تلاش اپل براي توليد نسل چهارم آيفون

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6


گوشي Nexus One گوگل هم‌اكنون موفق شده توجه بازار جهاني تلفن‌همراه را به خود جلب كند و در اين ميان، شركت اپل مي‌كوشد نسخه آتي گوشي هوشمند‌ آيفون را به‌گونه‌اي طراحي كند تا بتواند رقابت خود را با رقباي تازه‌وارد افزايش دهد.


به گزارش فارس به نقل از پي‌سي‌ورلد، تمامي محصولات جديدي كه در شركت اپل ساخته مي‌شوند شامل نوآوري‌هاي فراواني مي‌شوند كه همين نوآوري‌ها كاربران را به سمت آنها مي‌كشاند.
اما هم‌اكنون كه بازار تلفن‌همراه بسيار داغ شده و رقباي فراواني در آن حضور يافته‌اند، شركت اپل مي‌كوشد با تاكيد بيشتر بر اين نو‌آوري‌ها، مشتريان خود را حفظ كند.
شركت مخابراتي AT&T كه به عنوان عرضه‌كننده انحصاري گوشي آيفون در آمريكا محسوب مي‌شود، هم‌اكنون پنج گوشي هوشمند مبتني بر سيستم‌عامل متن‌باز اندرويد عرضه مي‌كند كه هر كدام از آن‌ها امكانات مختلفي را شامل مي‌شوند و مي‌توانند با آيفون اپل رقابت كنند. سيستم‌عامل متن‌باز اندرويد كه به صورت رايگان عرضه مي‌شود و در شركت گوگل ساخته شده است، اين روزها بسيار مورد توجه كارخانه‌هاي توليد تلفن‌همراه قرار گرفته و با سيستم‌عامل ويندوزموبايل مايكروسافت رقابت تنگاتنگي را دنبال مي‌كند.
اپل ادعا مي‌كند كه مشتريان انحصاري آن، محصولات اين شركت را با محصولات رقيب عوض نمي‌كنند و تحت هرشرايطي استفاده از گوشي آيفون و ديگر توليدات اپل را ادامه مي‌دهند.


منبع
 

جدیدترین ارسال ها

بالا