تقویم شمسی با جاوا اسکریپت

hoom

Active Member
سلام

من دنبال یه تقویم شمسی با جاوا اسکریپت میگردم که تقویم را بصورت ماه به ماه نمایش دهد. البته سعی کردم که یه تقویم رو فارسی کنم ولی خیلی کار پیچیده ایه و نیاز به وقت حسابی دارن اینه که میخواستم خواهش کنم اگر کسی همچین چیزی داره خیلی ممنون میشم بگه.

ارادتمند

آخرین ویرایش:

Hadis

New Member
سلام دوست عزيز!
چند ماه پيش كه دنبال اين مطلب بودم در همين انجمن برخوردم به اين موضوع كه چندتا از دوستان در موردش بحث مي‌كردند. الان نتونستم پيدا كنم كه آدرسش رو به شما بدم. حتما پيدا مي‌كنيد. اگر نشد بفرماييد تا كدش رو در اختيارتون قرار بدم

خدانگهدار

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
سلام
اميدوارم اين كد به دردتون بخوره
البته با اجازه صاحب فايل جاوا

کد:
<table width="100%">
      <td width="100%" valign="top" align="right"><font face="Tahoma" size="-2"><script lang="javascript" src="http://www.hamedbanaei.com/services/writetehrantime.aspx"></script></font>

</table>

موفق باشيد
مهدي

amirlol

Well-Known Member
اگه مي شه سرس بزارين ممنون مي شم
منم چون دنبالشم !!!
چون معلوم نيست تا چه زباني اون سايت بالا باشه !!!
اگر به زبان asp هم باشه ممنون

mazoolagh

Active Member
منظور hoom اينه:
TExShDatePicker4.gif

rezsat

Member
سلام.اقاي mosi20 يا هادی ابراهیمی كه كد تقويم شمسي رو پيدا كرديد و ميفرمائيد در تاپيكهاي قبلي هست.من متاسفانه موفق به پيدا كردنش نشدم.لطفا ادرسشو به من هم بدهيد

hoom

Active Member
سلام

خودم یکی نوشتم. اینم عکسش. اگر یه جایی پیدا کنم برای همه آپلود میکنم که مجانی حال کنین. این تقویم کاملا با جاوا اسکریپت نوشته شده و قابل استفاده در هر وب سایتی هستش.

ارادتمند

پیوست ها

• cal2.gif
    cal2.gif
    6.2 کیلوبایت · بازدیدها: 20
آخرین ویرایش:

rezsat

Member
سلام اقای هوم.لطف کنید این برنامه تقویمی رو که فرمودید نوشتید اگه ممکنه برام بفرستید و یا بزارید اینجا همه استفاده کنیم.ممنون.درضمن ایمیلم رو هم براتون فرستادم.اگه یه سر به صندوق inbox تون بزنید میبینیدش.

آخرین ویرایش:

mahdi_kamari

New Member
من در به در دارم دنبال این تقویم میگردم - هر کی پیدا کرد یه لینک بده ممنون میشم و حتما جبران خواهم کرد

hoom

Active Member
با سلام

بالاخره سایت تقویم شمسی حاضر و آماده سرویس به دوستان شد، از کلیه دوستانی که تا بحال پیغام خصوصی و یا ایمیل داده بودند و درخواست آنرا داشتند، معذرت میخواهم که نمیخواستم قبل از ارائه عمومی، آنرا بطور خصوصی و با ایمیل پخش کنم. بهرحال این تقویم که مجانا و بدون هیچ محدودیتی میتوانید از آن استفاده بفرمایید

http://hoomb.dnsalias.com

ارادتمند

aghahamidgol2

Active Member
به این تقویم ها نمی شه رویداد های مختلف را داد ؟ که با رفتن موس مثلا روی فلان تاریخ یک رویداد یا اتفاق هشدار داده شود ؟

hoom

Active Member
سلام

اینی که شما میگین یه حالت سررسید داره که موضوعش با این فرق میکنه، البته کار اصلی آن انجام شده، فقط کافیه تغییرات مورد نظرتون رو بهش بدین که این کار رو هم براتون انجام بده.

ارادتمند

mazoolagh

Active Member
این کار زحمت خیلی زیادی برده و آقای بهمنش هدیه بسیار ارزشمندی رو برای استفاده همگان ارئه دادن. استفاده از این کد بشدت توصیه میشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا