تنظیمات برا خروجی

با سالام
دوستان بهترین تنظیمات برا خروجی گرفتن از فیلم و رایت اون بر روی دی وی دی با کیفیت خوب چیه با این توضیح که قابل پخش در تلویزیون هم باشه.... اگه نیاز به برنامه مکمل هست ممنون میشم اسمش رو بنویسد
تنظمیاتش رو قبلا داشتم اما چون وقفه افتاده بود تو کار میکس متاسفانه فراموش کردم فقط یادم هست که پسوند خروجی mpeg بود

آخرین ویرایش:

Afterlife

Active Member
بهترینش تبدیل به full hd - mkv هستش با نرم افزار های مبدل مثل xilisoft این کار انجام میشه . با تشکر دکتر ادیوس

ALI V8

Active Member
دوستان بعد از اینکه فایلهی داخل Bin رو پروکسی کردم که راحت تر کار کنم چون ویدیو ها فول اچ دی بودن...حالا بعد از تدوین میخوام خروجی بگیرم چطوری خروجی بگیرم که ویدیوها اچ دی رو بخونه موقع خروجی گرفتن؟
در ضمن
Burn to DVD هم غیر فعال دی وی ی رو هم داخل دی وی دی رایتر میذارم فعال نمیشه که نسخه هم دی وی دی بگیرم...ممنون میشم راهنمایی کنید

mnh40

Well-Known Member
دوستان بعد از اینکه فایلهی داخل Bin رو پروکسی کردم که راحت تر کار کنم چون ویدیو ها فول اچ دی بودن...حالا بعد از تدوین میخوام خروجی بگیرم چطوری خروجی بگیرم که ویدیوها اچ دی رو بخونه موقع خروجی گرفتن؟
در ضمن
Burn to DVD هم غیر فعال دی وی ی رو هم داخل دی وی دی رایتر میذارم فعال نمیشه که نسخه هم دی وی دی بگیرم...ممنون میشم راهنمایی کنید

Burn to DVD نبایدم فعال باشه , مگه نمیخوای اچ دی خروجی بگیری ؟؟ Burn to DVD برای فرمت های غیر از اچ ادی و فول اچ دی که سایزشون بزرگ هست فعال نمیشه
خروجیت هم باید اچ دی باشه بعد با یکی از نرم افزار های رایت با فرمت اچ دی رایت کن که اگه حجم فیلمت بالای 4 گیگ بود باید رو دی وی دی های ناین که حجمشون حداقل 8 گیگ هست رایت کنی
موفق باشی

adame_haji

Member
project setting مشکل داره که اون گزینه خاموشه
تنظیمات پروژه رو برای روی 720x576 ,و تعداد کانال های صدا رو بزار روی 2 کانال تا اون گزینه روش بشه
اگه خروجی فایل معمولی میخوای بگیری و روی هارد بدی میتونی با زدن f11 گزینه های مختلف رو انتخاب کنی مثلا mpeg2

جدیدترین ارسال ها

بالا