تلفن اينترنتي

akaveh

Member
سلام
آقا كسي مي تونه ي سري اطلاعات در باره اين سرويس هاي تلفن اينترنتي به من بده يا منبعي سراغ داره به من معرفي كنه :?:
چون من فقط ميدونم اين كار با استفاده از يك دستگاهي به نام gaetway انجام مي شود و ديگر هيچ :!:
پيشاپيش از شما متشكرم

جواب

سلام
من هم نمي دونم چطوري تلفن هاي اينترنتي كار ميكنن چون اصلا استفاده نكردم

در ضمن اگه تو تهران هستيد و مي خواهيد كارت اينترنت يا كارت تلفن اينترنتي بخريد
مي تونيد از سايت : Http://www.radinnet.com خريدتون را انجام بديد
البته فقط از طريق اينترانت ميشه خريد كرد
اگه يوزر و پسورد اينترانت را خواستيد تو سايتش هست

اگر هم خواستيد ثبت نام كنيد و احتياج به معرف داشتيد من هستم

ممنون و موفق باشيد .

akaveh

Member
دوست عزيز ممنون از شما ولي منم نه تا حالا از اين سرويس استفاده كردم و نه اينكه مي خوام استفاده كنم فقط مي خواستم روش كار اونا رو بدونم ولي خوب به هر حال ممنون

خواهش ميكنم دوست عزيز .
من هم خيلي دوست دارم بدونم چطوري كار ميكنه

كسي اطلاعاتي در اين مورد نداره ؟؟؟

موفق باشيد .

akaveh

Member
starboy_tehran گفت:
خواهش ميكنم دوست عزيز .
من هم خيلي دوست دارم بدونم چطوري كار ميكنه

كسي اطلاعاتي در اين مورد نداره ؟؟؟

موفق باشيد .
آقا من نمي دونم شما تا چه حد مي دونيد ولي من فقط مي تونم بگم كه اين سرويس با استفاده از يك سخت افزار مي باشد كه اين سخت افزار به نام گيتوي است و اين به يك گتوي ديگر متصل مي شود و بدين صورت ارتباطات برقرار مي شود و اين سخت افزار كار اصلي اون حدس مي زنم كه تبديل يا به عبارتي بهتر آي پي ها رو به طريقي به سيستم مخابرات متصل مي كند و امكان ايجاد بوق تلفن البته من زياد مطمن نيستم وحدس مي زنم اين طور باشد به هر حال من هم منتظر راهنمايي دوستان هستم

sp2_sp

Member
سلام دوست من تا جا ي كه اطاع دارم اين سرويس براي كم كردن هزينه ها هست يعني به اين صورت كه اگر شما مي خواهيد با كويت تماس بگيري دقيقه اي 500 توسط اين كارتها مي توني فقط هزينه كارت + خرج متصل شدن به اون تلفن مورد نظر را داد كه شايد حدود 80٪ افت قيمت داره و اما سخت افزار اين ها همه توسط شبكه مخابرات صورت ميگير د
اين طور هست كه شما يه شمار بر روي كارته تون هست و با آن به شبكه متصل بعد شمار خارج از كشور خود رو مي گيريد و يه دستگاه وجود داره ميشه گفت gateway كه چك ميكنه و شما كه گفتيد از اين استفاده نخواهيد كرد معذرت ميخوام ولي اشتباه مي كني اگردر حارج از ايران كسي رو داري حتكن استفاده كن
اگر هم منبعي مي خواي تو اينترنت سرچ كن

Gulf

New Member
سلام
راستيتش من منظور شما رو از تلفن اينترنتي نمي دونم چيه ولي اينطوري كه من فهميدم و دوستان از gateway گفتن فكر مي كنم طرز dialup ويا چگونگي كار با اينترنت از طريق خط تلفنه.
gateway درواقع يك router هستش (البته من cisco router رو ميگم بقيه رو باهاشون كار نكردم) كه تنظيمات خاصي لازم داره با استفاده از چند دستور در راوتر ميتوان اين تنظيمات را انجام داد كه بايستي IP را به شماره تلفن در profile مربوطه ربط داد با اين كار به راحتي يك كاربر مي تونه به آي اس پي و يا مقصد مورد نظر ارتباط برقرار كنه.

akaveh

Member
sp2_sp گفت:
سلام دوست من تا جا ي كه اطاع دارم اين سرويس براي كم كردن هزينه ها هست يعني به اين صورت كه اگر شما مي خواهيد با كويت تماس بگيري دقيقه اي 500 توسط اين كارتها مي توني فقط هزينه كارت + خرج متصل شدن به اون تلفن مورد نظر را داد كه شايد حدود 80٪ افت قيمت داره و اما سخت افزار اين ها همه توسط شبكه مخابرات صورت ميگير د
اين طور هست كه شما يه شمار بر روي كارته تون هست و با آن به شبكه متصل بعد شمار خارج از كشور خود رو مي گيريد و يه دستگاه وجود داره ميشه گفت gateway كه چك ميكنه و شما كه گفتيد از اين استفاده نخواهيد كرد معذرت ميخوام ولي اشتباه مي كني اگردر حارج از ايران كسي رو داري حتكن استفاده كن
اگر هم منبعي مي خواي تو اينترنت سرچ كن
متشكر از راهنمايياتون من فقط مي خواستم سيستم كار اون هارو بدونم البته نه اينكه كاربر ها چگونه با اون كار كنن بلكه تجهيزات و ... كه برا اين ايجاد همچين سرويسي لازم هست
بازم متشكر از شما

akaveh

Member
Gulf گفت:
سلام
راستيتش من منظور شما رو از تلفن اينترنتي نمي دونم چيه ولي اينطوري كه من فهميدم و دوستان از gateway گفتن فكر مي كنم طرز dialup ويا چگونگي كار با اينترنت از طريق خط تلفنه.
gateway درواقع يك router هستش (البته من cisco router رو ميگم بقيه رو باهاشون كار نكردم) كه تنظيمات خاصي لازم داره با استفاده از چند دستور در راوتر ميتوان اين تنظيمات را انجام داد كه بايستي IP را به شماره تلفن در profile مربوطه ربط داد با اين كار به راحتي يك كاربر مي تونه به آي اس پي و يا مقصد مورد نظر ارتباط برقرار كنه.
از شما هم ممنون ولي منظور من چگونگي كار با اينترنت از طريق تلفن نيست بلكه چگونگي استفاده از تلفن به وسيله اينترنت هست
به هر حال از شما هم ممنونم

akaveh

Member
s_mehrdad68 گفت:
آقا كسي ميدونه با سيستم تلفن ياهو مسنجر چطوري ميشه كاركرد؟
من فكر كنم كه اون پولي شده الان :(
ولي خوب من مي خوام بدونم كه چه طوري مي شه ي سرويس مثل اون ايجاد كرد :?:

جدیدترین ارسال ها

بالا