تفاوت هاست وارز با هاست غیر وارز

می خواستم بدونم چرا هاست وارز ارزان و هاست لینوکس غیر وارز گرانتر هست

Milad

Well-Known Member
هاست وارز کیفیت پایین تری داره ، شرایط نگه داریش ، امنیت ، امکانات و... نسبت به هاست های استاندارد پایین تره و ... ( الان اونایی که سرور وارز دارن میان سراغم :دی ) البته شرایط برعکس هم هست ، میتونید هاست وارزی پیدا کنید که از استاندارد بهتر باشه ( از نظر امکانات )

mrtnet

Member
دوست عزیز

هاست وارز روش اسمش هست تمام بخش هاش از نسخه نال استفاده شده از سی پنل بگیرید الا اخر و به خاطر اینکه وقتی برای امنیت این نوع هاست صرف نمیشه هزینشون پایین البته نه اینکه نخوان بی امنیت کنند بلکه به خاطر استفاده از نسخه نال خود به خود بی امنیت میشه همه اینا رو شما برعکس حساب کن برای هاست معمولی و به این خاطر هزینش بالا میره ....

موفق و پیروز باشید

bahman22

Member
من سايتم تمام مطالبش كپي برداري با توجه به مطالب گفته شده من ميتونم از هاستهاي غير وارز استفاده كنم اخه تا جاييكه من ميدونم تنها هاستي كه قانون كپي رايت نداره وارزه ولي بقيه دارن درسته يه راهنمايي منو بكنين ممنون

irlogo

Active Member
می خواستم بدونم چرا هاست وارز ارزان و هاست لینوکس غیر وارز گرانتر هست

هاست وارز یعنی هاستی که امکان عدم رعایت قوانین کپی رایت در آن میسر باشد
هیچ ربطی به کیفی و قیمت ندارد و این 2 مورد به ترتیب بستگی به سطح کیفی هاستینگ مربوطه + سیاست قیمت گذاری و فروش آن دارد

vahab00

Member
هاست وارز روش اسمش هست تمام بخش هاش از نسخه نال استفاده شده از سی پنل بگیرید الا اخر و به خاطر اینکه وقتی برای امنیت این نوع هاست صرف نمیشه هزینشون پایین البته نه اینکه نخوان بی امنیت کنند بلکه به خاطر استفاده از نسخه نال خود به خود بی امنیت میشه همه اینا رو شما برعکس حساب کن برای هاست معمولی و به این خاطر هزینش بالا میره ....
برادر من شما فکر نمیکنید یکم اغراق کردین ؟
اصلا چنین چیزی نیست داداشم
هاست وارز به این معنی هست که کاربر امکان استفاده از انواع اسکریپت رو بدون درد سر داره در حالی که تو هاست عادی این امکان وجود نداره
دوستان اینکه سرور وارز امنیت و کیفیت کمتر باشه درست نیست .
اینکه حتی پنلش نال باشه غلطه
متاسفانه برخی از دوستان اومدن و وارز رو بی اهمیت کردن و باعث بد ذهنی کاربران از وارز شده است
دلیل کمی قیمت این هست که سرور ها در کشورهایی هستند که به قوانین اینترنتی زیاد اهمیت نمیدن و یا تا وقتی براشون مشکلی پیش نیاد به کسی و چیزی گیر نمیدن واصلا دلیل بر بی کیفیتی و یا اینکه نسخه نال باشه نیست و بر عکس در بسیاری از مواقع از آپتایم و کیفیت بسیار بالایی برخوردارند
مثلا سرور هتزنر آلمان وارزه خدایی آپتایمش رو ببینید . کی ازش سرور داره و ناراضی هست ؟
دلیلش فقط قیمت کم سرور ها و سیاست های سایت فروشنده می باشد
موفق و سربلند باشید
یا حق

KingOfAds

Member
هر هاست وارزی کیفیتش پایین نیست !
حتی میتونه از خیلی هاستای غیر وارز هم از لحاظ امنیت و سرعت و... بالاتر باشه

electronic0nt

New Member
هاست وارز یعنی هاستی که امکان عدم رعایت قوانین کپی رایت در آن میسر باشد
هیچ ربطی به کیفی و قیمت ندارد و این 2 مورد به ترتیب بستگی به سطح کیفی هاستینگ مربوطه + سیاست قیمت گذاری و فروش آن دارد

ایشون کاملا واضح توضیح دادن

جدیدترین ارسال ها

بالا