تغییرwelcome screen

mohammad_zade

New Member
با سلام خدمت استادان اهل فن!:oops: من می خوام بدونم چطوری میشه صفحه welcome (منظورم عکس کنار اکانت نیست ها!)را در ویندوز ایکس پی تغییر داد و عکس مورد علاقه را جایگزین کرد؟برای مثال اگه سرویس پک 3 داشته باشید در این ویندوز و در این صفحه عکس یک تومبیل از شرکت نیسان نمایش داده شده است.
ممنون!!:D

sajjad_eb

Well-Known Member
یادمه تو سایت wincustomize.com یه نرم افزار بود که دقیقا این کارو می کرد . الان که رفتم اونجا نتونستم پیداش کنم . البته من پیشنهاد می کنم هرگز عوض نکنی . چون بعدا به مشکل بر می خوری .
راستی مگه ماکروسافت windows xp sp3 داده ؟

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
با یک کد رجیستری می شه هر عکسی خواستی در صفحه نخست بیاد
تو مجله علم و الکترونیک رایانه چاپ شده بود پیدا می کنم خدمتتون تقدیم میکنم

mohammad_zade

New Member
بله عزیزم اس پی 3 هم اومده و سیستم من الان همینه.
در ضمن اگه ممکنه خرابیهای ناشی از این تغییر را هم ذکر کنید.منتظر ارسال کد رجیستری یا هر چیز دیگر از طرف شما هستم.ممنون...:d

VAHID216

مدیر بازنشسته
شما می تونید برید سایت من به آدرس XWin.ir من توضیحات کامل رو به همراه آموزش و نرم افزار موزد نیاز تو انجمن صفحه آغازین گذاشتم. می تونید اونجا مطالعه کنید و حتی خودتون یکی جدید بسازید.
موفق باشید

ققنوس

Member
خیلی راحته.البته نیاز به یکم برنامه نویسی در حد متوسط و ابتدایی داره ولی کار سختی نیست. واسه اینکار شما نیاز به یه برنامه مثل resource hacker دارین تا بتونین در کدهای یه فایل تغییر بدین. اینم لینک برنامه http://delphi.icm.edu.pl/ftp/tools/ResHack.zip با این برنامه فایل logonui.exe رو از مسیر system32 ویندوزتون پیدا کنین و اونو تغییر بدین.البته حتما یه بک آپ بگیرین بعد. برنامه هم زیاد سخت نیست مشکلی بود بگین در خدمتم

VAHID216

مدیر بازنشسته
حرف شما دوست من کاملا درست. :) ولی تا زمانی که برنامه استاندار اون هست آدم چرا زحمت بده و نیاز به بک آپ باشه. :D با اون برنامه که ای در انجمن هست راحت تر هست. البته این هم راه حلی هست و از نظر من هم جالبه:)
ممنون:lol:

ققنوس

Member
خوب من اصلیترین و کاملترین روش رو گفتم دیگه انتخاب با خودشونه.
7753.gif

sajjad_eb

Well-Known Member
نرم افزاری برای طراحی و تغییر logon screen

پیداش کردم . تو همون سایتی که گفته بودم .:D

شما اول برو تو این سایت و نرم افزار رو دانلود کن . بعد هر چیزی که خواستی بساز و جای گزین کن . از طرح های آماده هم می تونی استفاده کنی ( اینجا ) . (چند طرح جالب و پرطرفدار : + + + + )

mohammad_zade

New Member
از همه دوستان تشکر می کنم.آقا وحید من همان ابتدا که این پیغام را گذاشتید به سایتتان رفتم و عضو هم شدم ولی برنامه ها کار نمی کرد(دانلود نمی شد)و حالا هر دو برنامه پیشنهادی آقا سجاد و ققنوس جان را گرفتم.اگه مشکل پیدا کردم باز هم مزاحم خواهم شد .باز هم از همه ممنون!!:D

آخرین ویرایش:
یه نرم افزاره بنام icon for xp یکی از کارهاش همینه که می گی اما اون فقط 5 عکس پیشفرض داره که با صفحه wellcome عوض می کنه

NAKOOT

Well-Known Member
از برنامه tune up 2007 استفاده کنید ...
خودش یک محیطی برای ویرایش welcome داره ...

mohammad_zade

New Member
لطفاً روش تغییرWelcome ویندوز را ارسال نمایید
من با برنامه ريسورس هكر امتحان كردم و خيلي هم راحت بود.سيف عزيز من پيشنهاد ميكنم ابتدا اين برنامه را دانلود كن چون با حجم كم و كارايي فوق العاده برنامه محبوبي است.سپس عكس مورد نظر خود را با پسوند bmp در جايي ذخيره كن.براي تغيير پسوند ميتوني از فوتوشاپ استفاده كني.حالا برنامه ريسورس را باز كن و از منوي فايل اوپن را انتخاب كن.حالا اين فايل را پيدا و باز كن: C:\windows\system32\logonui.exe و حالا از داخل برنامه اين فايل را پيدا كن: bitmap-->100-->1033 عكس اسكرين ظاهر مي شود.روي 1033 كليك راست كن و كار زير را انجام بده:
replace resource... -->open file... -->masire akse jadid

گزينه ريپليس را بزن تا تغيير انجام شود.حالا از فايل logonui.exe يك save as بگير و جايگزين فايل اصلي در پوشه سيستم32 كن.همانطور كه ديگر دوستان گفتند حتما از فايل اصلي يك بك آپ بگير.موفق باشي...:D

جدیدترین ارسال ها

بالا