تنظیمات برا خروجی

شروع موضوع توسط mosafer1375 ‏13 نوامبر 2014 در انجمن نرم افزار Edius

1. mosafer1375

mosafer1375 Member

امتیاز دستاورد:
    8
    با سالام
    دوستان بهترین تنظیمات برا خروجی گرفتن از فیلم و رایت اون بر روی دی وی دی با کیفیت خوب چیه با این توضیح که قابل پخش در تلویزیون هم باشه.... اگه نیاز به برنامه مکمل هست ممنون میشم اسمش رو بنویسد
    تنظمیاتش رو قبلا داشتم اما چون وقفه افتاده بود تو کار میکس متاسفانه فراموش کردم فقط یادم هست که پسوند خروجی mpeg بود

آخرین ویرایش: ‏13 نوامبر 2014
    نوشته شده توسط mosafer1375 در ‏13 نوامبر 2014
  2. Afterlife

Afterlife Active Member

امتیاز دستاورد:
    43
    بهترینش تبدیل به full hd - mkv هستش با نرم افزار های مبدل مثل xilisoft این کار انجام میشه . با تشکر دکتر ادیوس

نوشته شده توسط Afterlife در ‏20 نوامبر 2014
  3. ALI V8

ALI V8 Active Member

امتیاز دستاورد:
    28
    دوستان بعد از اینکه فایلهی داخل Bin رو پروکسی کردم که راحت تر کار کنم چون ویدیو ها فول اچ دی بودن...حالا بعد از تدوین میخوام خروجی بگیرم چطوری خروجی بگیرم که ویدیوها اچ دی رو بخونه موقع خروجی گرفتن؟
    در ضمن
    Burn to DVD هم غیر فعال دی وی ی رو هم داخل دی وی دی رایتر میذارم فعال نمیشه که نسخه هم دی وی دی بگیرم...ممنون میشم راهنمایی کنید

نوشته شده توسط ALI V8 در ‏5 دسامبر 2014
  4. mnh40

mnh40 Well-Known Member

امتیاز دستاورد:
    63

Burn to DVD نبایدم فعال باشه , مگه نمیخوای اچ دی خروجی بگیری ؟؟ Burn to DVD برای فرمت های غیر از اچ ادی و فول اچ دی که سایزشون بزرگ هست فعال نمیشه
    خروجیت هم باید اچ دی باشه بعد با یکی از نرم افزار های رایت با فرمت اچ دی رایت کن که اگه حجم فیلمت بالای 4 گیگ بود باید رو دی وی دی های ناین که حجمشون حداقل 8 گیگ هست رایت کنی
    موفق باشی

نوشته شده توسط mnh40 در ‏1 مارس 2015
  5. adame_haji

adame_haji Member

امتیاز دستاورد:
    16
    project setting مشکل داره که اون گزینه خاموشه
    تنظیمات پروژه رو برای روی 720x576 ,و تعداد کانال های صدا رو بزار روی 2 کانال تا اون گزینه روش بشه
    اگه خروجی فایل معمولی میخوای بگیری و روی هارد بدی میتونی با زدن f11 گزینه های مختلف رو انتخاب کنی مثلا mpeg2

نوشته شده توسط adame_haji در ‏13 سپتامبر 2015

به اشتراک بگذارید