بی بی کد تمرین داخلی (نشیمن)

dadmehr_3d

New Member
با سلام .
خوشحالم که عضو این سایت شدم؛و امیدوارم با وجود دوستان عزیز در اینجا اطلاعات و دانشم رو ارتقاء بدم...
خوب این اولین نمونه ای که به عنوان تست انجام دادم، البته منتظر پیشنهادات شما درباره بهتر شدن کارهام هستم.
3dmax2010+vray 1.5sp5
سپاس.

پیوست ها

• 00 final.jpg
    00 final.jpg
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 78

dadmehr_3d

New Member
سلام مهر شاد(فرهاد) جان،مرسی عزیز.
منظور شما رو از کپی رو نگرفتم؟!! بنده یه همچین صحنه ای رو قبلا دیده بودم بنا به علاقه از اول خودم با کمی تغییرات از اول انجامش دادم،همین.
بازم ممنون.

آخرین ویرایش:

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
سلام کار قشنگی شده
فقط با توجه به آسمون روشن بیرون نور داخل اتاق کمه
موفق باشی

3D Art

Member
درود دوست من کار زیبایی شده تبریک میگم
نقد :
اولین چیزی که بیننده با اولین نگاه متوجه میشه اینه که کار شما سایه نداره احتمالا یا از gama 2.2 به صورت غلط استفاده کردید یا اینکه یک vray light بزرگ از سمت دوربین به کارمیتابه .... یا از color maping استفاه کردی که اصلا خوب نشده
اگر دقت کنی بالکون over expos شده ولی تصویر بگ گراند هنوز خیلی تیره هست چون هر چقدر هم نور توی داخل اتاق روشن کنی باز هم تقریبا یک دهم نور آسمان و آفتاب که از بیرون به داخل میتابه هم نمیشه پس همیشه وقتی نور داخلت رو (در دنیای واقعی عکاسی با شاتر اسپید و ... نور رو کنترل میکنند ) اینقدر بالا گرفتی فکر کن نور بیرونت باید چقدر باشه !
سعی کن از الان شروع کنی همه نرم افزار های مرتبط با 3d رو یاد بگیری مثل PS , real flow ,mudbox و .... چون به جایی میرسی که باید همه مدل ها رو خودت بسازی تکسچر هایی بسازی که توی اینترنت پیدا نمیشن مدل های اورموشن واست خیل ابتدایی به نظر میرسن ....
زاویه دوربینت رو یکم هنری تر در نظر بگیر
کنتراست کارت رو توی فتوشاپ ببر بالا ... در کل کار بدون پست پروداکشن یعنی زحمت بیهوده
occ رو همیشه فعال کن وقتی داری با IM و LC کارمیکنی
برای fur هم هیچ وقت از یک پلان استفاده نکن از یک chamfer box استفاده کن که نصف پایینش پاک شده thinkness و هم یکم کمتر کن
تکسچر چرم مبل اصلا خوب نیست بزرگ هم هست
متریال مبلت رو نمیشه فهمید چیه ! نه مثل چرم میمونه نه پارچه
امیدوارم توی کارای بعدی خیلی بهتر باشی هر کاری هم از دست من بر میاد بگو تا کمکت کنم دوست من
موفق باشید :rose:

dadmehr_3d

New Member
درود بر شما 3D Art عزیز.ممنون دوست من که کار رو نقد کردی.
چند سوال داشتم؛ یکی اینکه من تا بحال با این نرم افزارهایی که معرفی کردین کار نکردم. چقدر زمان میبره یادشون بگیرم؟و آیا واقعا همشون احتیاجه که بلد باشم؟آموزش براشون موجود هست؟
راستی من هنوز با این gama2.2 خوب نمی تونم کار کنم خوشحال میشم کمی راهنمایی کنید؟
تشکر...

3D Art

Member
درود
همه این نرم افزار ها احتیاج هست اگر شما بخواهید توی کار سه بعدی با دیگر دوستان خارج از کشور رقابت کنید ...
آموزش هم براشون هست ولی خودتون باید یک چیزایی رو یاد بگیرید
gama 2.2 کلید اسرار رندر هاست که توی یک ماه آینده حتما یک فایل آموزشی برای بچه ها ی سایت میسازم

آخرین ویرایش:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
با سلام
اگه کار اولتون باشه خوبه
فقط یه سوال پرده به کجا وصل شده؟ :دی
نگی ایراده بنی اسرا... ولی جزئیات باعث میشه کارت بهتر بشه اگه کارایه فرخ رو دیده باشی خیلی خوب از این کار استفاده میکنه و کاراش فوق العاده میشه
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا