تمپلت مونستر 6648 یا 7850 را کسی داره؟کمک

YTERROR

Active Member
فکر نکنم به نتیجه برسی اینجا بر خلاف قوانینه سایته از این چیزا گزاشتن ولی یک سرچ کوچک گوگل بکن پیدا می کنی من واسه ات کردم تویی همون جستجو اول پیدا کرد هر دوشو

YTERROR

Active Member
بابا بی خیال این حرفا دیگه چیه مگه دکون بقالیه فروشی اونم چیزی که در اصل مال شما نیست فکر نکنم درست باشه و .......

اگه میشه مجانی بده.
آقا منم سرچ کردم پیدا کردم ولی از رپید شر حذف شده بود اگه میشه لینک جستجو خودتونو بدین یا بگین تو سرچ چی بزنم لطفا

B3ven

Member
irservers.net گفت:
اگه میشه مجانی بده.
آقا منم سرچ کردم پیدا کردم ولی از رپید شر حذف شده بود اگه میشه لینک جستجو خودتونو بدین یا بگین تو سرچ چی بزنم لطفا

شما اگه میشه کم کم بفرمائید داخل، بیرون هوا سرده یه وقت یخ میزنی :lol: :D .

من با YTERROR موافق هستم مگه اینجا سوپر مارکتههه ؟

شما اگه واقعا این قالب هارو میخواهید تشریف ببرید جفتشونو بخرید...چرا ؟ چون:
1. هم به سایت سازنده این قالب کمک میکنی.......
2. در آینده نیز این سایت به شما گیر نمیده........

hamed256

Banned
با حرف های بی سروته کاری ندارم به هرحال گفتم کمکی کرده باشم!

خب نخواهید..... تاپیک هم ببندید... من که مونده پول شما نیستم عزیزم.

hamed256 گفت:
با حرف های بی سروته کاری ندارم به هرحال گفتم کمکی کرده باشم!

خب نخواهید..... تاپیک هم ببندید... من که مونده پول شما نیستم عزیزم.
موضوع اینکه من تو خارجم نمی تونم پولو به دستتون برسونم لطفا بهم مجانی بدین

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز لطفا از مطرح کردن مسائل تجاری و خرید فروش در انجمن ها و نوشتن به صورت فینگلیش هم خودداری کنید !

YTERROR

Active Member
بابا بی خیال فروم واسه من باز نمی شد این چند روز دیگه آدم بیاد این جوری صحبت کنه خیلی بده چشم الان براتون آپلود می کنم

می دونید سرعت آپلود نصف سرعت دانلود واسه همین یکم سخته آپلود کردن

ولی به اون دوستمون که می خواد بفروشه باید بگم قیمت قالبهای که مشا می خواین بفروشید هردوش باخهم 200 تا تک تومانی یا خیلی پایین تر از این حرفا تویی ایران 5 تا سی دی مونستر رو به 4000 تومان میدن که به نظر من درست نیست آدم بخواد با کسی این کارو بکنه

در هر صورت الان دارم آپلود می کنم

yterror گفت:
بابا بی خیال فروم واسه من باز نمی شد این چند روز دیگه آدم بیاد این جوری صحبت کنه خیلی بده چشم الان براتون آپلود می کنم

می دونید سرعت آپلود نصف سرعت دانلود واسه همین یکم سخته آپلود کردن

ولی به اون دوستمون که می خواد بفروشه باید بگم قیمت قالبهای که مشا می خواین بفروشید هردوش باخهم 200 تا تک تومانی یا خیلی پایین تر از این حرفا تویی ایران 5 تا سی دی مونستر رو به 4000 تومان میدن که به نظر من درست نیست آدم بخواد با کسی این کارو بکنه

در هر صورت الان دارم آپلود می کنم
مرسی ممنون.ببین کدام را آپلود می کنی؟ 6648 یا 7850 ؟ اگه میشه دو تاشو آپلود کن لطفا؟!!! اگر نمی شه هر کدام که به نظرت قشنگتر و بهتر است آپلود کن.واقعا ازت ممنونم

YTERROR

Active Member

پیوست ها

• 2005_10_31_t_daynamik_host.gif
    2005_10_31_t_daynamik_host.gif
    60.4 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • 2005_10_31_t_hosting_comp.gif
    2005_10_31_t_hosting_comp.gif
    37.6 کیلوبایت · بازدیدها: 7

جدیدترین ارسال ها

بالا