظیم می شه و همچنین ایزو ش.
شما ایزو ش رو یه کم بیار پایین،مثلا رو 100 و نور محیطتو بالا ببر(مثلا تو آفتاب فیلم بگیر) ببین چه طور می شه
جدا از اون فکر کنم تو نرم افزار final cut pro بشه نویزشو درست کرد،البته من خودم یه جایی دیدم هنوز خودم تجربه نکردم
فضا های تاریکم که مسلمه باید اینجوری باشه مگر اینکه ایزو رو بدی پایین(رو حالت دستی) که نور کم میاد

راستی یادم رفت بگم به طور معمول مثل اینکه 1/50 یا 1/60 سرعت شاتر فیلمبرداریش باشه، البته سرعت استاندارده که فکر کنم تو این دوربینم همین باشه که البتهشاید بیشتر هم بشه

sinashez

New Member
ممنونم از راهنماییت دوست عزیز، اما هر بلایی سر ایزو میارم، نتیجه نمیگیرم. حتی در شرایط نور آفتاب هم باز نویز جزئی داره. مهمترین مشکل اینه که وقتی میخوام ادیتش کنم، مثلاً یه اصلاح رنگ و نور توی کامپیوتر، نویزها بیشتر خودشونو نشون میدن.

کم کم دارم از فیلمبرداریش نا امید میشم و میخوام یه Canon بگیرم.

جدیدترین ارسال ها

بالا