Fa تنظیمات رنگ متون منوی درختی

shigr

Member
با سلام و خسته نباشید
من می خواستم بدونم ایا میشه منوی درختی ما موضوعات اصلی ان به یک رنگی باشه و موضوعات فرعی ان مثلا به رنگ دیگری باشه ؟
و همچنین ایا امکان داره وقتی موس روی ان میره حالتی به اون موضوع بده مثلا اون موضوع رنگی بشه وغیره ممنون

shigr

Member
کسی از دوستان تو منوی درختی مهارت نداره ؟ یعنی این انجمن بدون اقای محمودی خاموشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

real1998

Active Member
کسی از دوستان تو منوی درختی مهارت نداره ؟ یعنی این انجمن بدون اقای محمودی خاموشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام اصلا با این حرفتون موافق نیستم که میگید این انجمن بدون اقای محمودی خاموشه.کسانی هستن که حتما میتونن به سوال شما ها جواب بدن ولی متاسفانه دیگه به انجمن سر نمیزند
وکسانیکه به انجمن میان یا مبتدین یا اصلا با سوال شما سرکاری ندارن و نمیتونن جواب بدن .
من که از سال 89 به بعد با بیلدر سر و کله میزنم هنوز به این مشکل یا سوال برنخوردم پس لزومی نداره بیخودی بیام جواب بدم
مرسی امیدوارم به جواب سوالتون برسین

ولی منکر این نیستم که اقا محمود به همه سوال ها جواب میدن

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
من می خواستم بدونم ایا میشه منوی درختی ما موضوعات اصلی ان به یک رنگی باشه و موضوعات فرعی ان مثلا به رنگ دیگری باشه ؟
و همچنین ایا امکان داره وقتی موس روی ان میره حالتی به اون موضوع بده مثلا اون موضوع رنگی بشه وغیره ممنون
این پلاگین همچین قابلیت هایی رو نداره

جدیدترین ارسال ها

بالا