تنظيمات حرفه اي يك رندر خيلی شبيه به واقعيت

Lifer

Active Member
آيا هيچگاه تا به حال كنجكاو شده ايد كه بدانيد تنظيمات حرفه اي يك رندر خيلی شبيه به واقعيت چگونه است؟
Archinteriors Vol.1 اين امكان را به شما می دهد و می توانيد پشت صحنه اين گونه سن ها را ببينيد. با بررسی مدل، بافت، متريال، نورپردازی، تنظيمات رندر و تمهيداتی كه برای بهتر شدن رندر به كار رفته است، با اسرار يك سن كاملاٌ حرفه ای آشنا خواهيد شد.

دانلود كاتالوگ كامل (pdf 1.42 MB)

گالری تصاویر

archinteriors_01.jpg

Sherlock_Holmes

Active Member

آقا كارتون معركه بود. فكر نميكردمبشه لينكهاشو يافت. اما اين لينكا به جاهاي عجيبي ميرن و در اونجا چيزي نميشه دانلود كرد. بعضي هام چند قسمتي اند قضيه چيست؟

Fanous

Well-Known Member
شماره 3 و 4 که راحته ! چون حجم فایلها زیاد بوده توی چند قسمت اونها رو آپلود کردن . شما باید همه قسمتها رو دانلود کنید . مثلا شماره 3 رو به سه قسمت تقسیم کردن . شما هر سه تا رو دانلود کن و توی یه فولدر در کنار هم بریز ، بعد با winrar قسمت اول رو از حالت rar خارج کن خودش بصورت اتوماتیک اون دوتای دیگه رو هم باز می کنه . اون سه تا فایل روی هم 200 مگابایت هستن که وقتی از حالت rar خارج بشن حجمشون میشه 500 مگ . سی دی شماره 4 هم به همین ترتیب . ولی مثل اینکه شماره های 1 و 2 لینک دانلودشون از کار افتاده . اگه لینک جدید پیدا کردم حتما می نویسم

Sherlock_Holmes

Active Member
شماره 3 و 4 که راحته ! چون حجم فایلها زیاد بوده توی چند قسمت اونها رو آپلود کردن . شما باید همه قسمتها رو دانلود کنید . مثلا شماره 3 رو به سه قسمت تقسیم کردن . شما هر سه تا رو دانلود کن و توی یه فولدر در کنار هم بریز ، بعد با winrar قسمت اول رو از حالت rar خارج کن خودش بصورت اتوماتیک اون دوتای دیگه رو هم باز می کنه . اون سه تا فایل روی هم 200 مگابایت هستن که وقتی از حالت rar خارج بشن حجمشون میشه 500 مگ . سی دی شماره 4 هم به همین ترتیب . ولی مثل اینکه شماره های 1 و 2 لینک دانلودشون از کار افتاده . اگه لینک جدید پیدا کردم حتما می نویسم

سلام
دوست خوب دست مريزاد ميگم.
ايولا داريد!!!
ممنونم.
يه سوال بي ربط دارم با برنامههاي دانلود منيجر نميشه از سايتهايي مثل Rapidshare دانلود كرد؟ مثلا با dAP يا Ida؟
من وقتي اين كارو ميخوام بكنم يه صفحه چند كيلو بايتي ذخيره ميكنه!

Fanous

Well-Known Member
سلام
دوست خوب دست مريزاد ميگم.
ايولا داريد!!!
ممنونم.
يه سوال بي ربط دارم با برنامههاي دانلود منيجر نميشه از سايتهايي مثل Rapidshare دانلود كرد؟ مثلا با dAP يا Ida؟
من وقتي اين كارو ميخوام بكنم يه صفحه چند كيلو بايتي ذخيره ميكنه!

سلام . کاری نکردم
نه با دانلود منیجر نمیشه از rapidshare دانلود کرد ، مگه اینکه ازش اکانت پولی بخری . در اینصورت هم می تونید از دانلود منجر استفاده کنین و دیگه محدودیت دانلود هم ندارین و می تونین همزمان چند فایل رو دانلود کنید و یه سری امکانات دیگه که همشون به درد اینترنت پر سرعت می خورن ...
من دیروز Archinterir4 رو داانلود کردم . همچین چیز دندون گیری هم نبود . اصل اینه که v-ray رو کاملا شناخته باشی و بتونی بخوبی ازش استفاده کنی . تمام آبجکتهاشون رو به editable mesh تبدیل کردن . نورپردازیها رو مخفی کردن و.....

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام . کاری نکردم
نه با دانلود منیجر نمیشه از rapidshare دانلود کرد ، مگه اینکه ازش اکانت پولی بخری . در اینصورت هم می تونید از دانلود منجر استفاده کنین و دیگه محدودیت دانلود هم ندارین و می تونین همزمان چند فایل رو دانلود کنید و یه سری امکانات دیگه که همشون به درد اینترنت پر سرعت می خورن ...
من دیروز Archinterir4 رو داانلود کردم . همچین چیز دندون گیری هم نبود . اصل اینه که v-ray رو کاملا شناخته باشی و بتونی بخوبی ازش استفاده کنی . تمام آبجکتهاشون رو به editable mesh تبدیل کردن . نورپردازیها رو مخفی کردن و.....

پس بیخیالش بشم...

Sherlock_Holmes

Active Member
چی بگم !؟

اگه بتونی توی یکی دو ساعت دانلودش کنی که ضرر نمی کنی .

يكي دو ساعت؟ پدرم در اومد با اين سرعت! كافي نت ها هم تعريفي نيست چه برسه به خونه.
كاش ميشد كاري كرد با Dap بشه دانلود كرد از Rapidshare...

ea_utopia

Active Member
من این سی دی ها رو می خوام کسی هست توی تهران به دستم برسونه؟
جبران می کنم

جدیدترین ارسال ها

بالا