تغییر و طراحی قالب برای وبلاگ

FLASH-CLICKER

Active Member
سلام دوستان
من تو سایت پرشین بلاگ تازه عضو شدم
یک کم هم زبان اچ تی ام ال بلدم
ولی نمیدون چجور باید قالب وبلاگم رو عوض کنم
منظورم این که اگر بخوام قالب وبلاگم رو به سلیقه خودم تغییر بدم آیا میشه
و من میتونم از تصاویر داخل هاردم اونو تغییر بدم

YTERROR

Active Member
شما تصاویرتون و در یک هاست فری مانند www.ripway.com اول آپلود کنید یا سایت مجید آنلاین و سایر هاستهای فری بعدش کد قالب وبلاگتون رو در یک ادیتور مانند فرنت پیج یا .... کپی کنید و با دادن لینک تصاویر در قالب بلاگتون می تونید ادیت کنید قالب وبلاگتون رو یا براش بصورت معمول خبرنامه و از این جرفا بزارید

soheilweb

Active Member
سلام به منم توضيح بىين

سلام برام جالب بوى - بيشتر توضيح بىين

justin

Member
به این صورت که شما اول تصاویری رو که میخواین تو وبلاگتون بذارین تو یه سایت free upload مثه http://img.majidonline.com آپلود کنین و لینکای مستقیمشو یادداشت کنین...

بعد برین تو کنترل پنلتون توی پرشین بلاگ...تو قسمت ویرایش قالب کدها رو کپی کنین و توی فرانت پیج باز کنین...
بعدش تغیراتی که میخواین تو وبلاگتون بدین رو روش پیاده کنین...از لینکهای عکسهای آپلود شده هم استفاده کنین..

مثلا لینک عکس لوگوتون بالای وبلاگ قرار بدین و اینا ، فقط توجه داشته باشین که Save نکین چون بعد فرانت پیج عکسها رو روی هارد دیسک شما ذخیره میکنه و لینکه به درایوتون میده...

بعده این که تغییرات مورد نظر رو دادین...کد ها رو کپی کنین و تو قسمت ویرایش قالب...کدهای موجود رو جایگزین کدهای قبلی کنین...

موفق باشین...:wink:

bache +

Well-Known Member
كدهاي مخصوص پرشن بلاگ رو ميتونيد از قسمت ويرايش قالب در پايين صفحه ببينيد

FLASH-CLICKER

Active Member
justin, YTERROR , bache
ممنون از راهنمایاتون
ولی می خواستم بدونم سایتی هست که اینو آموزش بده
که طراحی قالب از ابتدا تا آخر و
تغییر دادن قالب وبلاگ
اگر نیست لطفا یک کمکی کنید در راه رضای خدا

YTERROR

Active Member
آموزش نمی خواد چون پایین خود پرشن وب لاگ در قسمت تغییر آرشیو کلا توضیح داده

bache +

Well-Known Member
شما كافيه يه قالب ساده طراحي كني اگه بلدي(اگه بلد نيستي هم بگو چند جا بهت معرفي كنم)بعد اون كداي پرشين بلاگو اونجاهايي كه گفته جا گزاري كني

justin

Member
ادگیری همون راهی که من گفتم...چون وقتی تو فرنت پیج با تگ ها کار میکنی ...کار دست میاد...در ضمن میدونی که هر وبلاگی کد نویسیش با سرویس وبلاگ دیگه فرق میکنه...

sayeh2222

Member
عزیزم برای ساخت قالب یک خورده سخت به عنوان مثال :
شما یک قالب رو میگیری بعد عکس ها و....که می خوای رو براش درست میکنی خب با فرانت پیچ بعد عکس هارو جایی مثل پرسین گیگ ببین این سایت هاییک ه میگم چون دسته ای میشه عکس هارو ریخت راحت
بد ادرس اونجایی که ریختی رو تک تک تو فایل قالبت اضافه میکنی مثل این:
http://pgamec.mihanblog.com/

FLASH-CLICKER

Active Member
آقایون شرمنده دوباره دارم میگم اگه کسی میدونه به ما سایت آموزشی یا یجوری کمک کنه
خدایش تو این چند تا جمله که درست نفهمیدیم

bache +

Well-Known Member
www.khaterat.com/www
تو بخش مقالات سايت ميجيد انلاين صفحه اول سايت هم آموزش داده از مبتدي تا پيشرفته
2 مرجع كامل براي شما

جدیدترین ارسال ها

بالا