تمام نياز هاي phpBB 3 + فارسي ساز يكجا در اين تاپيك

BetaMaster

Member
باسلام

همانطور كه در جريان هستيد ، در سايت رسمي phpBB يعني www.phpBB.com سايت www.phpBB.Maghsad.com به عنوان پشتيبان رسمي phpBB فارسي براي ايرانيان و فارسي زبانان معرفي شده است.

براي سرعت بخشيدن به كار دوستان عزيز ، يكسري از لينك ها و مطالب مهم كه مورد نياز مي باشد را در اين تاپيك يكجا قرار داده ام ، اميدوارم مفيد باشد.

براي استفاده روي هر گزينه كليك كنيد :

1- phpBB 3 كاملا فارسي شده + قالب هاي فارسي [فقط بايد نصبش كنيد !]:shock::eek::D

1/2-دريافت phpBB 2.0.22 كاملا فارسي + قالب فارسي (فقط بايد نصبش كنيد! )

2-فارسي ساز و نسخه هاي فارسي phpBB (پشتيباني)

2/1-دريافت فارسي ساز phpBB 3

3-قالب هاي فارسي براي phpBB 3

4-مد ها و هك هاي فارسي براي phpBB

*** آموزش نصب phpBB 3 ***

آخرین ویرایش:

BetaMaster

Member
phpBB 3 كاملا فارسي شده + قالب هاي فارسي ساعاتي پيش منتشر شد كه در پست اول قرار داده شد

موفق باشيد

BetaMaster

Member
حتي اسمشو هم نشنيده بودم !

طبق مستندات موجود در سايت توليد كنند و صاحب امتياز پروژه phpBB تنها مرجع رسمي phpBB فارسي www.phpBB.Maghsad.com مي باشد

اما اين دليل نميشه ديگران نتونن از اين سيستم قدرتمند پشتيباني كنند ... در اسرع وقت بررسي مي كنم ببينم سايتي كه معرفي كرديد چيه ولي در پرانتز بگم به سايت هايي كه در مرجع اصلي معرفي نشده باند نبايد زياد اطمينان كرد چون مي تواند با با بي دقتي يا نا آشنايي پشتيبانان و در مواردي با انگيزه هاي خراب كارانه مثلا پشتيبانان انجام شود كه دودمان سايتات را به باد مي دهد !

البته پيش پيش كسي رو بد نام نكنم ، انشا الله اين دوستان هم مخلطانه دارند phpBB را پشتيباني مي كنند ولي به دلايلي مورد تاييد phpBB.com نباشند

آخرین ویرایش:
به نام خدا::

من هم اصلا در مورد سایت مقصد نشنیده بودم!(شرمنده)

طبق مستندات موجود در سايت توليد كنند و صاحب امتياز پروژه phpBB تنها مرجع رسمي phpBB فارسي www.phpBB.Maghsad.com مي باشد

در مورد سایت phpbbiran هم باید بگم که کارشون خوب و حرفه ای هست.البته در هد اینکه مد معرفی کنن و از این حرف ها.وگرنه من که ندیدم مد بنویسن یا قالبی خودشون طراحی کنن

آخرین ویرایش:
سایت phpbbiran خیلی قدرتمند تر از مقصد هست من نسخه 3 رو از مقصد گرفتم کلی مشکل داشت مثلاً قسمت مدیریت انجمن ها مشکل داره . قالب های پیش فرض برای زبان فارسی بهینه نیستند که من خودم بهینه کردم و در سایت مقصد قرار میدم

باسلام

همانطور كه در جريان هستيد ، در سايت رسمي phpBB يعني www.phpBB.com سايت www.phpBB.Maghsad.com به عنوان پشتيبان رسمي phpBB فارسي براي ايرانيان و فارسي زبانان معرفي شده است.

من که خیلی در سایت phpbb.com گشتم ولی چیزی پیدا نکردم از اینکه شما سایت رسمی فارسی زبانش باشید می شود لینک بدهید !

hamedfardin

Member
اصل استفاده فارسي زبانان از قالبها و مودهاي سالم و زيباست...اميدوارم دوستان در اين زمينه كوشا باشند

به نام او::

من هم با hamedfardin موافق هستم.phpbb یک برنامه رایگان هست و اصلا هم مهم نیست که چه کسی نمیانده رسمی اون در ایران هست.مهم اینه که چه کسی بهتر با اون آسنا هست و میتونه مشکل دیگران رو حل کنه.

مهم اینه که چه کسی میتونه اون رو بهتر برای کاربران ایرانی توسعش بده.

خوب سایت مقصد از مدتها قبل در زمینه phpbb کار میکرده.و خوب مثل اینکه در سایت phpbb هم معرفی شده.

اما نباید از این بگزریم که phpbbiran هم سطح انجمنهاش و سطح کاربراش بالاست.من خودم شخصا زیاد در سایت مقصد نبودم.

BetaMaster

Member
amir-haghighi جان کاملا با شما موافقم.

phpBB یک پروژه بین المللی و بزرگ است و هر کس در این راه تلاش کند خدمت با ارزشی به همه کرده

موفق باشید

Cyber-DL

Member
این نسخه ای که شما ارائه دادید و نسخه های که phpbbiran.com ارائه میده یک مشکل بزرگ داره که من در تعجب هستم که چرا این طوری است .
من که برای نیوک ایوو قالب فارسی و سازگار می کنم به این مسئله که میگم توجه می کنم .
ببنید کسی که قالب رو می سازه از فونت های مختلفی استفاده می کنه . نظیر Arial و ...

اما کسی که قالب رو فارسی می کنه باید تمامی فونت ها رو به TAHOMA تغییر بده که این کار رو شما انجام ندادید .
من خودم خواستم این کار رو انجام بدم اما به دلیل زیاد بودن قسمت های مختلف که باید تغییر داده بشه ، هم قالب ها و هم خود سیستم PHPBB وقتش رو ندارم .
اگه زحمتی نیست براتون هر جا از PHPBB نظیر پانل مدیریت و صفحه اصلی و .... فونت ها رو به TAHOMA تغییر بدید و یک ّFIX ارائه بدید .!!
با تشکر

به نام او::

کی گفته باید حتما فونت به آریال تغییر داد؟؟؟!!!

من خودم تین همه قالب واسه phpbb آماده کردم اصلا یادم نیستش که به فونتها دست زده باشم.اما بازم قالب زیبایی خودش رو نگه داشته.

اصلا به فروم من سر بزنید.ببینید که فونتش مشکل داره یا بده؟

بعد ببینید که چه فونتی رو گذاشتم؟

BetaMaster

Member
دقيقا

اصولا كسي كه قالب را طراحي مي كند نكته اي مد نظر داشته كه فونتي را انتخاب كرده.

شخصا به فونت هيچ قالبي دست نمي زنم مگر اينكه مشكل ساز باشد (با اين كه به فونت Arial خيلي علاقه دارم !). كاربر در صورت نياز فونت مورد نظر خود را قرار مي دهد.

Cyber-DL

Member
خوب زیباتر میشه که برای پنل مدیریت از فونت Tahoma استفاده کرد که خوانا تر باشه .
من به شخصه از فونت Arial بدم میاد . چون یک فونت عربی است . در هر صورت هر طور که حال می کنید
فقط یک پیشنهاد بود

moon_spell

Member
دقيقا

اصولا كسي كه قالب را طراحي مي كند نكته اي مد نظر داشته كه فونتي را انتخاب كرده.

شخصا به فونت هيچ قالبي دست نمي زنم مگر اينكه مشكل ساز باشد (با اين كه به فونت Arial خيلي علاقه دارم !). كاربر در صورت نياز فونت مورد نظر خود را قرار مي دهد.

سلام مرسی از زحمت هايی که ميکشی ، من قالب​
phpbb رو ميخوام به نيوک تبديل کنم خيلی نياز دارم شما ميتونيد يا کسی رو سراغ داريد ؟

در ضمن برای دانلود سايت شما من 10 گيگابايت از سايت رو به شما اختصاص ميدم که مشکل آپلود نداشته باشيد ! آپلود سنتر مخصوص فايل های شما !

Cyber-DL

Member
در ضمن اینو بگه که کسی که قالب رو طراحی کرده از زبان ENG استفاده کرده . برای زبان ENG فونت Arial خوانا است اما وقتی به فارسی تم رو ترجمه می کنید با قالب Arial خوانا نیست !

جدیدترین ارسال ها

بالا