[phpNuke] تقلب در آمار آلکسا

fazmide

Member
با سلام

من چندین سایت ایرانی رو دیدم که آمار لکسای غیر واقعی دارن .

میخواستم بدونم که با چه روش و برنامه یا چیز دیگه ای این کارو انجام میدن .؟

p30room

Member
سلام
یه اسکریپت خاصی برای این کار هست ولی بعد از مدتی سایتتون به لیست سیاه میره پس توصیه نمیشه
موفق باشید

Darkknight

Member
سایت الکسا به سازنده سایت کمک می کنه که ببینه بازدید کننده هاش از کجا و چطور میان و...
تقلب کردنش دیگه چه فایده ای داره ؟

fazmide

Member
خیلی از سایت ها این کار رو انجام میدن .... برام جالبه که چه جوری این کارو انجام میدن ....

fazmide

Member
از كجا ميدونيد كه تقلبيه‏؟

خیلی تابلو هست ... چون مثلا کاربراشون وبمستر نیستن که تولبار آلکسا نصب باشه . ضمنا وقتی ف ی ل ت ر میشن در دامین جدیدی که ثبت میکنن زود به حد دامین قبلی میرسه که این جای تعجب داره !

pouya saadeghi

Active Member
خیلی تابلو هست ... چون مثلا کاربراشون وبمستر نیستن که تولبار آلکسا نصب باشه . ضمنا وقتی ف ی ل ت ر میشن در دامین جدیدی که ثبت میکنن زود به حد دامین قبلی میرسه که این جای تعجب داره !

فقط وبمستر ها از تولبار الکسا استفاده نمیکنند.
من نمیگم تقلب امکان نداره. حتی چند تا سایت دیدم که به صورت زیرمجموعه گیری (هرمی) عضو میگیرن ، کسانی که عضو میشن باید تولبار رو نصب کنن و روزی یک نیم ساعت به آدرس هایی که بهشون داده میشه برن.
ازاون طرف ، از وبمستر ها بابت این کار پول میگیرن و شـــــــاید یه پولی هم به اون کاربرا بدن.
1.gif

البته همونطور که p30room گفت ، تقلب عاقبت خوشی نداره :wink:
اینم بگم که 99% سایتا آمار واقعی دارن
9.gif

fazmide

Member
فقط وبمستر ها از تولبار الکسا استفاده نمیکنند.
من نمیگم تقلب امکان نداره. حتی چند تا سایت دیدم که به صورت زیرمجموعه گیری (هرمی) عضو میگیرن ، کسانی که عضو میشن باید تولبار رو نصب کنن و روزی یک نیم ساعت به آدرس هایی که بهشون داده میشه برن.
ازاون طرف ، از وبمستر ها بابت این کار پول میگیرن و شـــــــاید یه پولی هم به اون کاربرا بدن.
1.gif

البته همونطور که p30room گفت ، تقلب عاقبت خوشی نداره :wink:
اینم بگم که 99% سایتا آمار واقعی دارن
9.gif

نمونه ای از این سایت های هرمی رو میشه بگین ... من واقعا چند ماهی هست که آلکسا فکرمو مشغول کرده ... آخه فقط با تولبار نمیشه این آمار دقیق رو داد بیرون !

pouya saadeghi

Active Member
من اصلا تقلب رو توصيه نميكنم!
اين سايتايى كه گفتم ديدم (و يادم نيست آدرسشونو...) به هيچ وجه قابل اعتماد نيستند و حتى ميتونن سر هر دو طرف رو كلاه بذارن!

راه صدساله رو نميشه يه شبه رفت ;)

آخرین ویرایش:

Saeed

Well-Known Member
راه صدساله رو نميشه يه شبه رفت
:rose:

اول تشکر از آقا پویا بخاطر حرف زیباشوون دوم اینکه تقلب امکان داره و در این شکی نیست ولی چندتا مشکل وجود داره واسه این کار
1. امکان داره هاستتون Sus بشه
2. به احتمال زیاد میرید تو بلک لیست گوگل :دی
3. خود الکسا اگه بفهمه دیگه کارتون تمومه ( به احتمال زیاد برای نوسان شدید می فهمه )

شما فکر کنید یه کانتر وب گذر دارید که روزانه 200 نفر بازدید کننده و 700 بازدید صفحه دارید ( البته میانگین گفتم ) حالا یهو یه شبه این بازدید بشه 5000 نفر بازدید کننده و 900000 بازدید صفحه !!! مطمئن باشید که حتما وب گذر بررسی میکنه که کسی سرش کلاه نذاره :دی
حلا چه برسه به سایت بزرگ الکسا
اگه شما به نموداره اوون سایت ها دقت کنید در گذشته متوجه نوسانش میشد :دی

و در آخر این سایت ها برای این ، اینکار رو انجام می دهند که بتونن جذب مشتری برای سفارش تبلیغات بگیرند
بنظرتون این پولها خوردن داره !؟؟!؟!؟

fazmide

Member
نه به نظر من چیز غیر عادی نیست . چون شاید طرف در اون روز در خیلی هز سایت ها تبلیغ کرده !

da77

New Member
توسط اسکریپ php-hit-counter-scripts می تونین این کارو انجام بدین

موفق باشین

p30room

Member
سلام
این اسکریپت آمار رو به صورت غیر واقعی بالا می بره شما می تونی یه لیست پراکـــــــــــســـی سالم به اسکریپت معرفی کنید اسکریپت از طریق آی پی های متعدد آمار بازدید سایت رو بالا می بره البته پیشنهاد میدم با فایرفاکس این کار رو انجام ندید چون این برنامه با pop up کار می کنه و ممکنه فیرفاکس صفحه رو باز نکنه و به عنوان تبلیغات شناسایی کنه یه پیشنهاد دیگه هم دارم با این برنامه زیاد کار نکنید چون خیلی زود سایت بلاک میشه و مخرب شناخته میشه
موفق باشید

fazmide

Member
سلام
این اسکریپت آمار رو به صورت غیر واقعی بالا می بره شما می تونی یه لیست پراکـــــــــــســـی سالم به اسکریپت معرفی کنید اسکریپت از طریق آی پی های متعدد آمار بازدید سایت رو بالا می بره البته پیشنهاد میدم با فایرفاکس این کار رو انجام ندید چون این برنامه با pop up کار می کنه و ممکنه فیرفاکس صفحه رو باز نکنه و به عنوان تبلیغات شناسایی کنه یه پیشنهاد دیگه هم دارم با این برنامه زیاد کار نکنید چون خیلی زود سایت بلاک میشه و مخرب شناخته میشه
موفق باشید

میتونین این اسکریپت رو برام در پیغام شخصی بزارید ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا