تمدید هاست و دامنه

araz1araz

Member
سلام و خسته نباشید
من یه هاست و همراه با ان یه دامنه به نشانی
domain1.com خریداری نمودم
پس از مدتی به علت فیلتر شدن دامنه مجبور شدم یه دامنه دیگه به عنوان پارک دومین خریداری کنم
domian2.com
الان مدت اعتبار هاست و دومین اولی داره به پایان میرسه من میخوام هاست رو همراه با دومین دومی تمدید کنم
یعنی دومین اولی رو به نشانی domain1.com
رو تمدید نمبکنم
امیدوارم تا حالا متوجه موضوع شده باشین من چند سوال در این رابطه دارم:
1- اگه میتونیم چنین کاری بکنم به محتوای سایت من اثری نمیزاره یعنی مطلبی حذف نمیشه
2- دومین domain1.com که فیلتر شده میشه بعد از مدتی که تمدید نمیشه از فیلتر در بیاد و دوباره بشه دامنه رو خریداری کرد یا نه

Milad

Well-Known Member
1- اگه میتونیم چنین کاری بکنم به محتوای سایت من اثری نمیزاره یعنی مطلبی حذف نمیشه
2- دومین domain1.com که فیلتر شده میشه بعد از مدتی که تمدید نمیشه از فیلتر در بیاد و دوباره بشه دامنه رو خریداری کرد یا نه

محتوای سایتتون که رو سرور نگه داری میشه ، در نتیجه تا زمانی که هزینش رو پرداخت کنید سرجاشه .
عموما تو ایران جایی فیل و تر شد دیگه بیرون نمیاد حتی اگر اشتباه شده باشه ، باید خودت بری ارشاد و ...

araz1araz

Member
خوب پس من الان میتونیم اون دامنه ای رو که به عنوان پارک دومین گذاشتم رو با هاستم بکار ببرم
یعنی پارک دومین بشه دومین اصلی من

Milad

Well-Known Member
بله ، کافیه درخواست بدید به هاستینگ دامنه جدیدتون رو به عنوان دامین اصلی تنظیم کنه .

parmishost

Member
با سلام
نیازی هم نیست دامین اصلی را تعویض کنید تا جایی که اطلاع دارم پارک دامین کاره خودشا می کنه و صفحه باز می شود.
دامین اصلی هم به اسم دامینی که فیلتره می مونه و عملا تغییری نمی کنه در ضمن تعویض دامین اصلی دردسر داره و بیشتر افراد بک آپ می گیرند و پنل دوباره ایجاد و بک آپ ریستور می شه.

تعویض دامنه چندان دردسری هم نداره.در عرض چند دقیقه توسط مدیر هاستینگ انجام میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا